Polityka

Państwo teoretyczne :stevecarell:

W sumie, to nie rozumiem o co tyle hałasu? To było prywatne spotkanie.
Chyba, że mówimy o tym, że posłowie powinni być w tym czasie w robocie.
 
W sumie, to nie rozumiem o co tyle hałasu? To było prywatne spotkanie.
Chyba, że mówimy o tym, że posłowie powinni być w tym czasie w robocie.
Właśnie o to i o to jak posłowie potrafią poza kamerami świetnie się bawić razem a przed kamerami odgrywać teatrzyk dla naiwniaków o konfliktach, odmiennych interesach i spojrzeniu na politykę państwa...
 
  • Like
Reactions: osk
przychodzi artysta do Olejnik i nie mówi jak inni artyści.
Olejnik wkurwiona, oj panie nie będziesz już przyjacielem TVNu :korwinlaugh:


Jedna pani z Hiszpanii, mocny pracownik w ministerstwie sprawiedliwości zostaje nagle sędzia TSUE i pyk: nie ma wyroku, ale zamknijcie elektrownie. Związkowcy Iustitia z większym tupetem niż górnicy z SOlidarności cieszą się bronią decyzji ,,przecież można zamknąć i otworzyć kopalnie węgla" -ci ludzie sądzą Polaków...

Trzaskowski: wyłączyć. Najlepiej prąd dla Warszawy... Róża Thun: brawo!!!

Dramat, ale muszę powiedzieć, ze związkowcy zachowują się porządnie :iamdone:

Ktoś pomaga Kaczyńskiemu czy oni sami z siebie?
 
W sumie, to nie rozumiem o co tyle hałasu? To było prywatne spotkanie.
Chyba, że mówimy o tym, że posłowie powinni być w tym czasie w robocie.
Mazurek i Igor Zalewski mówili też, że często spotykali się prywatnie z Oleksym mimo, że jego poglądów nie popierają.

Czy to jest jakieś mocne? Większym hitem było spotkanie: Ziemkiewicza, Giertycha, Kalisza i jeszcze chyba jakiegoś PiSowca o którym pisał Fakt. Ziemkiewicz i Giertych po tym co wypisują na siebie na twitterze xD
Hoffmann mówił, że największym wrogiem jest ,,kolega" na liście, a nie poseł z innej partii. Niektórzy mam wrażenie, że myślą, że taki Nitras i Suski jakby się spotkali w lesie bez świadków to by się zaczeli naparzać gałęziami :jarolaugh:
 
ty PiSowko szarańczo, DYKTATORZE kiedy na imprezę



aż jestem zdziwiony, że na onecie taki dobry tekst dali:


BTW odnośnie śmierci tych ludzi w lesie. Przypomina się historia Eliana Gonzaleza i mocy mediów. Jego matka uciekała z Kuby i utonęła, jego uratowali chyba rybacy. Później był proces czy dziecko powinno trafić do ojca na Kubie czy do rodziny w Miami.
Jakiś czarny stand up: dobrze, że ten koleś nie nazywał Elian Mumambu z Haiti. W pierwszym od razu odesłaliby go na Haiti.

Przecież to nie jest jakiś news na miarę odkrycia kosmitów, że straż graniczna znajduje trupy na granicy. Ba: nawet czasami jak przetrzymają niektóre ciężarówki na granicy to później w lasach znajdują ciała jakoś takich nie tutejszych...

Klasyk manipulacja patointeligencji: UE i dobre Niemcy to takie mieszkanie w którym Polacy wyjadają z lodówki, a Niemcy muszą płacić rachunki i wynosić śmieci...









Ale dlaczego Wyborcza jest pełna cyrlicy?




