Polityka

X7eM4Tz.jpg

Także tego
 
Ja nigdy tak o Tobie nie sądziłem
Wybacz, pomyliłem Cię z userem Trzyha. Odmówię sobie za karę piwa na wieczór;)

Co do pytania, to trudno powiedzieć. Rdzennych Francuzów ciągle jest znaczna większość, więc sytuacja beznadziejna nie jest. Natomiast to, czego się obawiam, to to, że sytuacji Francji nie da się chyba w tym momencie odwrócić bez rozlewu krwi. I przywódcy zapewne też tak myślą, bojąc się przyznać do wieloletnich zaniedbań i forsowania błędnej ideologi.
 
Pytam bo dziś wyjątkowo włączyłem TVP info plus Niemiecka Interia pare twitów wpis Franka i zaczynam się zastanawiać kto tu jest w obłędzie
 
Wybacz, pomyliłem Cię z userem Trzyha. Odmówię sobie za karę piwa na wieczór;)

Co do pytania, to trudno powiedzieć. Rdzennych Francuzów ciągle jest znaczna większość, więc sytuacja beznadziejna nie jest. Natomiast to, czego się obawiam, to to, że sytuacji Francji nie da się chyba w tym momencie odwrócić bez rozlewu krwi. I przywódcy zapewne też tak myślą, bojąc się przyznać do wieloletnich zaniedbań i forsowania błędnej ideologi.
a jaki to ma zwiazdek z liczba muzulmanow we Francji? przeciez sa ich tam miliony, a nie bylo zadnych wiekszych atakow terrorystycznych
Francja jako strona konfliktu, tak samo jak Rosja musi liczyc sie odwetem, do USA ciezko sie dostac, wiec wybrali latwiejsze cele
 
Pytam bo dziś wyjątkowo włączyłem TVP info plus Niemiecka Interia pare twitów wpis Franka i zaczynam się zastanawiać kto tu jest w obłędzie
Europa jest skażona i potrzebna jej kwarantanna. Ludziom szkoda niewinnych muzułmanów bo im teraz będą we Francji dokuczać. Mi jest natomiast szkoda rodzin tych 130 zabitych osób, i guzik mnie obchodzą muzułmanie i to, że im będą dokuczać. Skoro nie potrafią upilnować swoich i uszanować gościnności, to niech im dokuczają.

PS: http://forsal.pl/artykuly/905138,te...ntow-ktorzy-przyplywaja-na-greckie-wyspy.html
 
a jaki to ma zwiazdek z liczba muzulmanow we Francji? przeciez sa ich tam miliony, a nie bylo zadnych wiekszych atakow terrorystycznych
Francja jako strona konfliktu, tak samo jak Rosja musi liczyc sie odwetem, do USA ciezko sie dostac, wiec wybrali latwiejsze cele
Taki, że jakby teraz chcieli ich wyłapać i wymordować, to mieliby trochę łatwiej niż kiedy muzułmanów będzie 60%. Wybacz to okrutne porównanie, po prostu nie chcę mi się tłumaczyć długo, więc pisze brzydko a dosadnie.
 
Europa jest skażona i potrzebna jej kwarantanna. Ludziom szkoda niewinnych muzułmanów bo im teraz będą we Francji dokuczać. Mi jest natomiast szkoda rodzin tych 130 zabitych osób, i guzik mnie obchodzą muzułmanie i to, że im będą dokuczać. Skoro nie potrafią upilnować swoich i uszanować gościnności, to niech im dokuczają.

PS: http://forsal.pl/artykuly/905138,te...ntow-ktorzy-przyplywaja-na-greckie-wyspy.html
a ponad 200 000 ludzi i zniszczonego kraju Syrii Ci nie szkoda? bo Francja ma w tym swoj udzial
 
Europa jest skażona i potrzebna jej kwarantanna. Ludziom szkoda niewinnych muzułmanów bo im teraz będą we Francji dokuczać. Mi jest natomiast szkoda rodzin tych 130 zabitych osób, i guzik mnie obchodzą muzułmanie i to, że im będą dokuczać. Skoro nie potrafią upilnować swoich i uszanować gościnności, to niech im dokuczają.

PS: http://forsal.pl/artykuly/905138,te...ntow-ktorzy-przyplywaja-na-greckie-wyspy.html
Ja stawiam się w odwrotnej sytuacji. Gdyby w Polsce był konflikt a my uciekalibyśmy do ich( teoretycznie bez wojny) kraju. Zarzynali by nas jak owce bez powodu i skrupułów
Odp P.S czytałem nawet szwabska Interia to napisała
 
Ja stawiam się w odwrotnej sytuacji. Gdyby w Polsce był konflikt a my uciekalibyśmy do ich( teoretycznie bez wojny) kraju. Zarzynali by nas jak owce bez powodu i skrupułów
w sumie to polskie wojska jako marionetka USA byly w Iraku i pomogly zniszczyc ten kraj, mamy szczescie, ze nas sprawiedliwosc jeszcze nie dosiegnela
 
a ponad 200 000 ludzi i zniszczonego kraju Syrii Ci nie szkoda? bo Francja ma w tym swoj udzial
Szkodzi. Pisałem wczoraj, że Europa płaci właśnie rachunek za bezmyślną politykę imigracyjną i równie bezmyślne politykowanie w krajach muzułmańskich.
 
