Polityka

Tak wyobrażam sobie ministrów, którzy po kilku miesiącach pracy chcą uciekać do Brukseli do PE :siuu::korwinlaugh:

W Niemczech na poważnie rozważają wprowadzenie cen maksymalnych... na kebaby :juanlaugh: .

Mowa tu o cenie około 35zł, gdzie w Warszawie taki kebs od dawna tyle kosztuje.


Kebab prawem a nie towarem. Chociaż trzeba przyznać, że w Polsce po tym jak inflacja zaczęła szaleć to kebaby naprawdę słabe w porównaniu do DE :robertmakeup:
 

samorządowcy z PO, rowerem do pracy potrafią jechać, a donosy o nielegalnych wysypiskach i składowiskach śmieci jakoś giną...
Ludzie się boją atomówki od Putina a prędzej te śmieci wykończą. Tyle dobrego, że w Polsce w przeciwieństwie do Włoszech jeszcze rolnicy razem z mafią nie zakopują toksycznych śmieci pod ziemią, ale to i tak pewnie kwestia czasu, bo jeszcze trochę czasu i komornicy zaczną odwiedzać częściej wioski, więc ludzie poszukają nowych źródeł zarobku...
Terroryści biologiczni
 


Modele...
Lol


Science!


Brrrr


Brrrr


Wszedzie to samo...


XD


Szpitale!

A to mnie ciekawi jak to jest z prokuratorami i sędziami bo jak zwykły policjant ze zwykłego zadupia chce opuścić strefę Schengen to musi powiadomić o tym przełożonego.
Regulaminy w Policji to zresztą też ciekawa sprawa: jak się przysiądzie to na każdego się coś znajdzie. Jest nawet zakaz tatuaży na dłoni chociaż niektórym prawicowym publicystów pewnie się to podoba :korwinlaugh:
 
Spoko 84% ceny prądu to podatki.
Na szczęście "pOlski rząd" obiecał, że nie będzie podwyżek. O czekaj...
:korwinlaugh:
Polski obiecał, ale Niemiecki tylko:
comment_1627505967x7ehLxmDAK9yKppla3U8GJ.gif
 
@Genialny Żółw Ty często jesteś w Niemczech. Jak wyglądają teraz ceny podstawowych artykułów spożywczych w porównaniu do Polskich cen.
bardzo podobne, niektore duzo tansze np. chemia, alko czy niektore slodycze... ale zarabiasz w jurkach wiec wynagrodzenie wychodzi krotnosc tego co w PL
sa tez rzeczy sporo drozsze np. narzedzia sa w chuj drozsze jakies wiertlo potrzebowalem to sie za glowe zlapalem
 

Jest szansa ,że lewaccy imbecyle zamilkną.

I nie będą rzucali modelem Szwecji jako wzoru państwa, w którym chcieliby żyć.

Pieniądze państwa to nasze pieniądze, nigdy odwrotnie pora to sobie raz na zawsze wbić do łba.

Jak państwo tworzy armię urzędników darmozjadów od wszystkiego (nietworzących pkb a je przeżerających), goląc po 50% naszych dochodów w podatkach

+ zaprasza do utrzymania za wasze pieniądze miliony islamskich pasożytów z 6-cioma bachorami na głowę, które też nic nie będą robić a wystawiać brudne łapska to

dla takiego państwa

the end i nigh.

Ciekawe czy forumowe prounijne cymbały zrozumieją lub choć chwilę się nad tym zastanowią.

Tak się kończy władza lewackiej demokracji z zapędem do samozniszczenia i równości dla obcej kulturowo hołoty z całego świata.

Nie ma studni bez dna.
 

Widziałem ostatnio dyskusje na ig pod postem pewnej ekologicznej aktywistki, która płakała nad wyciętym lasem nadmorskim. Zrównała powstające hotelowe koszmarki z elektrownią jądrową. Ja pierdole co za beton. Ok szkoda drzew, ale zmiłujcie się, skoro jesteście eko to wspierajcie ten atom. OZE jest niestabilne, a węgiel rozumiem, że cacy w porównaniu do atomu? Chyba nie wszyscy widzieli krajobraz wokół elektrowni w Bełchatowie. To jest dopiero zniszczony krajobraz.
 
Easy GIełzak, to tera zrób kobiety. Co powinny? Bo lewica im mowi ze nic. Dawaj Pan, szczegolnie cos z ról tradycyjnych i odpowiadajacych biologicznym mozliwosciom..


Pamietacie?


Kurwa, serio?
O Duginie
Szpitale!


Śmiać się czy płakać?

Jak po takiej porcji informacji być zwolennikiem ue przy jej wyraźnych kierunku "rozwoju" i wątpić w to, że obóz tuskowy to banda antypolskich idiotów?
 
Back
Top