Polityka

Oby na tym się skończyło
dlaczego jak zobaczyłem to nagranie to miałem dwie wersje w głowie: Ruscy zrobili prowokacje, bo jednak naprawdę mają dobrych ochroniarzy
kochany KOD kogoś podpuścił aby wypromować nową gwiazdę? :korwinlaugh:
BTW Petruszenko próbował się bawić w KOD na Ukrainie po tym jak postawiono mu zarzuty prokuratorskie a Paweł Kowal robił z tym człowiekiem słit focie -w Polsce KOD nie wyszedł to próbują franczyzę tandety sprzedać na Wschód xD
A co do tego jak to się skończy: bardziej bałbym się jakiś prowokacji w stylu zniszczenie pomnika w Polsce i napis Bandera, UPA itp. Oj znajdą się ludzie, którzy to wykorzystają w polskim Sejmie
 
Niedługo będą robili czytanie z pierwszego listu Lenina do Towarzyszy -już wiem dzięki fejsowi na którego znajomego uważać...
 
Róża Thun, SPurek i Biedroń, cytując Kaczyńskiego ,,mordy zdradzieckie", ale transfer zrobił Hołownia....
Piramida potrzeb państwa: bezpieczeństwo przed ekosystemem mimo, że jest ważny. BTW: wypowiedział się w końcu jakiś naukowiec (nie wykładowca prawa z UW) o tym jaki wpływ na Puszcze będzie miał ten mur? Zaprosili kogoś takiego do studia w TVN24 :muttley:

Chociaż ciekawe zjawisko: przecież tacy politycy mają spory elektorat negatywny w Polsce, Róża Thun jakby pojechała do Turowa to ludzie powiedzieliby jej że ma wylempartalać, a wśród niemieckich polityków? Status przebywa wśród nas ale nie jest jednym z nas, plus nigdy nie ufać ludziom z moralnością najemnika, bo nigdy nie wiadomo kto więcej daje...
Hołownia za to chciał być Fajnopolakiem katolikiem ale takim modnym, z TVNu, później polityka -jadą po nim lewacy oraz wśród konserwatystów jest wyśmiewany :iamdone: Coś jak kapuś w Policji: nie szanują go policjanci jak się w końcu wyda, nie szanują przestępcy...
 
jestem za tym aby tak jak we Finlandii były rekordowe mandaty nawet 50 tys. EUR np. dla takich ludzi dla najbogatszych, plus publicznie batożenie ludzi, którzy nie używają kierunków











Borek ma racje

Czyli co? Cytat z tej książki Zaorskiego tylko zamienić rynki na banki?
1652386053328.png

To jest fascynujące jak banki stały się jednym z głównych szkodników w gospodarce....
 


od 36 chłopak: wyjebałeś się na pytaniu o obliczenie wpływu podwyżek stóp procentowych na raty kredytu mimo, że jesteś matematykiem z wykształcenia. Powiedz po czasie co z ciebie za prospołeczny polityk wspierający banki, co miałeś odwagę postawić w sprawie norek a w sprawie kredytów ze stałymi ratami nie?

Zajebista odpowiedź, ten człowiek naprawdę nie wie o czym mówi, on nie jest cyniczny, czysty dyletant
Ale mogłem inaczej zadać pytanie np. jak polityk mówiący tyle o tym, że jest katolikiem wspiera lichwę. Islam, Chrześcijaństwo, Buddyzm i Hinduizm chyba też, Judaizm (lichwa Żyda wobec drugiego Żyda zła, ale wobec innych cacy) tępiły lichwę bo osłabia społeczeństwo...
Zresztą gdyby te cieniasy z opozycji trochę więcej myślały to mogłyby kontrować PiS cytatami z JPII :muttley:

Wszyscy zajmują się jakimiś pierdołami, kolejnością flag w protokole, a prezydenci miast dali czadu z tymi syrenami...
... tymczasem Sasin i Henryk Kowalczyk mają Holding spożywczy, tyle stołków do obsadzenia. Też ciekawie się Kowalczyk o tym wypowiadał...
 
Zajrzałem na to konto lekarza cytowanego często przez Konfederacje: no mam wątpliwości...





Amerykanie są spasionymi lekomanami. Polska od zawsze chciała być drugą Ameryką i się nią zdaje; spirala zadłużenia, coraz więcej osób otyłych, dużo lekomanów, fanatyzm polityczny coraz większy...
Nawet mniej bałbym się legalizacji większości narkotyków od zmniejszania liczby leków na receptę...

Leszczyna chyba chce zostać drugą Kidawą

Mocny ten twitter Kiyosakiego, ciekawe czy spróbowali go tak samo anulować jak Trumpa, w końcu chyba pisał z nim pare książek


Grzegorz Jankowski chce chyba zostać gwiazdą twittera

Pensje przedszkolanek, nauczycieli, pielęgniarek, policjantów, urzędników obojętnie czy w Ugandzie czy w Szwajcarii zależą od stanu gospodarki, czyli w Polsce nie będą wysokie...



Wiecie co jest w tym śmieszne? Wiele lewactwa naprawdę myślało, że w tych "wytycznych społeczności" chodzi o coś wiecej, o ideologie, o jakieś cele a nie $$$, czyste patrzenie na excela...
... i nagle przychodzi Musk z 44 mld $ i nagle Trump na twitterze nie straszny.
Coś ala taśmy polityka, który mówi, że tylko frajerzy mogli na niego głosować (to chyba na Węgrzech przed Orbanem było)


 
Wydarzenia na Polsacie:
Mówią o tej akcji na nowym świecie, jakas pizda: nie ma przesłanek, że czynu dokanali obcokrajowcy
 
i cyk, kolejne ruskie onuce się ujawniają, oni też konfederuscy?