 
I bardzo dobrze, że będą się bać.
Co do tego pisu, to bardzo źle, że nie ma kto ich wyjebac z siodła

Patrzac na konkrety, to zdecydowanie lepiej oceniam to co zrobilo PO niz to co zrobilo/robi PiS. I mam wyjebane na wpierdalanie osmierniczek - niech wpierdalaja tyle osmiotniczek ile chca.

plusy PO (co zrobili dobrze)
- rozdzielenie funkcji prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwosci
- deregulacja zawodow (z 380 do 130)
- zakladanie firmy przez internet
- nizszy kapital zakladowy na spolke zoo (latwiej zalozyc, bo wystarczy 5 tysiecy)
- podwyzszono limit obrotu od ktorego nie trzeba placic VATu
- likwidacja zasadniczej sluzby wojskowej
- mozliwosc umozenia postepowania karnego w przypadku malej ilosci narakotykow na wlasny uzytek
- pigulka dzien po bez recepty
- likwidacja wiekszosci pomostowek (przywilejow emerytalnych)
- podwyzszenie wieku emerytalnego dla kobiet

minusy PO (co zrobili zle)
- ustawa hazardowa
- spalenie budki przy ambasadzie Rosji
- wybor 5 sedziow TK, w tym 2 nielegalnie
 
Turów i okolice... :lol:

z27602672V,Turow--W-jednym-z-pubow-w-Bogatyni-pojawilo-sie-og.jpg
 
A te misie znów się spotkały i dziś knuły w Helsinkach w cztery oczy. Szefowie sztabów armii Judesej i Rosji. Coś to wam mówi? Czy się doczekam? Nowego na Terytoriach Przemarszu? Nadciąga. Dobra zdrada 2.0.
Ilekroć widzę tych bandytów razem, przychodzi mi na myśl 23 sierpnia 1939.
Gdzie jest wielki wojownik doktor od 7 boleści bartosiak ?

1632343311515.png
 
Patrzac na konkrety, to zdecydowanie lepiej oceniam to co zrobilo PO niz to co zrobilo/robi PiS. I mam wyjebane na wpierdalanie osmierniczek - niech wpierdalaja tyle osmiotniczek ile chca.

plusy PO (co zrobili dobrze)
- rozdzielenie funkcji prokuratora generalnego od ministra sprawiedliwosci
- deregulacja zawodow (z 380 do 130)
- zakladanie firmy przez internet
- nizszy kapital zakladowy na spolke zoo (latwiej zalozyc, bo wystarczy 5 tysiecy)
- podwyzszono limit obrotu od ktorego nie trzeba placic VATu
- likwidacja zasadniczej sluzby wojskowej
- mozliwosc umozenia postepowania karnego w przypadku malej ilosci narakotykow na wlasny uzytek
- pigulka dzien po bez recepty
- likwidacja wiekszosci pomostowek (przywilejow emerytalnych)
- podwyzszenie wieku emerytalnego dla kobiet

minusy PO (co zrobili zle)
- ustawa hazardowa
- spalenie budki przy ambasadzie Rosji
- wybor 5 sedziow TK, w tym 2 nielegalnie
A ofe? A wyższy vat? A służalczość wobec ue? Nie mówiąc o tym, jakich reprezentantów mają. Do polityki jednak pchają się największe miernoty.
 
A ofe? A wyższy vat? A służalczość wobec ue? Nie mówiąc o tym, jakich reprezentantów mają. Do polityki jednak pchają się największe miernoty.
Jedne miernoty służą IV rzeszy
Inne Judesej
Starzy służyli kacapom
Nowi udają opozycje lub alternatywę będąc na smyczach PiS/PO
 

– Ja się zastanawiam, czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą! Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni chodzić do pracy – zastanawiała się Janda.

I kilka innych kwiatków :putinlaugh:

Jak mówią: durniom wystarczy pozwolić mówić :lol:
 



I kilka innych kwiatków :putinlaugh:

Jak mówią: durniom wystarczy pozwolić mówić :lol:
Wolność! Równość! Tolerancja!
 
A ofe? A wyższy vat? A służalczość wobec ue? Nie mówiąc o tym, jakich reprezentantów mają. Do polityki jednak pchają się największe miernoty.

