Polityka

Tomasz Chmura:

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ja_naprawde_nie_popieram_pedofilii_/612

Korwin Mikke (cytat nizej) co prawda uwaza ze pedofilia nie jest spoko (podobnie jak palenie marihuany, ale to nie powod zeby zakazywac palenia), ale Panstwo nie powinno za to karac ("nie powinno sie tym zajmowac panstwo" JKM) - a dlaczego nie powinno karac? Argument zapozyczony od przeciwnikow kary smierci - bo mozna oskarzyc niewinna osobe !
<h1 style="padding: 0px; margin: 0px 0px 10px; font-weight: normal; font-size: 1.8em; line-height: 24.076801300048828px; font-family: Georgia, Arial, sans-serif; color: rgb(146, 13, 34);">
Ja naprawdę nie popieram pedofilii!



Ja tylko tłumaczę, że nie powinno się tym zajmować państwo • bo jedynym efektem tego jest, że (a) utworzone w tym celu urzędy zaczynają gorliwie oskarżać o pedofilię winnych i niewinnych • wskutek czego (b) pedofilia zaczyna się szerzyć jak pożar na prerii, staje się wręcz modna.

Przy czym molestowani i molestowane stają się dodatkowymi ofiarami, co podkreśla {stach}:
 
Tu faktycznie. Przy tych bredniach ręce mogą opaść. Jedna z tych bredni Korwina przy których mam nadzieję, że współpracownicy wybiją mu jakąkolwiek realizację działań w tej sprawie.

Gadacie o pierdołach, a pominęliście bardzo ciekawe rzeczy jakie odkopał Adrian Chmielarz. Jeśli to prawda to bardzo ładnie pokazuje jak Korwin zostanie zasymiliwany z systemem tak jak kiedyś się stało z Donaldem Tuskiem.






Ja z kolei nie widzę tutaj nic strasznego. Jeśli nigdy nie zmieniłeś zdania, to zapisuję Ci cały mój majątek, bo oznacza to, że jesteś człowiekiem idealnym. Ja poglądy i zdania zmieniam co kilka lat. Tak jak gust muzyczny czy kulinarny. Dawniej byłem za kibicami, dziś uważam, że trzeba zaostrzyć prawo w stosunku do "kiboli". Co to oznacza? Że jestem normalnym człowiekiem i tak jak u wszystkich, tak i u mnie poglądy mi się zmieniają. Ja rozumiem, że u polityków wymaga się większej stabilności. Że każde zdanie zaprzeczające to co polityk powiedział lata temu zostanie wypomniane. Spoko rozumiem to. Nie rozumiem za to sensacji w tym co Korwin mówił o małych partiach dawniej, a co mówi teraz. Czy to naprawdę oznacza asymilację? Choć mam dużą wyobraźnię (tak przynajmniej uważam), to nie mogę sobie wyobrazić jakim cudem powiązałeś zmianę zdania w takiej sprawie z asymilacją z system. Zmianę zdania w takim błachym poglądzie nie uważam za zwiastun zmian w ideologii KNP. Nie uważam tego też za jakiś znaczacy cios w Korwina. Gdyby zrobić analizę tego co partie mówiły lata temu, a co mówią teraz, to tekst o małych partiach wydaje się wręcz wybitnie śmieszny jeśli chodzi o wbijanie szpil :).
 
• Trafiają się 12.letnie morderczynie • i nikt nie mówi, że to one są ofiarami zamordowanego; to dlaczego gdy 12.latka sama prowokuje mężczyznę do tego czy owego - nazywamy ją ofiarą? •




Dzieci lgną do pedofilii... Widze ze Korwin wyprzedzil slynna wypowiedz biskupa o tym jak to dzieci prowokuja, same lgna, szukaja pedofilii. Kurwa, jak to jest chore. Analogicznie - Dlaczego gdy 8 latek prowokuje np machajac piesciami doroslego, to nazywamy 8 latka ofiara? Bo to jest kurwa normalne! Zawsze napastnik sie bedzie glupio tlumaczyl. Zlamalem temu 8 latkowi szczeke bo prowokowal, Ta 12 latka sama chciala, a teraz placze - sama prowokowala. No kurwa, a jak maja sie zjeby inaczej tlumaczyc? Niestety jesli chodzi o poglady spoza ekonomii Korwin jest pojebancem.




Natomiast przez tysiące lat rodziny, sąsiedzi i w ogóle • społeczeństwo • dawało sobie radę z pedofilią bez • pomocy • urzędników.


Z mordercami tez sobie dawalo rade - wojny rodowe <sciana>
 
@Tomasz Chmura O ile sama zmiana zdania nie jest niczym strasznym to zmiana zdania wtedy kiedy już się przestało być "małą partią na którą głos się marnuje" zalatuje koniunkturalizmem. No, ale zobaczymy.
 
10320407_678174175565376_3498492491326596481_n.jpg
 
To było do przewidzenia że zaczną grzebać i szukać co tam Korwin zmalował w przeszłości. Takich sensacji co zresztą widać nie trudno znaleźć.Ratunkiem dla partii są inni młodzi politycy którzy muszą wybić się przed szereg i stopniowo zastępować Korwina.Nie można zaprzepaścić takiej szansy,teraz jest ich czas.Boję się ze to nie nastąpi i NP to będzie tylko Korwin ktory zostanie zjedzony przez media z uwagi na prywatny światopogląd i nikt się nie zainteresuje programem politycznym.
 
W poście który wkleił Hubi te 7% z wyższym wykształceniem to rozumiem, że to 7% z 7% z tych 20 kilku % co głosowało? Armia ludzi.
 
