Polityka

E_B-AkLXsAAC-bv.jpeg
 
Żaden uczciwie pracujący człowiek nie ma czasu na oglądanie takich rzeczy.

Hmmm... Bywalo, ze mega dlugie podcasty Joe Rogana sluchalem. Codziennie biegam sobie minimum godzinke i wtedy slucham podcastow. Kiedys to byl Rogan, ostatnio mialem duza zajawke na Bartosiaka, wczesniej rozmowy Winiego. Poza tym mysle, ze wiekszosc ludzi slucha podcastow wlasnie w pracy - praca na tasmie, praca fizyczna i sluchawki, praca w korpo i klepanie w kolko tego samego...
 
Nitro i Wardęga mają większy warsztat dziennikarski, publicystyczny niż Lis i z drugiej strony barykady yy Warzecha. To jest dramat

Hmm.... Zalezy z jakiej strony patrzec. Wardega z Nitrem z pewnoscia maja znacznie ubozsze slownictwo, robia wiecej bledow jezykowych. Natomiast pod wzgledem researchu - Wardega bije na leb Lisa.
 
Hmm.... Zalezy z jakiej strony patrzec. Wardega z Nitrem z pewnoscia maja znacznie ubozsze slownictwo, robia wiecej bledow jezykowych. Natomiast pod wzgledem researchu - Wardega bije na leb Lisa.
Myślę, że Lis akurat używa często słów, których znaczenia albo sam nie rozumie, albo wie, że jego czytelnicy nie rozumieją i nie potrafi bawić się słowem. Ziemkiewicz jest chamem i prostakiem na twitterze, ale jak przysiądzie do książki czy artykułu to widać, że czasami jest petarda nawet kiedy się z nim nie zgadzam.

Chociaż Piasecki mówił, że Ziemkiewicz zapożycza trochę stylu przedwojennych publicystów, ale tam to już byli mistrzowie słowa. a komentarze do meczów :tellmemore:
Teksty mocne, złośliwe ale z piękne bawienie się słowem vs GW z JEBAĆ PiS, KACZOR DYKTATOR.
Cofnęliśmy się. Jak to ktoś powiedział: dochodzimy do momentu, kiedy powrót do metod z przeszłości będzie progresem.
To są plakaty, sztuka użyta w propagandzie, a nie memy z soku z buraka czy Kaczyński ma prostatę...
1631780358337.png

 
Myślę, że Lis akurat używa często słów, których znaczenia albo sam nie rozumie, albo wie, że jego czytelnicy nie rozumieją i nie potrafi bawić się słowem. Ziemkiewicz jest chamem i prostakiem na twitterze, ale jak przysiądzie do książki czy artykułu to widać, że czasami jest petarda nawet kiedy się z nim nie zgadzam.

Chociaż Piasecki mówił, że Ziemkiewicz zapożycza trochę stylu przedwojennych publicystów, ale tam to już byli mistrzowie słowa. a komentarze do meczów :tellmemore:
Teksty mocne, złośliwe ale z piękne bawienie się słowem vs GW z JEBAĆ PiS, KACZOR DYKTATOR.
Cofnęliśmy się. Jak to ktoś powiedział: dochodzimy do momentu, kiedy powrót do metod z przeszłości będzie progresem.
To są plakaty, sztuka użyta w propagandzie, a nie memy z soku z buraka czy Kaczyński ma prostatę...
View attachment 26318

Musze sie niestety zgodzic

Jaka szkoda, że słowa prawdy nie docierają dzisiaj do zabetonowanych głów ludzi, tylko dlatego, że wypowiada je Braun...

Ciezko pracowal na swoja watpliwej jakosci reputacje. Braun winic moze tylko siebie - jest prawicowa Spurek
 
Nieźle, posłuchajcie jaka pogarda bije od tego buca. "Tę populację", bo na ścianie wschodniej, w Polsce B żyją, pod domami ze strzechą, stare i szczerbate dziady, brudne i zapite menele, które tylko czekają na "granty" od władzy, więc dać im 500+ szczepionkę i zagrychę... bo w Polsce A nikt 500+ nie pobiera, tam na brukowanych ulicach tylko dżentelmeni w cylindrach i monoklach chodzą...

I ten cap jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej!
Dramatem naszego Narodu i państwa jest właśnie to, kto zasiada w najważniejszym dla Państwa miejscu jakim jest Sejm i Senat.

Dramat, tu już nigdy nie będzie lepiej :matt:

 
Musze sie niestety zgodzic
To się chyba nazywa demencja cyfrowa i to nie tylko wśród młodzieży. Jak wejdzie pokolenie X czy Z do polityki to będzie większa masakra niż Franek biegający z Strażą Graniczną i Jachira.
Już widziałem instagrama Cortez z filmikiem ,,Where is she?"...


BTW wiecie dlaczego Wyszyński jest nazywany antysemitą? Bo w długim artykule przed wojną napisał tylko, że Żydzi są obcym ciałem w Europie i mają problemy z integracją. Sami Żydzi są w stanie potwierdzić słowa Wyszyńskiego :iamdone:
I w tym samym numerze, że rasizm jest zły co wcale nie było popularne w jego czasach, Murzyni wystawiani w ZOO -to czasem nie było jeszcze po I wojnie światowej?
 