Last edited:
Delegalizacja islamu i do przodu.
Czekalem na taka informacje w sumie do wczoraj bo bylem tego pewien na 99%. To jest ostateczny dowod na to, ze obecnej migracji trzeba powiedziec zdecydowanie NIE.
Czekałeś? To jest chyba zła, a nie dobra informacja. Zresztą oni swoich i tak przerzucą.
 
Korwin juz powiedzial, ze na drogach ginie wiecej osob na swietach niz ta 100?
Jeszcze nie, ale 13. stycznia wprawił Europarlament w konsternację, stwierdzając, że zagrożenie dla Europy jest w meczetach Paryża i Marsylii.
 
Delegalizacja islamu i do przodu.

Czekałeś? To jest chyba zła, a nie dobra informacja. Zresztą oni swoich i tak przerzucą.

Czekalem na potwierdzenie czegos co od razu przeczuwalem, ale nie nie mowie tego ani w dobrym ani w zlym znaczeniu. Nie mialo to zabrzmiec jak "dobra informacja". Prawda jest taka, ze obecnie kazda informacja w tym temacie jest zla.
 
Korwin juz powiedzial, ze na drogach ginie wiecej osob na swietach niz ta 100?
jedynie cos takiego " wcale nie można wykluczyć, że za tym stoi ktoś z sił specjalnych - zrozpaczony biernością socjalistycznego "rządu" w sprawie imigracji - chcący sprowokować energiczną reakcję i wprowadzenie spec-ustawodawstwa! "
 
Szczelne granice-wpuszczać tylko kobiety i dzieci do lat 12
Dla mieszkańców unii-zasiłek się należy tylko kiedy pracuje się pół roku( również na dzieci) w przeciwnym razie jest stopniowo zmniejszanw. Podjęcie zatrudnienia na pół roku i państwo zwraca różnice.(liczy się też jak jeden małżonek pracuje)
Co o tym myślicia?
 
Szczelne granice-wpuszczać tylko kobiety i dzieci do lat 12
Dla mieszkańców unii-zasiłek się należy tylko kiedy pracuje się pół roku( również na dzieci) w przeciwnym razie jest stopniowo zmniejszanw. Podjęcie zatrudnienia na pół roku i państwo zwraca różnice.(liczy się też jak jeden małżonek pracuje)
Co o tym myślicia?
Nie wpuszczać nikogo.
12 latkowie mają już w głowie zakodowane skąd się wywodzą i przyniosą ze sobą nienawiść do krajów europejskich.
Kobiety mogą rodzić dzieci, które wychowają w odpowiedni sposób.
Nie dla imigrantów!
 
Człowiek chcę sobie odpocząć. Włączy sobie internet i od razu coś od czego się robi nie dobrze od tych humanitarnych drani jak np.:


Staram się nie dzielić wszystkich na: fajni, bo myślą tak jak ja i idioci bo mają inne zdanie. Jestem w stanie zrozumieć osoby, które dają się nabrać na tą propagandę humanitarnych drani z czystej niewiedzy-po prostu jakaś osoba, która zbytnio nie jest w temacie może dać się wciągnąć w tą grę dla niedoinformowanych.
Tyle, że jak widzę Balcerowicza, Sierakowskiego broniących uchodźców i z islamu fajnej religii ze spoko ludźmi to...
To są ludzie, którzy zawodowo zajmują się udzielaniem pośrednio w polityce. Jest tu jakieś domniemanie dobrych intencji(chcą dobrze tylko się mylą)/głupota/manipulacja do celów politycznych?
Nie ma czegoś takie jak spoko islam. Wszędzie, gdzie jest ich większa ilość jest burdel, gdzie prawa człowieka, tolerancja to jakiś wymysł. W Rosji Czeczenie uspokoili z trudem, Turcja morderstwa honorowe, Anglia to kobiety z ochroną policyjną przed oburzonymi rodzinkami z Pakistanu. Ktoś wymieni normalny kraj islamski?
Nie wiem skąd ludzie biorą dane ile osób zginęło w Syrii: 100 tys., 200 tys.-co to licytacja kto ma większą wyobraźnie czy źródła? Jakieś konkretne informacji kto po czyjej stronie ile stracił, czy to jakieś wrzucanie wszystkich do jednego wora?
Z Irakiem było już chyba +500 tys. ofiar jeśli dobrze pamiętam w propagandzie jakieś francuskiego dziennika według którego Bin Laden to amerykański agent.
 
Back
Top