Polityka

Ja to marzę, żeby konfa miała te 20% i żeby PiS się dogadał z PO żeby tylko nie dopuścić konfy. I wtedy to by dopiero było.Liczba udarów i zawałów serca poszybowałaby w niebo. Przecież 15 lat im wymawiano, że to jak Tutsi i Hutu... Ludzie w rodzinie nie gadają od 10 lat przez PiS i PO. A tu nagle koalicja.

Gorzej będzie jak PiS wyjmie z Konfy paru Narodowców jak wcześniej kupił Andruszkiewicza i Bąkiewicza i nie będzie potrzebował żadnego koalicjanta.
 
Gorzej będzie jak PiS wyjmie z Konfy paru Narodowców jak wcześniej kupił Andruszkiewicza i Bąkiewicza i nie będzie potrzebował żadnego koalicjanta.
W TV ciągle mówią, że konfa będzie w koalicji z pisem, ludzie w to wierzą, tak jak w to, że to faszyści bo też w TV powtarzają to w kółko.
Wszyscy się mocno zdziwią jak do koalicji z pisem wejdzie... "trzecia noga", tzn. "trzecia droga" :beczka:
 
W TV ciągle mówią, że konfa będzie w koalicji z pisem, ludzie w to wierzą, tak jak w to, że to faszyści bo też w TV powtarzają to w kółko.
Wszyscy się mocno zdziwią jak do koalicji z pisem wejdzie... "trzecia noga", tzn. "trzecia droga" :beczka:

Jak to szło?

,,PSL to partia obrotowa”?

:jarolaugh:


Ale były już jakieś akcje żeby podpiąć brata Metzena pod nielegalny handel krypto.

Cholera wie co spece ze służb mają w swoich teczkach i jak zechcą ich użyć przed wyborami lub po.
 
Jeśli w Niemczech wywali się obecny układ i do władzy dojdzie prawica, to UE zupełnie zmieni oblicze. Mówię Wam, że idą zmiany i niedługo ten kretynizm się skończy. Lewica zrobiła z siebie karykaturę i za to zapłaci.
już były aresztowania związane z próbą zamachu stanu. Aresztowani to nie płotki: policjanci, wojskowi, sędziowie, prokuratorzy, bogaci ludzie.
Chociaż też nie zdziwiłbym się gdyby AFD zostało zdelegalizowane przez niemiecki TK. Wyjątkowo obrzydliwi ludzie, ale przy takim poparciu. Pewnie zaraz zaczną się kolejne afery z wyciekiem dziwnych rozmów aby ich osłabić.
Politycy tej partii to mocno ciemna strona Niemców. Na szczęście w sondażach wychodzi, że jednak Niemcy chcą na nich głosować bardziej jako głos sprzeciwu wobec obecnych partii niż dlatego, że program się podoba....
Chociaż no: zapraszanie takich ludzi do Sejmu jest delikatnie mówiąc tak głupie a nawet szkodliwe...

Plus bardziej spiskowo można powiedzieć, że AFD to taka partia założona przez służby aby skompromitować prawicę po 2015 roku :korwinlaugh:
 
ten pajac irytuje mnie mocniej niż Balcerowicz. To jest taka krecia robota dla PiSu. Boże te jego wywiady dla radia zet to jest kosmos...
A to że ten człowiek jest wykładowcą to dramat...

15 mln zł kary dla jednego ptaka
 
ten pajac irytuje mnie mocniej niż Balcerowicz. To jest taka krecia robota dla PiSu. Boże te jego wywiady dla radia zet to jest kosmos...
A to że ten człowiek jest wykładowcą to dramat...

15 mln zł kary dla jednego ptaka
Akurat u tego ptaka na budowie robię.
 
