Polityka

Pierwsze (wyróżnienie nieprzypadkowe):
"Scenariusz wywiadów został przygotowany przez zespół psychologów społecznych z Uniwersytetu Warszawskiego przy konsultacji z PRACOWNIKAMI Kampanii Przeciw Homofobii." Kto wywiady przeprowadzał? Stawiasz krzynke - sprawdze
Drugie:
- Kampania Przeciw Homofobii,
- Stowarzyszenie Lambda Warszawa,

- Fundacja Trans-Fuzja
Wśród dziesięciu autorów powyższego (drugiego), dwóch ma doktorat, a ośmiu nic, nawet margrabiego ani jednego.
 
I wy się dziwicie, że temat LGB będzie wiecznie żywy w mediach? Nawet tutaj jest jak rzucony odbezpieczony granat.
A o jakiej skali mówimy?
,,

Po 1 października 2017 roku, kiedy zaczęła obowiązywać nowa ustawa, na ślub zdecydowało się do końca 2018 roku 16 766 par gejów i 16 138 par lesbijek.

Wśrod nich w 21 477 przypadkach chodziło o zmianą statusu na małżeński, bo pary już wcześniej zawarły ze sobą związek partnerski."
W dużo bardziej liberalnych Niemczech? Rabiej mówił o 100 tys. homo w Warszawie :pociesznymirek:

Jeszcze dodajmy: reprywatyzacje Warszawy wiedząc, że komornicy jadą w całej Polsce po bandzie, nawet wicenaczelny Onetu dostał po dupie, że komornik nie sprawdził peselu tylko nazwisko. Słynny reportaż ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium" o wielkim polskim wojowniku o sprawiedliwość: sędzia J.
Fakt za czasów Grzegorza Jankowskiego nieźle grał na emocjach, ale teraz to już labirynt w labiryncie...
Jeszcze rasizm, kiedy już w każdej podstawówce jest coraz więcej skośnookich dzieci.
Dodajmy jakiegoś artystę.
Problemy edukacyjne: seksedukacja, nie chujowe wyniki matury.
Dać mądrość Jandy albo Stuhra.
I mamy cały serwis informacyjny nie wiem czy TVN czy TVP.

@Karateka@
Problem jest taki, że Uniwersytet Warszawski to miejsce rodem z takich eksperymentów:
 
Last edited:
Hejtwaczing: mówiłem o patologiach prawicy to teraz lewica. Intelektualista nowych czasów: Paciorek.


Był Małysz, miał sukces, niszowa dyscyplina, później wybudowano, szkółki, skocznie, dawać kasę na szkolenie młodych i co? Jesteśmy potegą. Państwo pomogło, rozwinęło, wolny rynek tego by nie zrobił. A artystom państwo nie powinni pomóc? Nie kurwa wolny rynek tego nie ureguluje...



zrobiłem głupią rzecz: sprawdziłem jaka jest rekrutacja na masowe kierunki humanistyczne, jakie są wyniki matur, kogo uczą ci eksperci z TV i jak po tak ciekawych studiach można być ograniczonym człowiekiem:
Filozofia

,,W ubiegłym roku absolwenci szkół średnich, którzy zdecydowali się ją zdawać, a było ich dokładnie 1308, uzyskali średni wynik na poziomie 37 proc. (licealiści uzyskali średnią 43 proc., a uczniowie technikum - 19 proc.)."

ASP czyli powinna być podczas rekrutacji historia sztuki, ale jej nie ma

poniżej 60% z rozrzeszenia

A później się dziwić...
Dziwię się, że PiS nie próbował poznęcać się nad wykładowcami zwiększając wymagania podczas rekrutacji. Masa przeciwników PiSu straciłoby pracę :kawulpokapoka:

Dla Narodowców:

Przejrzałem egzamin z polskiego na C2: męczyć tym narodowców na twitterze? :cmgkeepgoing:

