Polityka

,,rozsądnym terminie" Polska jest nielegalna, jak oni ten kraj dopuścili, tyle urzędników w tej Brukseli i nic nie zauważyli :DC:

A co do Berkowicza: okopress, druga wyborcza (dosłownie: tworzenie kolejnego mediów bo to aby zwiększać kliknięcia, mimo że to dziennikarze często tego samego portalu, ale okopress jest zarejestrowana jako fundacja xD).
Jedne przyznać: UE miała być sojuszem gospodarczym. Obecnie ten sojusz jest zdradzany, a zaczyna się zabawa w obyczajówkę a przecież nie o to chodziło w kampanii za głosowaniem za wejściem do UE...
 
W Czechach komuniści i socjal-demokraci poza Sejmem? A u nas Czarzasty marszałekiem sejmu?
Naród czeski po raz kolejny pokazał, że jest mądrzejszy od narody polskiego :sad:
Oni mieli dekomunizację.
A przecież tak się nie godzi. Iluż to by trzeba było przecież od władzy odsuwać...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: osk
,,rozsądnym terminie" Polska jest nielegalna, jak oni ten kraj dopuścili, tyle urzędników w tej Brukseli i nic nie zauważyli :DC:

A co do Berkowicza: okopress, druga wyborcza (dosłownie: tworzenie kolejnego mediów bo to aby zwiększać kliknięcia, mimo że to dziennikarze często tego samego portalu, ale okopress jest zarejestrowana jako fundacja xD).
Jedne przyznać: UE miała być sojuszem gospodarczym. Obecnie ten sojusz jest zdradzany, a zaczyna się zabawa w obyczajówkę a przecież nie o to chodziło w kampanii za głosowaniem za wejściem do UE...

Akurat niezawisłość sądownictwa to nie obyczajówka. Nawet Jarek już mówi, że trzeba z Izby Dyscyplinarnej zrezygnować. Gdyby PiS nie potrzebowalo posłów Solidarnej Polski to by taka Izba Dyscyplinarna nigdy nie powstała i wiele innych zjebanych rozwiązań. Solidarna Polska to najgorszy element Zjednoczonej Prawicy
 
Akurat niezawisłość sądownictwa to nie obyczajówka. Nawet Jarek już mówi, że trzeba z Izby Dyscyplinarnej zrezygnować. Gdyby PiS nie potrzebowalo posłów Solidarnej Polski to by taka Izba Dyscyplinarna nigdy nie powstała i wiele innych zjebanych rozwiązań. Solidarna Polska to najgorszy element Zjednoczonej Prawicy
Oczywiście, że niezawisłość sądownictwa to nie obyczajówka i tego nie pisałem, a Ziobro dla mnie ma wszystkie cechy negatywne, które przypisuje się Kaczyńskiemu. Woś, Kaleta to są młodzi gniewni karierowicze. Odsłuchałem parę ich wywiadów i to jest porażka, pierwsza poważniejsza praca, wiceminister...
I nawet reforma postępowań dyscyplinarnych musi się odbyć, bo liczba sędziów a komorników to już w szczególności wyrzucanych z zawodu świadczy albo o tym, że przyjmowani są sami porządni ludzie, albo ktoś jest większym zamiataczem niż polscy biskupi.
Czytałem argumentacje sędziów twitterowych odnośnie procesu Tomasza K. i dlaczego sędzia Przyłebska nie została wydalona z zawodu już w 2001 roku... Etyka zawodowa tych ludzi jest kpiną. Zresztą Stankiewicz z onetu ładnie wyczerpał temat:

A że niedługo UE wpadnie na pomysł, aby narzucać małżeństwa homo albo aborcje bo w jakimś traktacie jest napisane o godności człowieka i braku dyskryminacji itp. to jest pewne.
Już jaki kwik medialny był, że w jakieś małej miejscowości ktoś uchwalił jakaś uchwałę. Bardziej od tej uchwały przerażają mnie tęczowe piątki i płacenie przez urząd miasta Gdańsk tęczowym aktywistą za szkolenia dla nauczycieli...
 
