Polityka

- Korwin uważa że mentalnie jest młodszy od Mentzena, który boi się odważnych ruchów.
- Mentzen skompromitował się zdaniem Korwina w dwóch starciach z Petru. W debacie wypierał się własnych poglądów i bał. Natomiast na scenie zrobił z siebie pośmiewisko cytując kwestie z filmu. Nikt tak niepoważnego człowieka nie posadzi na fotelu ministra finansów.
- Jest możliwa koalicja Brauna z Korwinem do wyborów europejskich. Rozmowy trwają.
- Wipler jest uzależniony od intryg. Nie potrafi inaczej żyć.
- Mentzen teraz bardzo się boi powstania konkurencyjnej partii, bo to oznacza dla niego zjazd pod próg wyborczy
- Sentymenty się skończyły, teraz czas na zimną, wyrachowaną grę polityczną z Mentzenem
- Jak powstanie nowa formacja to jedną z kluczowych postaci będzie Samuela Torkowska

Mój ulubiony fragment dotyczy szurów czyli ludzi, którzy uwierzą we wszystko co ktoś powie inaczej niż rząd - wierzą w szkodliwość 5G i inne bzdury. To też elektorat do zagospodarowania.

 
Last edited:
@Karateka@ jak możesz własnym nazwiskiem firmować takich ludzi a później spojrzeć w lustro?


Nie pamiętasz że PiS PO jedno zło? Jak już to mamy ustalone z to możemy się skupić na środowisku Konfederacji, bo tylko oni się różnią od reszty. Team Korwin/Braun czy Team Mentzen/Bosak?
 
Ja ci nie bronię go nie lubić
Ale wyjeżdzasz z jego osoba jak argument. On był jechany bo ma być jechany , on już jest trendowaty i każdy to wie - ilu ma za sobą ludzi ? no własnie, idzie na śmietnik bo już po wyborach i PSL będzie rządził wsią - ten sam PSL co stwierdził że nie chche ministerstwa rolnictwa
Pytam kolejny raz - dlaczego Mazurek nie przerywał wywiadów z lewackimi wiedzmiami co nie były przygotowane odnośnie programu wyborczego + oczywiście nie chciały odpowiadać na pytania odnośnie personaliów?

Nie wiem czy ameba, nie wiem czy pantofelek, ale do rodziny bezkręgowców p. Żukowska należy na bank.



Przecież Mazurek jest pobłażliwy dla lewaków. Co innego gdy rozmawia z Suskim.
 
Przecież Mazurek jest pobłażliwy dla lewaków. Co innego gdy rozmawia z Suskim.

Nie wierzę, że nie zauwazyłeś.

Nie wchodzę z tobą w wymiany ponieważ głeboko tobą gardzę, co kiedyś zaznaczyłem. Co prawda między wierszami, ale nawet autysta by to zrozumiał, o próbnym algorytmie chata GPT, za którego cię uważam, nie wspominając.

Gdybyś był jednak człowiekiem, w co wątpię, to na pewno nie ma w tobie krztyny honoru, ponieważ po takim okazaniu braku szacunku, żaden dżentelmen nie dążył by do konwersacji.
 
Glosowales?
Tak i zgadnij co: odkąd skończyłem 18 lat i mogłem głosować to od wtedy wiedziałem, że politycy mają mnie w dupie i przed i po wyborach. Minęło trochę lat i ja zdanie mam to samo. Co kieruje dorosłymi chłopami, którzy nagle wierzą politykom? Sam nie wiem.

W dodatku ja wyraźnie napisałem kiedyś na kogo i po co głosuję i to jest moje jedyne oczekiwanie, które było spełniane (w poprzedniej kadencji) i będzie spełnianie nadal :beczka: także ja złudzeń nie mam żadnych.
 
Nie wiem czy ameba, nie wiem czy pantofelek, ale do rodziny bezkręgowców p. Żukowska należy na bank.




Nie wierzę, że nie zauwazyłeś.

Nie wchodzę z tobą w wymiany ponieważ głeboko tobą gardzę, co kiedyś zaznaczyłem. Co prawda między wierszami, ale nawet autysta by to zrozumiał, o próbnym algorytmie chata GPT, za którego cię uważam, nie wspominając.

Gdybyś był jednak człowiekiem, w co wątpię, to na pewno nie ma w tobie krztyny honoru, ponieważ po takim okazaniu braku szacunku, żaden dżentelmen nie dążył by do konwersacji.
Karateka jest realny, sprawdzone info
 
FB_IMG_1698763202525.jpg
 
Oj tam, kułaki, zabrać im!






Palestyna też wspiera lgbtqwerty+?

Nie wiem kogo wspiera "Palestyna", ale raczej nie Palestyńczyków. "Palestyński" Hamas wspiera i jest wspierany przez Islam, który nienawidzi LGBTQIAPKN+, ba do nienawiści już styka TYLKO LG, a co dopiero BTQIAPKN+.
Wedle tejże działaczki Hamas i Hezbollach jest częścią lewicy.
To wszystko jest logiczne przecież.


No i Rosja jest bardzo lewicowa XD


Skoro nie lewicowość jest notywem przewodnim, to co jest?



LOL




LOL


Patriarchat!


Science!


XD
jE9A0IG.png












 
Back
Top