Nic więc dziwnego, że przez całe dziesięciolecia warszawiacy żyli w cieniu giganta w schizofrenicznym rozdwojeniu: dumy i pogardy, przyzwyczajenia i buntu.
1. Proszę wyjaśnić znaczenie podanych fraz występujących w tekście.
1. „[…] nikt się już tak strasznie o honor nie prawuje”. […] będą owe korzyści uboczne, mimowolne wobec samej bezinteresownej, obojętnej na sukces z poklaskiem istoty honoru”.
9. „Tymczasem honor utracił swoją niechby snobistyczną siłę”.
Proszę napisać esej zainspirowany słowami Krystyny Siesickiej: „Żeby nie wiem jak człowiek był twardy, to z każdego uczucia coś w nim zostaje, uczy się czegoś, czego dawniej nie umiał, raz to jest dobre, raz nie. I z siebie też coś komuś zostawia w spadku”. http://certyfikatpolski.pl/wp-content/uploads/2018/11/arkusz_c2_2.pdf
 
Dzisiaj idąc ulicą zauważyłem dziewczynę z tęczową torebką, uznałem, że pewnie homo. Postanowiłem sprawdzić na własne oczy, a nie tymi tweeterowymi, teorię o napadach na homo na polskich ulicach. Więc szedłem za nią żeby zobaczyć czy ktoś ją pobije. Szedłem za nią a ona szła co raz szybciej, więc i ja musiałem iść co raz szybciej. Nagle zaczęła biegnąć, więc i ja zacząłem za nią biegnąć. Dobiegła do klatki schodowej i zniknęła w środku.

Obalam teorię, nikt jej nie zaatakował.
 
Dzisiaj idąc ulicą zauważyłem dziewczynę z tęczową torebką, uznałem, że pewnie homo. Postanowiłem sprawdzić na własne oczy, a nie tymi tweeterowymi, teorię o napadach na homo na polskich ulicach. Więc szedłem za nią żeby zobaczyć czy ktoś ją pobije. Szedłem za nią a ona szła co raz szybciej, więc i ja musiałem iść co raz szybciej. Nagle zaczęła biegnąć, więc i ja zacząłem za nią biegnąć. Dobiegła do klatki schodowej i zniknęła w środku.

Obalam teorię, nikt jej nie zaatakował.

A to Ty zobaczyłeś tęczowe przedszkole i postanowiłeś przeprowadzić szturm czy któryś z Twoich kolegów?

 
A to Ty zobaczyłeś tęczowe przedszkole i postanowiłeś przeprowadzić szturm czy któryś z Twoich kolegów?

Jakiś ośrodek pedofilski? To w ogóle legalne?
btw
widać z daleka, że to "czerwona flaga". Ilu tych homosiów tam zostało pobitych?
Coś jak ten pedzio co przyklejał pod nazwami miejscowości znak "stefa wolna od lgbt" i grzmiał na całą UE, że w Polsce powstają strefy wolne od lgbt :beczka:
 
A to Ty zobaczyłeś tęczowe przedszkole i postanowiłeś przeprowadzić szturm czy któryś z Twoich kolegów?

Szturm!



:beczka:

Punktacja w wojnie LGBT vs kościoły i "homofoby" (?) vs elewacje budynków z tęczą:

LGBT - dziesiąt, set (?) do 1 ("homofoby") Karateka dodaj efekty kolejnych/innych akcji/szturmów)




Wojna trwa!
:robbie:
 
Szturm!



:beczka:

Punktacja w wojnie LGBT vs kościoły i "homofoby" (?) vs elewacje budynków z tęczą:

LGBT - dziesiąt, set (?) do 1 ("homofoby") Karateka dodaj efekty kolejnych/innych akcji/szturmów)




Wojna trwa!
:robbie:

Co to za przykłady z dupy? Tak się nie godzi. To sprzeczne z badaniami psychologów społecznych. Ty wiesz na jakiej uczelni oni wykładają?
 
Szturm!



