Polityka

Przecież Brałn się CELOWO wystawił!
Kilku bardzo kumatych gości niedawno zapowiadało, że Konfabulacja coś odwali ale bardziej liczy na sabotaż ze strony Komika Mikke.
Konfabulacja to satelita PiSu ( powtarzam to po raz setny) To wszystko, to skomplikowana wielopoziomowa gra, której nie pojmie magazynier z Biedronki.
R8P8 ?
 
1631968482368.png

Braun lubi to.
 
Ostatnio mignął mi sondaż, w którym Konfederacja ma 10% i jest tuż za Hołownią...
i wtedy Korwin przejmuje internety "wiekiem zgody" a Braun przejmuje TV " wieszaniem Niedzielskiego"...
:deniroclap:

I tyle czasu ciężkiej pracy, która już zaczęła dawać owoce jak krew w piach.
Mentzen z Dziamborem dwoją się i troją żeby ukazać ludziom, że konserwatywny leberalizm to najlepsza droga dla człowieka i całego państwa, że to nie banda wariatów... Nawet Bosak z Winnickim stają na rzęsach żeby nie jebnąć nic "po swojemu" i kamuflują się żeby ludzi nie zrazić...

Ciekawe co oni sobie teraz myślą...
 
Ostatnio mignął mi sondaż, w którym Konfederacja ma 10% i jest tuż za Hołownią...
i wtedy Korwin przejmuje internety "wiekiem zgody" a Braun przejmuje TV " wieszaniem Niedzielskiego"...
I właśnie dlatego Konf musi dokonać autodestrukcji. Taki dostali rozkaz od partii prowadzącej i posłusznie wykonują rozkazy.
 
Ostatnio mignął mi sondaż, w którym Konfederacja ma 10% i jest tuż za Hołownią...
i wtedy Korwin przejmuje internety "wiekiem zgody" a Braun przejmuje TV " wieszaniem Niedzielskiego"...
:deniroclap:

I tyle czasu ciężkiej pracy, która już zaczęła dawać owoce jak krew w piach.
Mentzen z Dziamborem dwoją się i troją żeby ukazać ludziom, że konserwatywny leberalizm to najlepsza droga dla człowieka i całego państwa, że to nie banda wariatów... Nawet Bosak z Winnickim stają na rzęsach żeby nie jebnąć nic "po swojemu" i kamuflują się żeby ludzi nie zrazić...

Ciekawe co oni sobie teraz myślą...
Niestety, ten konstrukt zrzeszający tak różne osobowości w tej formie nie uzyska więcej niż 11-12% przy czym radykałowie nie zdetonują żadnej bomby. Wierzyłem, że może się udać ale niestety nie. Czekam teraz na ruch Mentzena. Powinien budować wokół siebie, będę kibicował
 
Niestety, ten konstrukt zrzeszający tak różne osobowości w tej formie nie uzyska więcej niż 11-12% przy czym radykałowie nie zdefiniują żadnej bomby. Wierzyłem, że może się udać ale niestety nie. Czekam teraz na ruch Mentzena. Powinien budować wokół siebie, będę kibicował
11-12% to byłby hit w ich przypadku. Teraz wątpię żeby z 7 wzięli, a w każdej chwili mogą wyskoczyć z wyborami, PiS rośnie i pewnie tylko czekają na kasę z KPO, z nią odjebią taką kampanię, że mogą robić wcześniejsze i wziąć ze 40%... i to nie takie jak Kwaśniewski :suchykarol:
 
Mentzen z Dziamborem dwoją się i troją żeby ukazać ludziom, że konserwatywny leberalizm to najlepsza droga dla człowieka i całego państwa, że to nie banda wariatów... Nawet Bosak z Winnickim stają na rzęsach żeby nie jebnąć nic "po swojemu" i kamuflują się żeby ludzi nie zrazić...
Zobaczymy jak się potoczy sprawa z Korwinistami, jak tak dalej pójdzie to może WInnicki z ekipą narodowców spróbuje współpracować z PiSem. Wdzieliście ile te organizacje narodowców dostają kasy? Bez zgody PiSu w życiu by to nie przeszło.
Małe kuszenie już się zaczyna, PiS ma IPN, dużo etatów do obsadzenia dla narodowców.
Mentzen promuje własną kancelarie, sam mówił chyba o wydawnictwie, bo dużo książek nie jest przetłumaczonych na polski, a partii nie założy. Tyle roboty, praktycznie bez minimum 50 zaufanych ludzi jest to nie wykonalne, a i jeszcze kasa...
A Dziambor skończy jak Wipler po 2015. Jak to leciało: miałem wrażenie, że współpraca z JKM to było jak wiosłowanie na środku plaży, takie same postępy...
 
Zobaczymy jak się potoczy sprawa z Korwinistami, jak tak dalej pójdzie to może WInnicki z ekipą narodowców spróbuje współpracować z PiSem. Wdzieliście ile te organizacje narodowców dostają kasy? Bez zgody PiSu w życiu by to nie przeszło.
Małe kuszenie już się zaczyna, PiS ma IPN, dużo etatów do obsadzenia dla narodowców.
Mentzen promuje własną kancelarie, sam mówił chyba o wydawnictwie, bo dużo książek nie jest przetłumaczonych na polski, a partii nie założy. Tyle roboty, praktycznie bez minimum 50 zaufanych ludzi jest to nie wykonalne, a i jeszcze kasa...
A Dziambor skończy jak Wipler po 2015. Jak to leciało: miałem wrażenie, że współpraca z JKM to było jak wiosłowanie na środku plaży, takie same postępy...
Może tak być, z tym, że do IPN narodowców nie wpuści ambasada Izraela.
 
