Polityka


Niby król Europy, a na co dzień tak blisko zwykłych ludzi.
1695800221458.png
 
  • Bones
Reactions: osk
Zajączkowska dała się upokorzyć przepraszając kilkakrotnie za nazwanie blondynki blondynką. Przepiękne:)
Ależ desperacja podszyta nienawiścią do kobiet, aby tylko się do czegokolwiek przyczepić. Rozumiem, że Ty w życiu nikogo nie przeprosiłeś, bo byś się upokorzył. Wcale mnie to nie dziwi - typowa etyka korposzczurów. Wiem, że ta Pani jest dla Ciebie jak drzazga pod paznokciem i najchętniej byś ją zaszczepił, ale się zachowuj... byle jak, ale się zachowuj, bo to, co napisałeś, byłoby po prostu żałosne dla każdej "osoby ludzkiej", stosując Twoją terminologię.
 
Wciąż nie wiesz czy zagłosujesz na PiS czy konfederację?
BTW skąd pomysł że pomyślałbym o głosowaniu na PiS?
COś mnie próbujesz wkręcić w popieranie PiSu?
To zresztą mnie ciekawi, że w ordynacji preferencyjnej ostatnie miejsce miałaby dla ciebie Konfederacja, a nie PiS czy Lewica. PSL to jeszcze można zrozumieć, bo "lepsi złodzieje niż wariaci", ale Lewica jest groźniejsza od Konfederacji (chociaż podejrzewam, że ich rządy to byłyby żniwa dla lobbystów, może nie Kuczmyzm jak mówi Napierała, ale troche utopi by zaszkodziło...)
Myślałem, że to będzie troll i Mentzen pokaże "bić kurwy i złodziei" i filmik się skończy. Warto to obejrzeć?

Wrzucam bardzo fajną nitkę, myślę, że każdy wie jaką kurwą jest premier tego kraju, ale tutaj jeszcze punkt po punkcie ukazane dlaczego:



hm. Trudno bronić bankiera, ale syn znanego polityka? Znanego tak ale Kornel Morawiecki to zbyt wpływowy nie był, nic nie osiągnął w polityce. Zresztą dobrze, bo to przykład jednego z tych opozycjonistów o których pewnie mówił Kiszczak w Magdalence "u was było więcej komunistów niż u nas"
Ale oczywiście sprawa no, zgodnie z prawem pewnie jest ok, ale interesy z KK mają swoją cenę -nie ma nic za friko...
 
BTW skąd pomysł że pomyślałbym o głosowaniu na PiS?
COś mnie próbujesz wkręcić w popieranie PiSu?
To zresztą mnie ciekawi, że w ordynacji preferencyjnej ostatnie miejsce miałaby dla ciebie Konfederacja, a nie PiS czy Lewica. PSL to jeszcze można zrozumieć, bo "lepsi złodzieje niż wariaci", ale Lewica jest groźniejsza od Konfederacji (chociaż podejrzewam, że ich rządy to byłyby żniwa dla lobbystów, może nie Kuczmyzm jak mówi Napierała, ale troche utopi by zaszkodziło...)

O co Ty. SLD jak rządziło, wcale nie było takie lewicowe jakby nazwa wskazywała. Największe zagrożenie to Woke Biedronie kopiujący wszystko co najgorsze z Ameryki.

Myślę, że tak się boisz Tuska, że mógłbyś na PiS zagłosować. Te spoty PiSu o Tusku wyglądają jakbyś je reżyserował:)
 
Back
Top