Akurat u tego ptaka na budowie robię.
PiS już chyba wprowadził, albo ma wprowadzić te zmiany antylichwiarskie to mogą być problemy z płynnością finansową tego ptaka :korwinlaugh:
A nie wiem co myśleć o tych chwilówkach, ale na pewno ładnie udowodnili, że w Polsce jakiś nie wiem duch "konsumenckiej walki" no kuleje. Tyle blefów w umowach co mają te różny firmy pożyczkowe, banki też i to przechodzi. Ludzie to płacą i nie mało. I się nie buntują zbytnio. Dopiero chyba Frankowicze zaczeli się stawiać :childcry:


@tucznik
tak jeszcze odnośnie ułaskawień. Klasyk Wałęsa:


i porównanie ułaskawień wszystkich prezydentów. Stan grudzień 2022 TVN24
1688661084046.png



Wrecz za mało ułaskawia.
A jak mózg Wałęsy wytrzymał czytanie uzasadnień w sprawach ułaskawień 3454 osób w 5 lat? "Nie wiem ale się domyślam" jak to wyglądało :korwinlaugh: Hańbą jest że ten człowiek jest znanym Polakiem w wielu miejscach na świecie...

Duda wbrew pozorom nie jest wielkim długopisem na tle poprzedników...

EDIT: ale oczywiście ten proces ułaskawień powinien być zreformowany. Tak aby może 3/4 głosów jakieś specjalnej komisji mogło cofnąć ułaskawienie prezydenckie. Nawet w USA po dziwnych ułaskawieniach Busha Juniora Demokraci o tym mówili.
 
Last edited:
Piękna wypowiedź Korwina :))


Jeszcze trochę i będzie parafrazując klasyka: i ty Mentzenie przeciwko mnie? :waldeklaugh:

Ja to marzę, żeby konfa miała te 20% i żeby PiS się dogadał z PO żeby tylko nie dopuścić konfy. I wtedy to by dopiero było.Liczba udarów i zawałów serca poszybowałaby w niebo. Przecież 15 lat im wymawiano, że to jak Tutsi i Hutu... Ludzie w rodzinie nie gadają od 10 lat przez PiS i PO. A tu nagle koalicja.
Przeszedł Giertych chwalony przez wyborcza to POPiS by nie przeszedł?
Mocniej: przeszłaby zamiana Mentzen do Razem a Zandberg do Konfederacji, kwestia dobrej bajery :roberteyeblinking:
 

No Francja rzeczywiście fchoooy pomogła Ukrainie - to jest dobry starting point do takich wypowiedzi. Kilka Cezarów im dali i jakies śmieszne, małe czołgi na kołach które sami ukrowie twierdzą są chujowe i gina w nich ludzie... Ale francuski generał kurwa wie dobrzejak tam się toczy sytuacja taktyczna na odcinkach frontu. kurwa jego mać...
 
No Francja rzeczywiście fchoooy pomogła Ukrainie - to jest dobry starting point do takich wypowiedzi. Kilka Cezarów im dali i jakies śmieszne, małe czołgi na kołach które sami ukrowie twierdzą są chujowe i gina w nich ludzie... Ale francuski generał kurwa wie dobrzejak tam się toczy sytuacja taktyczna na odcinkach frontu. kurwa jego mać...
Co nie znaczy, że pytanie nie jest istotne
 
Co nie znaczy, że pytanie nie jest istotne
No nie no oczywiście.... Się sfocusowałem na tym artykule... no wrzucałem ostatnio materiał z Good Times Bad times chyba w tym temacie- skad inąd polecam mocno ich ostatni materiał...
No plan jest taki żeby pilnowac granic w miare mozliwości zapraszac USA do nas i sami się zbroić jak szybko się da co próbuja realizować - inna sprawa że temat wojska był zaniedbywany latami a czołgu, haubicy czy samolotu nie zrobisz na wczoraj... kupuja ile wlezie ludzi próbują rekrutowac i jakos to będzie^^ proste Militaryzacja Improwizacja masturbacja - czyli jak to zazwyczaj u nas bywało

próbowali z nuclear sharing ostatnio - ale USA powiedziało nie...
 
Back
Top