Może tak być, z tym, że do IPN narodowców nie wpuści ambasada Izraela.
oj, myślę że nie jedno zdjęcie by się znalazło jakiegoś pracownika IPNu, który kiedyś ,,zamawiał pięć piw" jednym znakiem, a nawet pewnie niektórzy niezłą kasę trzepią na tym, aby te zdjęcia nie trafiły na biurko Adama Michnika czy naczelnego Super Expressu :korwinlaugh:
Więc tam narodowcy też pewnie dawno już są mimo, że Młodzież Wszechpolska to niezłe wariaty, chciałem sobie na twitterze potrolować jak poczytałem odpowiedzi...
 
przegląd tik toka
Sąd Najwyższy a Frankowicze


PiS ściga najbogatszych, ale nie udaje się?



beczka



Przegląd tik toka zakończy się youtuberem piwnym, książkowy przykład: jesteś w czymś dobry, nabierasz pewności siebie i momentalnie...
... myślisz, że skoro w jednej branży nie jesteś przyzwyczajony do pomyłek do w innej tak samo będzie, więc pozwalasz sobie na więcej, nawet ironia zamienia się w chamstwo i prostactwo. Klasyk: od lekarzy, prawników, aktorów, wykładowców aż teraz po ludzi z YT.
WIrus, tylko jakie jest na nie lekarstwo?




Obejrzałem parę odcinków Faktów o sytuacji na granicy. Wypowiedź Julki, wypowiedź pana od RPO, wypowiedź Gduli któremu strażnik graniczny powiedział, że nie ma dyskusji.
Ale jeden brakujący punkt: co myślą mieszkańcy... Co ktoś chodził pół dnia i nie mógł znaleźć mieszkańca pasującego do narracji? :korwinlaugh:
 
przegląd tik toka
Sąd Najwyższy a Frankowicze


PiS ściga najbogatszych, ale nie udaje się?



beczka



Przegląd tik toka zakończy się youtuberem piwnym, książkowy przykład: jesteś w czymś dobry, nabierasz pewności siebie i momentalnie...
... myślisz, że skoro w jednej branży nie jesteś przyzwyczajony do pomyłek do w innej tak samo będzie, więc pozwalasz sobie na więcej, nawet ironia zamienia się w chamstwo i prostactwo. Klasyk: od lekarzy, prawników, aktorów, wykładowców aż teraz po ludzi z YT.
WIrus, tylko jakie jest na nie lekarstwo?




Obejrzałem parę odcinków Faktów o sytuacji na granicy. Wypowiedź Julki, wypowiedź pana od RPO, wypowiedź Gduli któremu strażnik graniczny powiedział, że nie ma dyskusji.
Ale jeden brakujący punkt: co myślą mieszkańcy... Co ktoś chodził pół dnia i nie mógł znaleźć mieszkańca pasującego do narracji? :korwinlaugh:

Ale ten Kopyra jest pojebany. Niech sobie chociaż pod ruską granicę pojedzie, przekroczy ją nielegalnie i podyskutuje z ruskimi. Tam będzie miał tryby i to nie będzie gierka
 
Ale ten Kopyra jest pojebany. Niech sobie chociaż pod ruską granicę pojedzie, przekroczy ją nielegalnie i podyskutuje z ruskimi. Tam będzie miał tryby i to nie będzie gierka
albo na granicy Palestyny z Izraelem. O USA już nie mówię, a słyszałem jak Turkowie reagują jak jakiś Polak legalnie będzie próbował wejść do Turcji od granicy irackiej. Oni są w stanie ściągnąć nawet tłumacza polskiego aby sprawdzić, czy nie ściemniasz, że jesteś Polakiem :korwinlaugh:
Teraz imigranci przylatują z Iraku, zobaczymy jak zaczną ich przywozić ciężarówkami i nagle się okaże, że przez wolniejsze odprawy graniczne jakiś procent umrze...
... przez ludzi mówiących o otwartych granicach i olewaniu prawa imigracyjnego...
Humanitarne draństwo...
 
albo na granicy Palestyny z Izraelem. O USA już nie mówię, a słyszałem jak Turkowie reagują jak jakiś Polak legalnie będzie próbował wejść do Turcji od granicy irackiej. Oni są w stanie ściągnąć nawet tłumacza polskiego aby sprawdzić, czy nie ściemniasz, że jesteś Polakiem :korwinlaugh:
Teraz imigranci przylatują z Iraku, zobaczymy jak zaczną ich przywozić ciężarówkami i nagle się okaże, że przez wolniejsze odprawy graniczne jakiś procent umrze...
... przez ludzi mówiących o otwartych granicach i olewaniu prawa imigracyjnego...
Humanitarne draństwo...
Nie chciałem go tak daleko wysyłać
 
no i będzie trzeba wysoki mur budować jak Turcja, która niedługo cała bedzie otoczona murem. Ciekawe czy Amerykanie dorzucają się do tego...
 




ale dlaczego: taka sama, to spokojna? Jeszcze Tusk będzie chciał podbić w sondażach to Lempart na pielgrzymkę zacznie chodzić, bo to jest osoba zwiazana z PO, miała fajny stołek podczas rządów PO, a nie jakiś ,,działacz społeczny" :korwinlaugh:





 
Przykład tej sytuacji świetnie pokazuje jak nas od 30 lat w chuja robią...



a już jeden Kurski w TVP a drugi w GW i obydwaj z odpowiednimi korzeniami pokazuje w jakiej bańce medialnej żyjemy w tym kraju.

Jesteśmy narodem okłamywanym i ogłupianym przez media i polityków od pokoleń i jak widać to działa i daje wymierne korzyści.
 
Back
Top