Polityka

Zagłosujesz na partię, której twórcą jest zwolennik pedofilii i przyłożysz rękę do wprowadzenia go do Sejmu. A może w Konfederacji jest więcej takich odklejencow i założą klub parlamentarny na rzecz wolności dla pedofili i depenalizacji pedofili. Ale przynajmniej nie będzie związków partnerskich, bo uważasz że są groźniejsze od pedofili.

Póki co to PO prowadzi w pedofillii
1696694801210.jpeg
 
@Karateka@ pamiętasz (wrzucałeś tutaj), wpisy tej Jarockiej o WiFi? Dzisiaj natknąłem się na coś takiego:

"Długotrwała ekspozycja na promieniowanie RF o częstotliwości 2,4 GHz może prowadzić do niekorzystnych skutków, takich jak choroby neurodegeneracyjne wynikające ze zmiany ekspresji niektórych miRNA, dlatego należy poświęcić więcej badań wpływowi promieniowania RF na poziom ekspresji miRNA."


:zakręcony:

Z chemtrials i lekką pedofilią też kandydaci Konfederacji mają rację?

Póki co to PO prowadzi w pedofillii

Prowadzi w chronieniu ofiar pedofili i we wsadzaniu pedofili do więzienia.
 
Też widziałem dziś masę takich filmów. Kwestia kilku dni i cała strefa gazy będzie się świecić, jak dekoracje na święta.
Ja tam nie wiem w co oni tam wierząi jakie wyznaja wartości. ALE DO CIĘŻKIEJ KURWY... gwałt 16 typa na dziewczynce..., skakanie i kopanie w łeb martwego typa krzycząć imię swojego boga... przecież to są jebane zwierzęta... :matt:
 
Ja tam nie wiem w co oni tam wierząi jakie wyznaja wartości. ALE DO CIĘŻKIEJ KURWY... gwałt 16 typa na dziewczynce..., skakanie i kopanie w łeb martwego typa krzycząć imię swojego boga... przecież to są jebane zwierzęta... :matt:
To nie są zwierzęta. To jest jakiś błąd cywilizacyjny. Świat nie kiwnie palcem i nawet nie będzie się silił na fałszywe łzy, gdy będą roznosić gaze na lewo i prawo. Będziemy świadkami autentycznego wymazania miejsca na mapie.
 
To nie są zwierzęta. To jest jakiś błąd cywilizacyjny. Świat nie kiwnie palcem i nawet nie będzie się silił na fałszywe łzy, gdy będą roznosić gaze na lewo i prawo. Będziemy świadkami autentycznego wymazania miejsca na mapie.
ja to Ci powiem że ja ich nie rozrózniam którzy to zydzi którzy to muzułamnie - dla mnie równi siebie... Mialem kiedyś 'wycieczkę' w szkole żydków... tragedia - swołocz i weszli do nas do szkoły ochroniarze z bronią... Poebana nacja jak dla mnie... To my z russkimi się tak nie nienawidzimy jak oni z calą reszta swiata chyba.... A po latach edukacji na ten temat co oni tam samych siebie sprzedawali, Sorosach i innych mój stosunek do nich jest totalnie ambiwalentny dla mnie moga równie dobrze nie istnieć....
 
ja to Ci powiem że ja ich nie rozrózniam którzy to zydzi którzy to muzułamnie - dla mnie równi siebie... Mialem kiedyś 'wycieczkę' w szkole żydków... tragedia - swołocz i weszli do nas do szkoły ochroniarze z bronią... Poebana nacja jak dla mnie... To my z russkimi się tak nie nienawidzimy jak oni z calą reszta swiata chyba.... A po latach edukacji na ten temat co oni tam samych siebie sprzedawali, Sorosach i innych mój stosunek do nich jest totalnie ambiwalentny dla mnie moga równie dobrze nie istnieć....
Tu masz racje.
Problem w jednym : Izrael zrobi teraz wszystko by mieć poparcie w USA a co zrobi USA ? Zacznie wysyłać swoich sojuszników …
 
ja to Ci powiem że ja ich nie rozrózniam którzy to zydzi którzy to muzułamnie - dla mnie równi siebie... Mialem kiedyś 'wycieczkę' w szkole żydków... tragedia - swołocz i weszli do nas do szkoły ochroniarze z bronią... Poebana nacja jak dla mnie... To my z russkimi się tak nie nienawidzimy jak oni z calą reszta swiata chyba.... A po latach edukacji na ten temat co oni tam samych siebie sprzedawali, Sorosach i innych mój stosunek do nich jest totalnie ambiwalentny dla mnie moga równie dobrze nie istnieć....
Na szczęście nigdy nie miałem styczności z nimi, tylko właśnie to samo moi znajomi mi opowiadali historie odnośnie żydowskich wycieczek. Raz, że uzbrojeni ochroniarze, a dwa że bardzo często ich młodzież agresywnie zachowywała się w stosunku do zwykłych przechodniów.
 
