Polityka

F8gd0HYXIAA7flE.jpeg
 
Też się dałem nabrać na ten konfederacki hype, myślałem, że zrobią 15%, Mentzen i Bosak robili co mogli, ale nikt im nie pomagał. Trochę mi ich szkoda, ale wygląda na to, że w tym towarzystwie ich talenty na nic się nie zdadzą. Jestem zaskoczony, że kampania internetowa Konfy, która była prowadzona bardzo dobrze, nie przyniosła oczekiwanych efektów.

Jest duże prawdopodobieństwo, że teraz dojdzie do rozliczeń i wszystko się rozsypie, JKM znajdzie winnych Braun ich napiętnuje i będzie po zawodach.
No w internecie Konfederacja jest mocna: pamiętam kiedyś wchodziłem na wywiad Lubeckiej z Bosakiem. Może godzina po jego zakończeniu: już masa komentarzy o dkbrym Bosaku i złych mediach :korwinlaugh:
Obojętnie czy to youtube wykop, joemonster. Mam wrażenie że w partii mieli jakieś cele: z 15 postów dziennie na działacza
Ale już Stonoga i Maks się przekonali że internet to nie jest to samo co urnacwyborcza.
Umiarkowani Konfederaci zagłosowali po tekstach JKM na Hołownie a część pewnie na PiS
 
Proponuję zabawę. Jakie są Wasze typy?
1. Nowy rigczowy poseł
- Donald Tusk
2. Dobry poseł który traci mandat
- Czarzasty, Matysiak
3. Chujowy poseł który odpada
- Gdula, Korwin
4. Chujowy poseł który wchodzi
- Kołodziejczyk, Giertych

Oczywiście jeszcze to może się zmienić, bo nie znamy pełnych wyników
 
Proponuję zabawę. Jakie są Wasze typy?
1. Nowy rigczowy poseł
- Donald Tusk
2. Dobry poseł który traci mandat
- Czarzasty, Matysiak
3. Chujowy poseł który odpada
- Gdula, Korwin
4. Chujowy poseł który wchodzi
- Kołodziejczyk, Giertych

Oczywiście jeszcze to może się zmienić, bo nie znamy pełnych wyników
1. Mentzen, będzie przynajmniej zabawnie
2. -
3. dla mnie JKM, ulewa mi się już od tego narcyza i atencjusza, Dziambor, Franek Sterczewski
4. Idiotka Jachira
 
Proponuję zabawę. Jakie są Wasze typy?
1. Nowy rigczowy poseł
- Donald Tusk
2. Dobry poseł który traci mandat
- Czarzasty, Matysiak
3. Chujowy poseł który odpada
- Gdula, Korwin
4. Chujowy poseł który wchodzi
- Kołodziejczyk, Giertych

Oczywiście jeszcze to może się zmienić, bo nie znamy pełnych wyników
Dobry poseł Czarzasty i Matysiak...
Wejdą nowe pokemony, jestem tego pewien, ba nawet jak starzy nie Wejdą to ci nowi będą jeszcze większymi pokemonami. Biedny Mazurek i Rymanowski skończą w psychiatryku :siuu::korwinlaugh:
 
1. Mentzen, będzie przynajmniej zabawnie
2. -
3. dla mnie JKM, ulewa mi się już od tego narcyza i atencjusza, Dziambor, Franek Sterczewski
4. Idiotka Jachira

Ale Jachira była wcześniej, więc ona zostaje w sejmie. Miałem tutaj na myśli nowych np. Kołodziejczyk, który wejdzie do Sejmu, a w mijającej kadencji go nie było.
 
No w internecie Konfederacja jest mocna: pamiętam kiedyś wchodziłem na wywiad Lubeckiej z Bosakiem. Może godzina po jego zakończeniu: już masa komentarzy o dkbrym Bosaku i złych mediach :korwinlaugh:

Ale już Stonoga i Maks się przekonali że internet to nie jest to samo co urnacwyborcza.
A tego Stonogi to do dzisiaj żal, chłop mógł być naszym prezydentem!

:childcry:
 
Back
Top