Polityka

@qFel

Podobny. Ponoć Birmingham jest już muzułmańskim miastem, gdzie biali i niewierni nie są mile widziani.
I jak tu odróżnić "normalnego" muslima od ekstremisty, skoro oni sami podchodzą do sprawy tak:

Islam nigdy nie był, nie jest i nie będzie religią pokoju. Ja wiem, że Mamed mówił inaczej. Kłamał.
 
Zastanawia mnie jedno. Wiadomo, że w Europie nie powstanie Kalifat nawet po 1000 takich zamachów i egzekucji reporterów przez ISIS... Wszystko co oni robią jest prowokowaniem te wszystkie nagrania z egzekucji, zamachy, wysadzanie zabytków są precyzyjnie obliczone na to, żebyśmy myśleli sobie: trzeba coś z tym zrobić, wyślijmy tam wojsko, śmierć kozojebcom...
To co mnie nurtuje - jakim cudem interwencja lądowa USA, Francji, czy generalnie państw Zachodu, jest tak wygodnym i dogodnym scenariuszem dla Islamistów? Jaki jest tutaj szerszy kontekst geopolityczny?
 
Polityka facebooka jest jak dla mnie nie smaczna.

Zmień swoje zdjęcie profilowe, aby okazać wsparcie Francji i mieszkańcom Paryża.
 
A w Pacanowie kozy kują. Ja pierdole

Ale z czym masz problem? Byłeś? Mieszkasz tam?

Ja opieram się na relacji znajomych, którzy stamtąd uciekli. Jak wiesz lepiej, to napisz jak to według Ciebie wygląda, bo Twoja odpowiedź, to za wiele nie wnosi.
 
Może Eurolewaczki namówią Muzułmanów na wojnę w necie ? Bitwy na Flagi w avtarach ,hasztagi i tęczowe hasła ???
 
Orest chodzi mi o to, że to Francuzi, którzy od lat kupują bułki od tej samej muzułmanki, która kupiła mieszkanie, jej córka ohajtała się z Francuzem i mają dzieci, mają zdecydować że wszyscy oni zostaną wywiezieni...gdzie.


Po prostu racjonalnie myślę a nie rzucam hasła.
Jeśli muzułmanka ohajtała się z Francuzem katolikiem albo ateista to ma przerabane u swoich. W 60% przypadków małżeństw mieszanych religijnie kobieta przechodzi w końcu na religie męża(30%odwrotnie, 10 bez zmian)więc ma kobieta szansę. Ale wtedy też będzie nie lubiana przez swoich
 
Ja tam byłem parę minut to fakt faktem, może co 10 osoba tam była biała, godzina około 13-14 wtedy była. Mowa o Birmingham.
 
Czekam jeszcze na ogłoszenie mega marszu solidarności.

Isis obsra sie po pachy.
Podziękujmy lewactwu, w tym też podziękowania dla obecnych na forum ekspertów od tolerancji, za ten stan kompletnej bezradności Europy.
 
Ale z czym masz problem? Byłeś? Mieszkasz tam?

Ja opieram się na relacji znajomych, którzy stamtąd uciekli. Jak wiesz lepiej, to napisz jak to według Ciebie wygląda, bo Twoja odpowiedź, to za wiele nie wnosi.


Ja tam byłem parę minut to fakt faktem, może co 10 osoba tam była biała, godzina około 13-14 wtedy była. Mowa o Birmingham.

Bywałem. Ogólnie to nie wiem jak to możliwe aby 20 % społeczności miało wpływ jakikolwiek na to czy ktoś jest mile widziany czy nie.A jezęli ktoś śwaidomie wprowadza się do getta aby na czynszu zaoszczędzić to druga sprawa.

Druga sprawa(poza Londynem) w dużych angielskich miastach slumsy i dzielnice ludzi na socjalu są najczęściej dookoła ich centrów stąd to wrażenie co do zróżnicowania etnicznego GB.Czasem wystarczy 15 minut autobusem i mimo że miasto to samo, to widoki całkiem inne.

Podziękujmy lewactwu, w tym też podziękowania dla obecnych na forum ekspertów od tolerancji, za ten stan kompletnej bezradności Europy.

Chyba uogólniasz za bardzo.
 
Rozpierdala mnie ta lewacka logika poniektórych osób. Nie może być żadnych pośrednich środków, trzeba z ciapatymi postępować tak jak to robił Husajn czy Kadafi, trzymać krótko za świński ryj.

Franek to niech się zajmie lepiej social media, bo pieprzy jak potrącony. Poprawności mu się zachciało.
 

Franek jesteś popierdolony! Niewinni ludzie zgineli, a ten się boi o PR
Twoje rozumowanie - muzułmanie męczenicy=nic się nie stało

A może by tak ogłosić że dwóch sprawców to biali chrześcijanie odmawiający różaniec przed detonacją???
 
A może by tak ogłosić że dwóch sprawców to biali chrześcijanie odmawiający różaniec przed detonacją???
Przeszła zmiana koloru skóry gwałciciela z czarnego na biały to takie coś też może przejdzie. Ja pier... Co za czasy
 
To się w pale nie mieści by pisać o współczuciu dla osób o ciemnejszej skórze. Gdzie w tym wszystkim współczucie dla tragedii rodzin, dla takich jak Georgiew liczy się tylko polityczna poprawność.
Szczerze gardze takimi prymitywami, takie rozumowanie "no tak zle się stało, ale nie atakujmy innych mniejszości, zagrajmy na emocjach, podajmy do wiadomości, muzułmanie tez "polegli"
Brak mi słów na te treści ludzi myślących jak Olejnik, Lis i Georgiew - to jest jedna liga, która chce w Polsce "ubogacić" nasz kraj (wbrew wszystkim) róznorodnością.
Chwała za to, ze PiS doszedł do pełni władzy, wierze ze to paryskie wydarzenie pozwoli im podjąć jedną właściwą decyzje, bez oglądania się na "guru dziennikarskie"
 
Back
Top