Polityka

Należy też podkreślić skuteczną walkę z rozdawnictwem nowego rządu
 
szpagat i jego szpagatowa odetchnęli z ulgą
:waldeklaugh:

1715813417515.png
 
jeszcze tylko eurosocjal z KPO, żeby małpy nie uciekały na poziomie naszej najniższej krajowej i bingo się zepnie.
Połknęli ze smakiem nie spełnienie obietnic wyborczych, a przedłużenie socjalu dla banderowców to i socjal dla ciapatych przełkną.

Od komuny mają wtłaczane do pustych łbów, że Polskość to coś gorszego, że kacap już jedzie i że nie ma to jak na zachodzie to masz efekty.
 

Usystematyzowane punkt po punkcie dla odpornych.

Sprawdza się kolejne moje przewidywanie, że tak głoszone przez "liberałów" smuty, że bambusy będą i tak uciekać do Niemiec skończy się szybciej niż myślą i że szwaby będą ich blokować i cofać do nas,
po raz kolejny naiwniacy, a nie mówiłem???
:beczka:
Jacy ci "liberałowie" są kurwa głupi to się w głowie nie mieści.

Jak tam wasze KPO KO-frajerzy?

"3. Polska otrzymała 15 kwietnia pierwszy przelew z KPO na 27 miliardów w formie kredytów (które już spłacamy) i dotacji (pewnie z 20% z całej puli, więcej nie sądzę). Początkowo nowy rząd obiecywał 600 miliardów z KPO. Ale szybko ta suma stopniała do 268 miliardów w kolejnych wpisach kancelarii premiera: https://x.com/PremierRP/status/1784205386771255642…. Pięniędzy znikają w oczach! "
Całość na wiatraczki co nie? I na ścieżki rowerowe czy złom niemiecki.
:waldeklaugh:
Ale spłacamy spłacamy, o dziwo środki "niekredytowane" nie mogą się do Polski przebić, no może jakieś 20%, bo nie obstawiam by to więcej z tej kwoty było,
co nie @Karateka@

:beczka:
unia chętnie dała... kredycik gotówkowy naiwniaku i nakaże jeszcze używki niemieckie elektryki za to kupować, bingo unijno-szwabskie
 
Last edited:

"Osoby, które nie wykazują się odpowiednią precyzją w sformułowaniach, nie powinny nigdy zajmować się historią ani piastować poważnych stanowisk dyplomatycznych. Twoja nieznajomość historii Polski jest niewiarygodna" - napisał z kolei Jarosław Królewski, CEO Synerise oraz współwłaściciel Wisły Kraków.

:wow:
 
Gdańsk to kupi. Jako pierwsza rozwiesiła banery. Jedzie na nazwisku i na tragedii. A tyle było pocisków w PiS że robi politykę na trumnach
Dokładnie, ale już żaden się nie zająknie na czym do dużej polityki wjechała Nowacka.

Bo to kobieta, jej nie wolno tak wypominać bo jej się przykro zrobi, Basi wolno, byle jej żaden brzydko nie powiedział jak Łukaszenka bo wtedy koniec demokracji!
 
Tu pięknie widać niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tolerancja dla dewiacji i degenereacji.
Zobaczcie jaki tu Robercik jest miły i grzeczny, taki biedny, taka ofiara, kiedy Korwin mówi "homosiów" on taki biedny i zatroskany, takim dziewczęcym tonem głosu pyta: "przepraszam, kogo? oh, nie rozumiem"... a dzisiaj, kiedy homosiom dano palec to proszę zobaczyć jak zachowują się i wypowiadają te dwa pedały w Sejmie.

Daliście im palec a oni są już przy łokciu i z gejowskim dżihadem na ustach pną się w stronę naszej głowy.
To jest efekt wmawiania ludziom tego podejścia: "nie jestem ciemniakiem, więc jestem tolerancyjny, dopóki nie krzywdzi to innych to ja popieram/nie mam nic przeciwko".
Tolerancja to nie jest żadna "szlachetna cecha", kurwa!
Widać jak na talerzu a Wy uwierzyliście, że tolerowanie degeneracji stawia Was na jakimś wzgórzu wyższości moralnej nad innymi.


giphy.gif
Nawet platfus Kamiński kiedyś nazywał rzeczy po imieniu
 
Back
Top