Polityka

Też bym głosował przeciwko wpisaniu jej na listę wyborczą.
Mówisz, że ona jest szurem. Swojego czasu ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło - podpadła mi z jakąś rzeczą, przyznam jednak, że nie wiele jej wypowiedzi wysłuchałem. Możesz przybliżyć swoje kryterium wedle którego ktoś dla Ciebie jest szurem?
----------
Rozsądek wygrał
Tzn? Co takiego jest nieracjonalnego w związku z wciągnięciem Sochy na listę wyborczą wg Ciebie?
 
Last edited:
Mówisz, że ona jest szurem. Swojego czasu ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło - podpadła mi z jakąś rzeczą, przyznan jednak, że nie wiele jej wypowiedzi wysłuchałem. Możesz przybliżyć swoje kryterium wedle którego ktoś dla Ciebie jest szurem?
Szur - osoba chodząca do sklepu po bułki w plastikowej przyłbicy.

Mnie tam taka definicja wystarczy :fjedzia:
 
@Karateka@ a co powiedziałbyś gdyby doszło do koalicji PiS Po? Jak byś sobie to wytłumaczył? Wszystko byle nie konfa?


@up berkowicz jeden z mniejszych procentów obecności podczas głosowania. Trochę osiadł na laurach. Jakiś bodziec by się przydał żeby go obudzić.
 
Mówisz, że ona jest szurem. Swojego czasu ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło - podpadła mi z jakąś rzeczą, przyznam jednak, że nie wiele jej wypowiedzi wysłuchałem. Możesz przybliżyć swoje kryterium wedle którego ktoś dla Ciebie jest szurem?
----------

Tzn? Co takiego jest nieracjonalnego w związku z wciągnięciem Sochy na listę wyborczą wg Ciebie?
Już była o niej dyskusja jakiś czas temu nie chcę znowu drążyć tego tematu zwłaszcza, że pani z zawodu matka już się do sejmu nie wybiera. Ona reprezentuje poziom posłanek z Lewicy.
 
Już była o niej dyskusja jakiś czas temu nie chcę znowu drążyć tego tematu zwłaszcza, że pani z zawodu matka już się do sejmu nie wybiera. Reprezentuje poziom posłanek z Lewicy.
Pomiędzy m.im Tobą? Tutaj? Daj proszę jakiś strzępek info celem naprowadzenia mnie na ten materiał, a go znajdę. A jakieś jej wypowiedzi, które wg Ciebie dyskwalifikują ją z ubiegania się o mandat poselski? Wklepałem ją i mnóstwo wyników, mnóstwo godzin, może pamiętasz jakiś konkretny materiał?
 
Pomiędzy m.im Tobą? Tutaj? Daj proszę jakiś strzępek info celem naprowadzenia mnie na ten materiał, a go znajdę. A jakieś jej wypowiedzi, które wg Ciebie dyskwalifikują ją z ubiegania się o mandat poselski? Wklepałem ją i mnóstwo wyników, mnóstwo godzin, może pamiętasz jakiś konkretny materiał?
E7ihRhMXEAAsrZ5.jpg:large

FzzBFXSaQAQlO57

FzywNX3WcAQXwyn

FzzHIClaAAE0TkC



:korwinlaugh:
 
TVP wypuściło nowy program o wdzięcznej i wymownej nazwie : jak oni kłamią
Program w pełni poświęcony jechaniu na TVN i Tuska :-) żyjemy w jakimś zaciemnionym stanie Timbuktu, a ludzie którzy mają TV w domu za chwilę będą szurami do potęgi Ntej.
I dobrze, niech jadą z tymi kurwami. Za jechanie z folksdojczami zawsze git. Jak ktoś chce jechania z kaczka to sobie włączy zagraniczny tvn i tak będzie mielenie w kółko. Już dawno nie oglądam tv i żyje mi się z tym lepiej, nie muszę słuchać tego skurwienia z obu stron ale jak wiadomo to walka o wpływy
 
I dobrze, niech jadą z tymi kurwami. Za jechanie z folksdojczami zawsze git. Jak ktoś chce jechania z kaczka to sobie włączy zagraniczny tvn i tak będzie mielenie w kółko. Już dawno nie oglądam tv i żyje mi się z tym lepiej, nie muszę słuchać tego skurwienia z obu stron ale jak wiadomo to walka o wpływy
programują ludzi aż miło
kontrolują ich strachem i ich nerwami. Top level manipulacji u władzy.
 
@Karateka@ a co powiedziałbyś gdyby doszło do koalicji PiS Po? Jak byś sobie to wytłumaczył? Wszystko byle nie konfa?


@up berkowicz jeden z mniejszych procentów obecności podczas głosowania. Trochę osiadł na laurach. Jakiś bodziec by się przydał żeby go obudzić.
Przecież to by niektórym styki popaliło. :mjsmile:
Usłyszelibyśmy legendarne "nic takiego nie było" i synchroniczne jebanie szpagatów.

Wolne media będą trąbić o "KOALICJI PONAD PODZIAŁAMI" przeciw złym faszystom, raszystom, nacjonalistom, antyszczepionkowcom i najważniejsze przeciwko ruskim onucom!

I niestety, ale taki scenariusz jest prawdopodobny, ale wtedy to trzeba stąd spierdalać.
 
Przecież to by niektórym styki popaliło. :mjsmile:
Usłyszelibyśmy legendarne "nic takiego nie było" i synchroniczne jebanie szpagatów.

Wolne media będą trąbić o "KOALICJI PONAD PODZIAŁAMI" przeciw złym faszystom, raszystom, nacjonalistom, antyszczepionkowcom i najważniejsze przeciwko ruskim onucom!

I niestety, ale taki scenariusz jest prawdopodobny, ale wtedy to trzeba stąd spierdalać.
Normalnie jak u Orwella w połowie zdania by zmienili wroga i lemingi miały by wszystko gdzieś. Nie doceniacie betonu
 
koalicja PiS i PO? to by było ciekawe
Musieliby na biegu zmieniać wszystkie narracje i tytuły programów
ale to pewnie znajdzie się inny powód....jebnie wulkan na Islandii to będą gadać tylko o tym, jeszcze jakby spalił kilku murzynów to juz w ogóle
 
A gdzie tu ma rację? W tym, że skoro pismo mówi iż możesz zabić geja, to możesz, i możesz zgwałcić córkę kolegi za owce, bo tak mówi pismo?
Na pewno nie jeśli chodzi o historie bo tam JKM jedzie po całości używając własnej wyobraźni... Chociaż z historią to ciekawy temat, że niby w Polsce dużo osób się ją interesuje (w porównaniu do innych krajów) jednak no opierając się albo na mitach albo kulcie porażki..

@Karateka@ wszystko w porządku tam z tobą? Bo Mentzen zaliczył wpadkę i nie wyśmiałeś :korwinlaugh:
 
Back
Top