1. OFE - trudny temat. Zgadzam się z Gwiazdowskim, że OFE nigdy nie powinno powstać, więc jego wchłonięcie przez ZUS/FUS jakoś mnie nie dziwi.
2. Wyższy VAT - zdecydowanie minus. Zgoda. PiS zgadzal się z tym że to była zla decyzja ale jej nie cofnął... :(
3. Służalczość wobec UE - nazwałbym to dyplomacją. Utrzymywanie dobrych stosunków z UE jest nam na rękę. Za PiS te stosunki się popsuły i mamy widmo kar finansowych za praworządność i Turów. Oprócz tego jak to mówi Bartosiak - przydałaby się współpraca z UE w sprawie kryzysu na granicy z Białorusią, ale przez szarże PiS z których nic nie mamy - jest to niemożliwe
 
Trudno mi jest wyobrazić sobie trzecią kadencję PO, od Kopacz zaczęła się degrengolada, w terenie nominaci platformy zachowywali się jak bezkarni kacykowie. Teraz jest podobnie, Pis się zużyło, a ich ludzie zdemoralizowali, przykładem są te wszystkie Obajtki, albo posłowie wyłudzający kilometrówki. Nie wiem kto będzie następny, ale jeśli większość się nie zmieni, to będzie tylko gorzej.
 
Trudno mi jest wyobrazić sobie trzecią kadencję PO, od Kopacz zaczęła się degrengolada, w terenie nominaci platformy zachowywali się jak bezkarni kacykowie. Teraz jest podobnie, Pis się zużyło, a ich ludzie zdemoralizowali, przykładem są te wszystkie Obajtki, albo posłowie wyłudzający kilometrówki. Nie wiem kto będzie następny, ale jeśli większość się nie zmieni, to będzie tylko gorzej.
Nic się nie może zmienić bo teoretycznie istnieje coś takiego jak "państwo polskie" ale w praktyce to chuj, dupa i kamieni kupa.
 
Mi trudno sobie wyobrazić kolejną kadencję PiS. Wszystko co robią zmierza w jak najgorszym kierunku. Jesteśmy skłóceni ze Stanami Zjednoczonymi i Unią Europejską. Jest burdel w wymiarze sprawiedliwości nieznany nigdy wcześniej. Zmierzamy w kierunku polityki socjalnej która jeszcze bardziej dociśnie ciężko pracujących i zniechęca inwestorów
 
Pis to są najwięksi gamonie, dużo krzyczą, ale niczego nie potrafią doprowadzić do końca. Nieraz już pisałem o różnych, głośnych inicjatywach, które skończyły się po konferencji prasowej.

Ostatnio mamy: Turów (Czesi ograli Morawieckiego jak dzieciaka), raport komisji Antoniego (szkoda słów), Lex TVN (wycofali się rakiem), reforma sądów (do śmieci, bo nie będzie kasy z UE), zaorane relacje z USA. Cała "potęga" Kaczyńskiego i jego przywództwo wisi na Jacku Kurskim, co jest w sumie chichotem historii, patrząc na ich wzajemne relacje. Niestety gdy zajrzeć za kotarę, oddzielić PR od faktów, widać bandę bezradnych nieudaczników i kupę cwaniaków rabujących wspólną kasę.
 
Pis to są najwięksi gamonie, dużo krzyczą, ale niczego nie potrafią doprowadzić do końca. Nieraz już pisałem o różnych, głośnych inicjatywach, które skończyły się po konferencji prasowej.

Ostatnio mamy: Turów (Czesi ograli Morawieckiego jak dzieciaka), raport komisji Antoniego (szkoda słów), Lex TVN (wycofali się rakiem), reforma sądów (do śmieci, bo nie będzie kasy z UE), zaorane relacje z USA. Cała "potęga" Kaczyńskiego i jego przywództwo wisi na Jacku Kurskim, co jest w sumie chichotem historii, patrząc na ich wzajemne relacje. Niestety gdy zajrzeć za kotarę, oddzielić PR od faktów, widać bandę bezradnych nieudaczników i kupę cwaniaków rabujących wspólną kasę.
Potęga Kaczyńskiego to utrzymywanie się przy władzy i granie na to aby mięć spokój w partii. Nawet jego ,,antykomunizm" to przecież lipa. Mówienie o repolonizacji mediów, kiedy sam sprzedał chyba Szwajcarom jeden z tytułów prasowych. A ci jego współpracownicy to duża liczba komunistów. Nie będę się rozpisywał, ktoś ładnie prawie wyczerpał temat, polecam:



@Karateka@ Relacje PO z UE polegały na tym:
dzwoni Angela do Tuska: daj rozkaz Kopacz, żeby przyjmować uchodźców, strasz karami
Kopacz; każdą możliwą liczbę przyjmiemy.