Nawet przykład tęczowej patologii:


Według nich jeśli w klasie 20 osobowej jest jedno dziecka imigranta to trzeba poziom językowy dostosować do poziomu językowego tego dziecka. Większa głupota niż to, że jest 100 tys. homo w Warszawie...
Niemcy: tureccy imigranci mówiący często łamanym niemieckim, przychodzą na wywiadówkę ze swoim dzieckiem, aby to dziecko tłumaczyło co nauczyciel mówi, a tęczowi są wpuszczani do szkoły z taką wiedzą :brainoverload:
Czarnek powinien wykopać takich ludzi razem z płaskoziemcami bo to jest dokładnie ten sam poziom...
To jest przekonanie, że jest się jakimś tęczowym Mesjaszem w Polsce i wszystko trzeba na głowie postawić
 
Piękna analiza wywiadu Mazurka z Kukizem:

Plus to jak polscy politycy zdradzają się komunikacją niewerbalną to już kompletny hit: nawet taki kozak jak Tusk nieźle się na tym wykłada :korwinlaugh:
 
nagroda hiena roku powinna nosić tytuł Lis roku:


aktywna niemal jak przy donoszeniu







TVN: białoruska propaganda w Twoim domu. Gdybym był posłem to w lipcu zagłosowałbym przeciw Lex TVN, ale dzisiaj bym tego żałował. W przedwojennej Polsce zamknęliby gazetę z taką propagandą i to nie tylko po przewrocie majowym...







Niemcy: ale to Spiegel? Jeszcze die Welt i Bild -jak to? To w DE mocniej krytykują Merkel niż w Polsce?


uwaga a co robił obecny prezes TK w DE? Lobbysta, plus jego kancelaria zajmowała się zamiataniem sprawy testów rur wydechowych na małpach bo tańsze były od czujników, a niemiecka prasa solidarnie krytykowała polityków za to głosowanie :) DW to niemiecki Sputnik





Nawet Piasecki zmienił narrację po 2015 roku...
 
Włączyłem na chwilę transmisję z Sejmu... Wchodzi na mównicę poseł z PO i mówi, że oni by chcieli w Koninie fabrykę autobusów wodorowych ale inwestor zastanawia się czy nie przenieść się do strefy mieleckiej bo ta oferuje lepsze warunki... no i PANIE PREMIERZE!!! WSZYSTKIE STREFY MAJĄ OFEROWAĆ TAKIE SAME WARUNKI A NIE LEPSZE!!!

ja pierdolę
:stevecarell:

i będzie tu dobrze?
 
Włączyłem na chwilę transmisję z Sejmu... Wchodzi na mównicę poseł z PO i mówi, że oni by chcieli w Koninie fabrykę autobusów wodorowych ale inwestor zastanawia się czy nie przenieść się do strefy mieleckiej bo ta oferuje lepsze warunki... no i PANIE PREMIERZE!!! WSZYSTKIE STREFY MAJĄ OFEROWAĆ TAKIE SAME WARUNKI A NIE LEPSZE!!!

ja pierdolę
:stevecarell:

i będzie tu dobrze?
Będzie, jak tylko odsuniemy autorytarny rząd PiS od władzy i przywrócimy kompetentnych POwców. :lesnarhappy:
 
polecam słuchać szybkością 1,5 albo 2, chociaż i tak Grodzkiego nie pobije w tempie mówienia

od 34:30
Jesteś takim kozakiem, ostrym jak brzytwa to powiedz leszczu jak odrobiłeś zadanie domowe, jak przygotowałeś się do wykładu: wiesz ty w ogóle ile jest w Polsce ośrodków dla imigrantów i ile tłumaczy przysięgłych arabskiego? Masz ty rozum i godność człowieka? xD