 
Budzisz twierdzi, że ruscy dokładnie przyglądali się konfliktowi goralów ze wzgórz Golan z Palestyńczykami i starają się ich naśladować.
Pytanie: czy jak się jest faszystą a z drugiej strony naśladuje się działania narodu wybranego to dobrze czy źle?

 
Gdyby mi nie było szkoda kasy i nie miał wątpliwości co do WOŚP to wylicytowałbym spotkanie z ambasadorem Niemiec i walnął tym tekstem (oraz pytaniem jak to jest reprezentować kraj pouczający Polskę w kwestii praworządności jednocześnie wiedząc, że to polityka Niemiec doprowadziła do tego, że handlarze i przemytnicy ludzi zarabiali miliardy EUR), chociaż riposta też dobra.
Fajne w ogóle trol konto:

1652599223223.png



@lemmy coraz głośniej nie tylko PiSowskie media zaczynają mówić o tym, że Tusk chce aby Leszczyna była premierem. To tłumaczy dlaczego jest tak promowana.
Jeszcze jakieś nadzieje na porażkę PiSu w następnych wyborach? :muttley:
Jaki obstawiacie kurs u bukmachera na wygraną PiSu w 2023 roku? Zatwierdzą KPO to te miliardy EUR zaleją Polskę i zmniejszą mobilizacje antyPiSu...
 
@lemmy coraz głośniej nie tylko PiSowskie media zaczynają mówić o tym, że Tusk chce aby Leszczyna była premierem. To tłumaczy dlaczego jest tak promowana.
Jeszcze jakieś nadzieje na porażkę PiSu w następnych wyborach? :muttley:
Jaki obstawiacie kurs u bukmachera na wygraną PiSu w 2023 roku? Zatwierdzą KPO to te miliardy EUR zaleją Polskę i zmniejszą mobilizacje antyPiSu...
Leszczyna nie była by wstanie warzywniaka poprowadzić, a gdzie na fotel premiera.
Co się dzieje w naszym świecie politycznym, że tak skompromitowana morda zdradziecka jak ryży chuj ma jeszcze tu cokolwiek do gadania?

Słyszał ktoś o jakimkolwiek programie wyborczym PO/KO ?
Ludzie i jeden szczególnie jadą tu po konfie (która program MA), ale jaki program ma niby druga siła w naszym imperium?
Ja tylko słyszę zdania kompromitujące i pokazujące ich niekompetencję w każdej jednej sprawie i tekst sztandarowy - nasz główny cel odsunąć pis od władzy. kurtyna.
 
Leszczyna nie była by wstanie warzywniaka poprowadzić, a gdzie na fotel premiera.
Co się dzieje w naszym świecie politycznym, że tak skompromitowana morda zdradziecka jak ryży chuj ma jeszcze tu cokolwiek do gadania?

Słyszał ktoś o jakimkolwiek programie wyborczym PO/KO ?
Ludzie i jeden szczególnie jadą tu po konfie (która program MA), ale jaki program ma niby druga siła w naszym imperium?
Ja tylko słyszę zdania kompromitujące i pokazujące ich niekompetencję w każdej jednej sprawie i tekst sztandarowy - nasz główny cel odsunąć pis od władzy. kurtyna.
Bawiło mnie wysyłanie trol pytań jak np. do tej osoby

ale po czasie mam wrażenie, że te wszystkie wywiady z posłami PO to tak trochę jakby ten sam wywiad, te same teksty, równie dobrze można rozmawiać z chat bootem, zero wysiłku, zero przygotowania, prawie 20 mln zł dotacji ROCZNIE, defraudacją to pachnie.
Już Petru był zabawniejszy...



Polecam oglądać do końca








Donald Tusk, Sikorski, Ochojska i reszta tego PO odnośnie NIemiec ma moralność hm jak ta instagramerka: coś pewnie podobne rozmowy miał Tusk z Sikorskim :korwinlaugh:

Ale czy Konfederacja ma poważniejszy plan rządzenia, czy ma w ogóle kompetentnych ludzi na stołki, ta przewaga narodowców w tym sejmowym klubie Konfederacji, czy mają plan dotarcia do prawdziwych korzeni zła w Polsce czy teksty efekciarskie -śmiem wątpić.
Już podstawa: polityka imigracyjna i wysokość podatków -Konfederacja złożona z narodowców, libertarian, liberałów nie ma zbytnio uzgodnionego zdania. Już nie mówiąc o reszcie spraw wolnościowych i o liście wariatów na listach...
Mentzen też ma wpadki: jak przeczytałem że jest fanem zlikwidowania Państwowej Inspekcji Pracy bo mamy rynek pracownika :iamdone:
 
Jak to skomentować?


Jednym z nielicznych dziennikarzy mówiącym o tym jak Żydzi stworzyli zajebisty "grunt pod interesy" dla terrorystów opowiadał Waldemar Milewicz: Boże to było nakręcone 20 lat temu, nic się nie zmienia...


A te Hołownie, Tuski i inne pajace, które opowiadały ,,jak można było nie konsultować takiej ustawy reprywatyzacyjnej z Izraelem? Polska nie powinna ich drażnić". Obywatele Izraela powinni płacić z 5 tys. $ za wizę do Polski za mieszanie się w polskie sprawy i kłamliwą propagandę...
Ciekawe czy ta afera z Pegasusem nie była zemstą za tą ustawę. W ogóle nie to rozwala: czym jest ten "niezależny" citizen lab do którego politycy oddawali własne komórki a jak to Hołownia powiedział ,,Pegasusa nie znaleźli, ale znaleźli inne ciekawe rzeczy"xD?
W świecie w którym masa "niezależnych" ośrodków jest finansowana państwowo jest to ryzykowne...
 
Back
Top