Nieźle, posłuchajcie jaka pogarda bije od tego buca. "Tę populację", bo na ścianie wschodniej, w Polsce B żyją, pod domami ze strzechą, stare i szczerbate dziady, brudne i zapite menele, które tylko czekają na "granty" od władzy, więc dać im 500+ szczepionkę i zagrychę... bo w Polsce A nikt 500+ nie pobiera, tam na brukowanych ulicach tylko dżentelmeni w cylindrach i monoklach chodzą...

I ten cap jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej!
Dramatem naszego Narodu i państwa jest właśnie to, kto zasiada w najważniejszym dla Państwa miejscu jakim jest Sejm i Senat.

Dramat, tu już nigdy nie będzie lepiej :matt:


I jeszcze srają do dupy
 
I w tym samym numerze, że rasizm jest zły co wcale nie było popularne w jego czasach, Murzyni wystawiani w ZOO -to czasem nie było jeszcze po I wojnie światowej?
Nie po pierwszej ale jeszcze prawie 15 lat po drugiej:
Swoją drogą najgorsze odpadły pod kątem tolerancji i rasizmu mają państwa które jeszcze całkiem niedawno takie wartości miały w głębokim poważaniu - takie popadanie ze skrajności w skrajność.
 








Pozdro Łódż




A gdyby przed kazdym glosowaniem byl quiz z wiedzy o czym bedzie glosowane?


Lol, ta dyskusja

Serio Stanowski spadł z rowerka?

wYMVgmi.png








XD




Najbardziej w sile pieniadza wierzy lewica, ktora oficjalnie nim gardzi
 
Nieźle, posłuchajcie jaka pogarda bije od tego buca. "Tę populację", bo na ścianie wschodniej, w Polsce B żyją, pod domami ze strzechą, stare i szczerbate dziady, brudne i zapite menele, które tylko czekają na "granty" od władzy, więc dać im 500+ szczepionkę i zagrychę... bo w Polsce A nikt 500+ nie pobiera, tam na brukowanych ulicach tylko dżentelmeni w cylindrach i monoklach chodzą...

I ten cap jest posłem na Sejm Rzeczypospolitej!
Dramatem naszego Narodu i państwa jest właśnie to, kto zasiada w najważniejszym dla Państwa miejscu jakim jest Sejm i Senat.

Dramat, tu już nigdy nie będzie lepiej :matt:


Kurwy, nie ludzie. Ziomek jest tak oderwany od rzeczywistosci, ze gdyby nie byl poslem to by mi bylo go troche zal.
 
Ocenianie postaci historycznej z punktu widzenia dzisiejszych standardów jest bez sensu. Inne czasy, inne zasady i odmienna retoryka. W zasadzie takie durne, prowokacyjne wrzutki należałoby przemilczeć, bo tylko wpisujemy się w cel autorów.
Problem jest taki, że takie osoby jak Jachira i Maja Staśko są bardziej wpływowymi osobami niż wszystkie osoby na tym forum razem wzięte.
Maja Staśko zapraszana przez Senat na przemówienia, komisje, ten nieszczęsny Adam Bodnar promujący ją, kiedy był RPO.
To już jakiś kompletne nieporozumienie co robił Bodnar: Spurek, ta od dziwnych zbiórek i że praca powinna być tylko dla chętnych (ciekawiło mnie jakim cudem ona dostała kredyt hipoteczny jako działacz społeczny nigdzie nie pracujący). Bodnar pozbierał wszystkich lewicowych pojebów aby podatnicy na nich płacili...

Kanal sportowy normalnie dziala. Chyba Stasko sie cos pojebalo
Spadł z rowerka, ale YT przywrócił. Na twitterze sam kanał sportowy o tym pisał.

2021 - Sejm RP... z mównicy Rosati decyduje co jest a co nie jest miarą patriotyzmu :pociesznymirek:

Nie wiem jak u Was, ale u mnie to już jest śmiech przez łzy...
Zygmunt Chajzer lubi to. Też kiedyś ufał Rosatiemu bo to słynny ekonomista reklamujący jakieś gówno spekulacyjne i...
... stracił kilka set tysięcy zł. Ma chłop tupet, nawet Gwiazdowski nieźle Rosatiemu cisnął za to, że takich ludzi do telewizji zapraszają...

Aktywiści zbierając na proces z Ziemkiewiczem JPDL, którego nie ma


 
Last edited:
Jak długo jeszcze będzie tolerowana patologia myśliwych?
Te pomyłki z dzikami przestają być nawet tragikomiczne...


Grupa jest nietykalna przez to kto przeważnie jest myśliwym...
 
No przecież posłanka Spurek już działa w tym temacie :beczka:

Spurek to akurat jest tak kochana przez myśliwych jak Stuhr i Janda przez Kaczyńskiego :suchykarol:
ale problem jest poważny i nie tylko w Polsce zresztą, wyjątkowi w tym nie jesteśmy jeśli to ma być pocieszające
 
Back
Top