Yy, aaa. No rząd powinien zrobić tak, żeby było dobrze.
W sumie w dupie mam, że jakby mnie posłuchano to ludzie cisnęliby się z rok w obozie dla imigrantów, Łukaszenko zarobił miliardy (5 tys. $ za przemyt od osoby...).
Jak PiS mówi, że nie warto popijać ogórków mlekiem, to ja mówię, że warto i jeszcze będzie dobrze po tym :iamdone:
Ten koleś powinien dostać pytanie pigwa czy brzoskwinia i jak często :suchykarol:
Jak można tak nie przygotowanym przychodzić do studia? NULL ZERO WIEDZY, a jak się to czuje, że się nic nie wie to padają teksty: e bo ja tam zdjęcia dzieci widziałem, jest mi przykro, taki słodki jestem wrażliwy. Granie na emocjach zawsze w cenie...
 
Last edited:






Ten to potrafi robić sobie nieprzyjaciół ;)




Niech cała skarbówka strajkuje :conorsalute:
A co mnie obchodzi ich strajk? Wiszą na mojej kieszeni bez wartości dodanej. Pozamykać te ciepłe miejsca przy piecyku.

XD


XD


XD




XD






Rowni i rowniejsi. Te zasady sa dobre dla wszystkich, ale nie dla mnie.


XD To nie był prawdziwy socjalizm!

A ja myślałem że tak to tylko Chiny... ;)




Wtf?


Eee tam, wolę tradycyjne metody Dżyngis-chana. Już na poważnie: kto w przyszlosci bedzie mial dzieci?


Infacja eksploduje :(
 
Rozwala mnie ta gównoburza:

Odkrycie jakby co najmniej wynaleziono szczepionkę na HIV albo nawiązano kontakt z kosmitami mówiącymi po polsku.
Serio takie duże zdziwienie, że w Postaniu Warszawskim brali udział ludzie często o kompletnie różnych poglądach, którzy przed wojną solidnie się nawzajem napierdalali, a nie tylko krzyczeli na siebie tak jak dzisiaj?
Fakt, że teraz socjaldemokraci to kosmopolici tak mocni, że w Belgii były głosowany pomysł aby zlikwidować armię, bo kto ich zaatakuje: Niemcy, Holandia? Przecież to przyjaciele -to inna sprawa...
tak sie qrwy bawio



Plus jeszcze spółka budująca elektrownie atomową: kilka lat istnienia, po kilkadziesiąt tys. zł dla zarządu, nawet nie ustalili miejsca, gdzie ma być elektrownia...
EURO2012 i ten cholernie drogi stadion w Warszawie: ,,nowoczesność kosztuje" :suchykarol:

Oj ile osób stało się milionerami dzięki ostatnich trzech dekadach, a ile w Szwajcarii leży kasy...
 
Zostałem dziś skierowany na tego bloga, a co tam pomyślałem, zajrzę... Przeczytałem ten artykuł/refleksję spisaną dwa dni temu i... co tu dużo mówić - polecam, zwłaszcza tow... tzn. koledze @Karateka@ ;)

"Część fabryk na świecie produkujących nawozy wstrzymuje produkcję. Ceny drastycznie rosną, co wpłynie BEZPOŚREDNIO na rolników a więc... POŻYWIENIE! Kto nie rozumie komunistycznej rewolucji, której tylko środkiem jest Covid19"

 
Co tam się odjebalo?


Ani słowa o tym, że to biały nacjonalista albo Polak (bo gdyby tak było to takie info byłoby w nagłówkach) więc można się domyślać co to za "incydent".

btw,
"po ataku policja miała dostać rozkaz posiadania przy sobie broni, co zdarza się niezwykle rzadko"
:damjan:
 
Ani słowa o tym, że to biały nacjonalista albo Polak (bo gdyby tak było to takie info byłoby w nagłówkach) więc można się domyślać co to za "incydent".

btw,
"po ataku policja miała dostać rozkaz posiadania przy sobie broni, co zdarza się niezwykle rzadko"
:damjan:
16BAF329-6303-435D-8F0D-06093DD862CC.jpeg
 
Back
Top