Gozdyra kilka miesięcy temu zmieniła podejście. Widoczne jest nadal że ma lewicowe poglądy (najbliższe starej wersji Ruchu Palkiota) ale przestała zajmować strone na tych debatach w tak czy nie.
 
Gozdyra w poglądach na gosp jest bliżej prawej strony, w poglądach społecznych centrum i trudno jej się dziwic
 
@Tomasz Chmura, uspokoję Cię, Korwin tłumaczył już, że w wypowiedzi o lekkiej pedofilii chodziło mu o to, że wujek poklepuje dziewczynkę po pupie i jest oskarżany o pedofilię, bo według niego takie sytuacje już mają miejsce.
 
w poglądach społecznych centrum i trudno jej się dziwic


Nie mam takiego wrażenia, w mojej ocenie to liberalna-demokratka (tak jak napisał Kolumb - TREP i wszystkie odpały). Zresztą dlaczego trudno się dziwić? Przecież szalony, archaiczny darwinista JKM to nie jest typowy konserwatysta i nie może rzutować na tak szerokie poglądy "prawicowe".
 
TREP nie jest liberalny, ludzie ktorzy chca rozdawac darmowe prezerwatywy nie sa liberalami i mysle ze pani Gozdyra rowniez nie jest zwolenniczkach takich kretynskich pomyslow, mysle ze daleko jej do TREP.
 
@Karateka@
Ruch Palikota w czasie wyborów do Sejmu głosił hasła liberalne gospodarczo i światopoglądowo.
Palikot nawet przyjazny był JKMowi i Nowej Prawicy.
 
TREP nie jest liberalny, ludzie ktorzy chca rozdawac darmowe prezerwatywy nie sa liberalami i mysle ze pani Gozdyra rowniez nie jest zwolenniczkach takich kretynskich pomyslow, mysle ze daleko jej do TREP.


Są liberalni, momentami nawet libertariańscy obyczajowo.Podobnie jak brytyjscy liberalni-demokraci, którzy ponieśli ogromną porażkę, co mnie bardzo cieszy. U liberalnych-demokratków liberalizm gospodarczy zajmuje podrzędne miejsce albo w ogóle ich nie dotyczy.
 
Generalnie dziś liberalizm w większości ugrupowań ogranicza się do wolności ruchania. Tak samo szerokie hasło, jak "prawica" - może nawet szersze.
 
Bylem na spotkaniu z Januszem Palikotem przed jego pierwszym sukcesem wyborczym. Mowil bzdury o opodatkowaniu Kosciola, o zlych biskupach i legalizacji trawki. To nie jest liberalizm gospodarczy, to populizm w najslabszym wydaniu. Bylem zniesmaczony tym co uslyszalem. Nic o gospodarce tam nie bylo.
 
Tens: Nie sa libertarianscy w pogladach spolecznych, ludzie ktorzy chca na sile wprowadzac poprawnosc polityczna i karac za wypowiedzi krytykujace gejow nie sa w moim odczuciu libertarianscy swiatopogladowo. Nie takie rzeczy czytalem o libertarianizmie. Usilne promowanie za publiczne pieniadze gejow, lesbijek, transwestytow z libertarianizmem rowniez nie ma nic wspolnego.
 
Nie sa libertarianscy w pogladach spolecznych, ludzie ktorzy chca na sile wprowadzac poprawnosc polityczna i karac za wypowiedzi krytykujace gejow nie sa w moim odczuciu libertarianscy swiatopogladowo. Nie takie rzeczy czytalem o libertarianizmie. Usilne promowanie za publiczne pieniadze gejow, lesbijek, transwestytow z libertarianizmem rowniez nie ma nic wspolnego


Są liberalni, momentami nawet libertariańscy obyczajowo


Np. ich ostatni pomysł z depenalizacją kazirodztwa.




Bylem na spotkaniu z Januszem Palikotem przed jego pierwszym sukcesem wyborczym. Mowil bzdury o opodatkowaniu Kosciola, o zlych biskupach i legalizacji trawki. To nie jest liberalizm gospodarczy, to populizm w najslabszym wydaniu. Bylem zniesmaczony tym co uslyszalem. Nic o gospodarce tam nie bylo.


Przed pierwszym wyborami Palikot rzucał wiele sloganów o zmniejszeniu biurokracji, ułatwieniach dla przedsiębiorców czy uproszczeniu podaktów.
 
Tens: Mozliwe, ze masz racje. Mial chyba jakies poparcie u przedsiebiorcow i Korwin tez nienajgorzej sie o nim wypowiadal, pozniej skrecil calkiem w lewo i zostal lobbing gejowski oraz nienawisc do Kosciola, dlatego stracil poparcie. Na spotkaniu z wyborcami jednak nic nie mowil o ulatwieniach dla przedsiebiorcow, skupil sie na krytyce Kosciola.



Legalizacja kazirodztwa... matko boska !



O 21:30 Ryfinski vs Wipler, czyli Ruch vs KNP



https://www.youtube.com/watch?v=Vb4nDE8YaDk
 
Paradoksalnie Szczerba dzięki jakby nie patrzeć przyzowitej kulturze osobistej, wypadł słabiej niż przeciętny buc, który próbuje zakrzyczeć i ciągle przerywa JKM. Na koniec jeszcze był tak miły, że sam się pogrążył w temacie emerytur. Występ na plus.



Ryfiński vs. Wipler - tu się zapowiada ostrzejsza przejażdżka hehehe...
 
Korwin nie musiał się nawet odzywać. Szczerba im dłużej wygłaszał swój monolog tym bardziej się pogrążał :D
 
Back
Top