To była ich polityka wobec UE. Polska musi być w UE bo głupio płacić za korzystanie ze wspólnego rynku jak Norwegia i jednocześnie nie mieć na niego wpływu, ale jeszcze gorzej być w UE i słuchać ślepo rozkazów. Widziałem żołnierzy w Paryżu. Donald Tusk i Kopacz to dranie, że chcieli to zrobić w Polsce. Kraj który ma żołnierzy na ulicach to porażka. To przyznanie się, że się nie ogarnia sytuacji, a nie Europa to przecież nie jest Afryka podobno...
Nie to nie była dyplomacja to było polityczne BDMS...

A w podsłuchach nie chodziło przecież o te ośmiorniczki tylko o to co gadali np. załatwienie zwolnienia redaktora naczelnego Faktu ,,bo jak można tyle krytykować", podpalenie budki pod ambasadą Rosji za co mam nadzieje Ruscy odpowiednio podziękowali a na pewno to zrobili ;) . Za darmo pewnie Kulczyk tego nie zrobił...

A rozdzielenie prokuratura generalnego od ministra sprawiedliwości: hm. Tak zrobione, że prokuratorem generalnym został człowiek od dyscypliny sędziów, kompletnie bez charakteru do tej funkcji, a jak były prośby o interwencje w sprawie tego słynnego 40 miesięcznego aresztu to Budka minister ,,przecież prokuratura jest niezależna" :korwinlaugh:
Ale ciekawy temat bo dość mocno kiedyś to śledziłem jak wygląda oddzielanie obowiązków ministra sprawiedliwości od prokuratura generalnego i nawet USA tego nie ma. Włochy mają najbardziej niezależną prokuraturę przez co Berlusconi był nieźle dojeżdżany i w końcu skazany. Nawet mają instytucję sędziego śledczego i coś ala wydział wewnętrzny w polskiej Policji tylko że w sądownictwie.

PiS ma ten problem, że mówi o poważnych sprawach jak reparacje wojenne, sądownictwo i kwestie społeczne, ale jednocześnie robi to tylko dla show. Nie po to aby coś zmienić...
Kwestie reparacji można było w dziecinny sposób załatwić skoro nawet Namibia to zrobiła za zbrodnie Cesarstwa Niemieckiego
 
dzwoni Angela do Tuska: daj rozkaz Kopacz, żeby przyjmować uchodźców, strasz karami
Kopacz; każdą możliwą liczbę przyjmiemy.

No i gdzie byli Ci uchodzcy w Polsce? Byl jakis problem z uchodzcami za PO? Nie przypominam sobie zebysmy mieli jakies obozy czy cokolwiek w tym stylu.

To była ich polityka wobec UE. Polska musi być w UE bo głupio płacić za korzystanie ze wspólnego rynku jak Norwegia i jednocześnie nie mieć na niego wpływu, ale jeszcze gorzej być w UE i słuchać ślepo rozkazów.

No i teraz mamy wplyw? Polska obecnie krzyczy, ze wstaje z kolan, bluzga i przegrywa kazdy spor. Co PiS osiaga poprzez te starcia? Tylko traci.

Nie to nie była dyplomacja to było polityczne BDMS...
Polityczne BDSM to dostawac wpierdol za Turow, za wymiar sprawiedliwosci i za pierdolenie o LGBT.

A rozdzielenie prokuratura generalnego od ministra sprawiedliwości: hm. Tak zrobione, że prokuratorem generalnym został człowiek od dyscypliny sędziów, kompletnie bez charakteru do tej funkcji, a jak były prośby o interwencje w sprawie tego słynnego 40 miesięcznego aresztu to Budka minister ,,przecież prokuratura jest niezależna"

I tak bylo lepiej niz za Ziobry ktory przesuwa nieposlusznych prokuratorow. Tutaj nie ma symetrii.

PiS ma ten problem, że mówi o poważnych sprawach jak reparacje wojenne, sądownictwo i kwestie społeczne, ale jednocześnie robi to tylko dla show. Nie po to aby coś zmienić...

Dokladnie. Pierdola o LGBT, nic nie zmieniaja i dostaja tylko za to wpierdol,bo tutaj jeden samorzad dostanie obciecie funduszy z UE, tutaj drugi. Przeciez to jest wlasnie polityczne BDSM.
 
Back
Top