Tu masz racje.
Problem w jednym : Izrael zrobi teraz wszystko by mieć poparcie w USA a co zrobi USA ? Zacznie wysyłać swoich sojuszników …
Zakładam, że wyślą jakieś rakiety czy abramsy, bo dziś hamas ich trochę zniszczył. Plus oczywiście kilkadziesiąt miliardów $$.
 
Nie no nasi chyba nie są tacy głupi... :benny: juz serio wystarczy że im najbardziej pomagaliśmy w trakcie II WŚ a oni na nas leją juz chyba to wystarczy...Prawda? :eddieconspiracy:
Oni będą tylko wykonywać rozkazy. Oficjalnie Polska jest korporacja na giełdzie USA
mi to wyglada na rozpętanie 3 światowej już pomału
 
Na szczęście nigdy nie miałem styczności z nimi, tylko właśnie to samo moi znajomi mi opowiadali historie odnośnie żydowskich wycieczek. Raz, że uzbrojeni ochroniarze, a dwa że bardzo często ich młodzież agresywnie zachowywała się w stosunku do zwykłych przechodniów.
Ale kilka zydówek...Nawet spoko było :roberteyeblinking:
 
Muszą przyznać uczciwie, że to ładne kobiety.
No do mnie jeszcze takie przyjechały wiesz maniurki, opalone... kuuurła nie myślałem wtedy że tak mogą wyglądac żydówki... ^^ fajnie tam no niestety żadnego ukłucia nie było ale cos tam pogadane fb cos tam... Fajne fajne dziewczyny nie powiem :frankapprove:
 
prowadzi w pedofilii ze skutkiem śmiertelnym

Przypominam że PO wjebało pedofila do więzienia, czyli zrobiło coś czego nie chciałby założyciel i lider Konfederacji, bo ten uważa że nie powinno się karać za pedofilię.

Myślisz, że dlaczego teraz przy Pandora Gate mówi się sporo o ochronie ofiar, tak by ich dane nie wypływały?
 
Przypominam że PO wjebało pedofila do więzienia, czyli zrobiło coś czego nie chciałby założyciel i lider Konfederacji, bo ten uważa że nie powinno się karać za pedofilię.

Myślisz, że dlaczego teraz przy Pandora Gate mówi się sporo o ochronie ofiar, tak by ich dane nie wypływały?
Uprzednio PO dało mu dzieci do wybawienia się
 
Ale trochę tak jest jak pisze Papjeż No bo Oni moga współtworzyć koalicję przyszłą nie jest tak?
Też właśnie czytałem, że podobno Konfederacja prowadziła rozmowy z PO odnośnie stworzenia wspólnej koalicji. Nie uwierzę póki nie zobaczę :rutekajak:
 
Też właśnie czytałem, że podobno Konfederacja prowadziła rozmowy z PO odnośnie stworzenia wspólnej koalicji. Nie uwierzę póki nie zobaczę :rutekajak:
A co tu wierzyć? jak bd mieli na stole opcje:
miec kilka głosów nic nigdy nie przeglosować, byc 3ecią sila w parlamencie w stosunku mniej więcej: 39 - 32 - 11 - X - Y - Z 9czy jak tam się to uklada), a bycie w koalicji rzadzącej to wiadomo IMO co wybiorą... To jest polityka...
 
Będziemy świadkami autentycznego wymazania miejsca na mapie.
Tam jest chyba kilkaset tysięcy ludzi. Raczej nie posuną się do masowego ludobójstwa, po drugie hamas ma od dziś mnóstwo izraelskich zakładników i nie chciałbym być obecnie w skórze generalicji, osób decyzyjnych... Ponoć kilka krajów arabskich obarcza winą Izrael za to co się dzisiaj rozpoczęło. W Iranie, ćwierkaczowy kanał IRGC zapodał "powiedzieliśmy wam, że po was przyjdziemy", a od kilku dni w Teheranie wisi bilboard z napisem: "Rozpoczęła się operacja wyzwolenia <<Szturm na Al-Aksa>>"
Zdjęcie
 
Last edited:
Tam jest chyba kilkaset tysięcy ludzi. Raczej nie posuną się do masowego ludobójstwa, po drugie hamas ma od dziś mnóstwo izraelskich zakładników i nie chciałbym być obecnie w skórze generalicji, osób decyzyjnych...
Jasne, że decyzja bardzo ciężka. Tym bardziej patrząc, że jeszcze dwa miesiące temu były protesty obywateli i wojskwych, gdy Benjamin forsował zmiany w ich sądzie najwyższym, a teraz lud będzie domagał się dosłownie krwi. Zakładników chyba ok 200 mają, zakładam że sporą część uwolnią plus chyba już Izrael zajął, jakieś budynki dowództwa w gazie. Jestem pewien, że sporą część gazy spalą do gołej ziemi.
 
Back
Top