Polityka

Czasami sobie tak mysle, ze caly ten biznes rozrywkowy to jest jedna wielka pralnia pieniedzy. Ile siana nie raz idzie na jakies totalne gnioty z gwiazdami w rolach glownych i nikt nie plajtuje.
Na wstępie trzeba sobie uświadomić, ze spółki technologiczne typu "growth'' są wielokrotnie przewartościowane względem wartości księgowej. To jest czysta spekulacja. Przecież Netflix miał przed dołkiem kapitalizację na poziomie 220mld USD. Zadaj sobie pytanie, czy gdybyś sprzedał wszystkie środki trwałe, aktywa materialne, nieruchomości czy uzyskalibyśmy np 1/50 tej wartości. Śmiem wątpić. Te spółki jest czysta spekulacja, ale tak dziś wygląda giełda.
Potem stać takiego Netflixa na produkowanie totalnego ścierwa, bo dobrych produkcji z ich własnej stajni jest jak na lekarstwo. Nie mówiąc już o babach z pulokiem, czarnych elfach czy wojowniczych pedałach
 
Dla mnie prezydenci USA skończyli się na młodszym Bushu, Obama to już produkt postpolityki, czysty marketing polityczny, bez głębszej treści. Kolejni to już kabaret z liczeniem głosów, social media i ruscy hakerzy. Nawet Clinton, przy wszystkich słabościach, miał jednak swój autorytet.
Bushowie to ze starej dobrej szkoły jeszcze:roberteyeblinking:
1643149098912.png
 
Co to za pojeba dodałeś na końcu?
Szopka dla reportera jest zajebista ale też tragikomiczna: pokazuje poziom działaczy społecznych w Polsce. Elbanowska, Śpiewak.

Teraz puściłem sobie sprawę dla reportera na TVP3
Śpiewak ,,prawo własności jako prawo do budowy to jakaś azjatycka logika"
Ale bym miał ochotę go skontrować hasłem: ty jebany rasisto xD
Lewy sierp na lewy sierp...

A co do Netfilxa: ciekawi mnie jaki budżet filmów, seriali to jest kasa od jakiś organizacji, firm, miast. Polskie miasta płacą TVNowi... Plus w obecnych czasach, gdybym był miliarderem to aby próbować zmienić czyjeś poglądy prędzej zapłaciłbym scenarzystom za parę wątków... Chiny mogą demoralizować?



Grubo, Kamiński Pegasusem załatwiał swoje prywatne sprawy. :facepalm: Kompromitacja goni kompromitację.

PiS jest w stanie to zrobić, wiele razy to udowodnił, ale może też to być jakaś gra wywiadów. Izrael jest wkurzony za to, że kamienic nie odzyskają...

Dla mnie prezydenci USA skończyli się na młodszym Bushu, Obama to już produkt postpolityki, czysty marketing polityczny, bez głębszej treści. Kolejni to już kabaret z liczeniem głosów, social media i ruscy hakerzy. Nawet Clinton, przy wszystkich słabościach, miał jednak swój autorytet.
Trump jeszcze kupę kasy wydał na te epizodyczne role, wspominanie o nim w serialach, filmach. Później jeszcze ten program telewizyjny, nawet walka w wrestlingu. Od lat 80 budował wizerunek na prezydenta. Nawet fajny wizerunek miał. Wystarczyło, że wszedł do polityki i został tak zjechany...
A Obama i Merkel to jest jakieś mistrzostwo budowania wizerunku. Jeszcze Putin zajebiście buduje swój wizerunek, ale Rosja ma inne świat medialny...
Gdyby Kopacz miały styl wypowiadania się i bycia jak Obama to PO do dzisiaj by rządziła

BTW jest taki serial dynastia Bushów. Niezła szlachta
 
Serio to jest faszyzm? No kurczę: albo jest się kosmopolitą albo nie. Nie można być grubym i chudym jednocześnie, chyba że bawimy się w coś ala 50 płci...
 
Ruscy wysyłają na front swoje trole :korwinlaugh:



Donald Trump był w stanie przyznać się, że jest zaszczepiony 3 dawkami nawet w Teksasie i mówił, że jest przeciwko obowiązkowi szczepień.
To że Dziambor się zaszczepił to było akurat pewne i sam jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień dzieci na inne choroby...
Po co Berkowicz (oj miał zajebiste wypowiedzi o szczepionkach) i reszta nie wypowiadali się tak samo jak Trump czy Elon Musk nawet? Przecież to było pewne, że prędzej czy później bedą przecieki....
No chyba, że chce się pozyskać skrajny elektorat antyszczepionkowców robiących odra party dla dzieci



 
:brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload::brainoverload:

Nie mogę znaleźć dowodu, no to zastrzegam w banku.

Tera trzeba zgłosić w Państwie, moim właścicielu. Drukuje formularz i chcę go zanieść, ale na wszelki wypadek dzwonię czy aby mnie jakiś epidemiczny snajpier nie zdejmie jak będę zbliżał się do budynku.

A więć najwcześniej mogę zgłosić jutro, bo dziś terminu nie ma. Mówię że ja mam formularz już wydrukowany, tylko mogę gdzieś do jakiejś urny odkażanej wrzucić. Nie da rady. Muszę pojawić się o 11:45 i przekazać formularz.

Wniosek o nowy mogę najwcześniej złożyć 8 lutego o godz. 10:45.

Bo nie mozna zlozyc rownoczesnie zgloszenia zagubienia i wniosku o nowy. Potrzeba dwoch osobnych terminow.



Na wniosek czeka się zwykle miesiąc.

A więc do marca bez dowodu.

I na to przeciętny Polak zarabia do czerwca (dzień wolności podatkowej, na siebie zarabiamy dopiero od tego momentu)?

Co jeśli do wykonywania pracy potrzebny jest dowód (okazanie na wejściach, odbiorach, nadaniach, wyjmowanie większej gotówki w bankach)?

EDIT:
Zadzwonilem do innego banku zastrzec, ale juz wiedza. Prywatne vs Państwowe. Państwo pozwala mi zgłosić jutro, osobiście w "placówce", z papierowym formularzem, o konkretnej godzinie a nawet minucie...
 
Last edited:
Budka i TVN? przecież ja o nich, szpagaty robicie jak Borys, uważajcie na swoje grzbiety :śmiech:

Kierownictwo Zjednoczonej Prawicy miało wszystkie dane od początku i wtedy im to nie przeszkadzało. Nie z powodu obciążających informacji odwołują mu imunitet. Opozycja również nie ma wątpliwości, że Banaś nie jest czysty, zwyczajnie chcą by nie rozwalić ostatniej instytucji, która rzeczywiście patrzy na ręce rządowi, a po skończeniu kadencji i tak Banaś zostanie rozliczony za swoje brudy
 
Kierownictwo Zjednoczonej Prawicy miało wszystkie dane od początku i wtedy im to nie przeszkadzało. Nie z powodu obciążających informacji odwołują mu imunitet. Opozycja również nie ma wątpliwości, że Banaś nie jest czysty, zwyczajnie chcą by nie rozwalić ostatniej instytucji, która rzeczywiście patrzy na ręce rządowi, a po skończeniu kadencji i tak Banaś zostanie rozliczony za swoje brudy
ale po co Ty mi to piszesz? tłumaczysz mi, że jutro wstanie dzień, przecież ja o czym innym pisałem
 
Back
Top