:beczka:

Punktacja w wojnie LGBT vs kościoły i "homofoby" (?) vs elewacje budynków z tęczą:

LGBT - dziesiąt, set (?) do 1 ("homofoby") Karateka dodaj efekty kolejnych/innych akcji/szturmów)




Wojna trwa!
:robbie:

To się nie liczy :no no:
skucha
 
To się nie liczy :no no:
skucha
A takie lewackie spierdolenie się liczy?
IMG_20210512_184419.jpg
 
Musiałeś przykleić z powrotem?
Tej, taka wiksa była. Wziąłem drabinę z auta i idę. Na krzyżówce zaparkowane auto ZDM (Zarząd Dróg Miejskich). Zanim doszedłem to odjechali. Odkleiłem co trzeba i zacząłem składać drabinę a w tym czasie znów podjechali ci z ZDM i pytają o co tu chodzi z tymi ulicami, bo szukają ulicy Żołnierzy Wyklętych. A tak w ogóle to jeszcze ktoś nie wyrobił i na wcześniejszej tablicy (skrzyżowanie z Koszalińską) dziś rano naklejek już nie było. Ktoś się wkurwił i uprzedził mnie. Koszalinska jest dużo bardziej uczęszczana, więc większa szansa była, że ktoś normalny będzie przejeżdżał i też się wkurwi.
A,no i najważniejsze, napierdalać pedałów!
 
To jest kolejny przykład, w którym logika i prawda jest ofiarą polaryzacji. Edukować trzeba ten umęczony naród, żeby ludzie umieli samodzielnie myśleć.
Wiesz, w Wojsku Polskim bywali i tacy, którzy kolaborowali z wrogiem. To teraz będziemy potępiać WP?
 
Szturm!



:beczka:

Punktacja w wojnie LGBT vs kościoły i "homofoby" (?) vs elewacje budynków z tęczą:

LGBT - dziesiąt, set (?) do 1 ("homofoby") Karateka dodaj efekty kolejnych/innych akcji/szturmów)




Wojna trwa!
:robbie:


Rozumiem, że atak na przedszkole był atakiem odwetowym za atak na Kościół, za który odpowiedzialność przypisano przedszkolakom?
 
Rozumiem, że atak na przedszkole był atakiem odwetowym za atak na Kościół, za który odpowiedzialność przypisano przedszkolakom?
Rozumiem, że atak na kościół był odwetem po tym jak wikary zerżnął i przekopał jakiegoś alfabeta?
 
Czy tym tokiem myślenia możemy mówić, że w Polsce organizowane są pogromy i pobicia księży?
:zakręcony:

Przedszkolaki organizują pogromy księży i dlatego obrońcy tradycyjnych wartości muszą niszczyć przedszkola z tęczą. Chwała bohaterom walczącym z przedszkolami
 
Przedszkolaki organizują pogromy księży i dlatego obrońcy tradycyjnych wartości muszą niszczyć przedszkola z tęczą. Chwała bohaterom walczącym z przedszkolami
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Zbyt trudne? Napisać je w piktogramach żebyś zrozumiał?

Pytam się czy na podstawie ataku na kościół możemy mówić, że w Polsce bici są księża? Bo na podstawie ataku na przedszkole wg Ciebie możemy mówić, że w Polsce bici są homo, tak?

Nie wymyślaj jakiejś fałszywej retoryki tylko trzymaj się sedna pytania. Napisałem gdzieś, że pochwalam atak na przedszkole albo coś o obrońcach tradycyjnych wartości?
 
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Zbyt trudne? Napisać je w piktogramach żebyś zrozumiał?

Pytam się czy na podstawie ataku na kościół możemy mówić, że w Polsce bici są księża? Bo na podstawie ataku na przedszkole wg Ciebie możemy mówić, że w Polsce bici są homo, tak?

Nie wymyślaj jakiejś fałszywej retoryki tylko trzymaj się sedna pytania. Napisałem gdzieś, że pochwalam atak na przedszkole albo coś o obrońcach tradycyjnych wartości?

Po jednym wydarzeniu nie można wyciągać dalekosiężnych wniosków i dlatego robi się badania naukowe, ale Ty nie wierzysz badaniom naukowym...
 
Po jednym wydarzeniu nie można wyciągać dalekosiężnych wniosków i dlatego robi się badania naukowe, ale Ty nie wierzysz badaniom naukowym...
Naukowym bym uwierzył. Propagandzie nie.
Jakby na KULu siadła grupa ministrantów i stworzyli wypociny mówiące o prześladowaniach księży w Polsce, to też bym im nie uwierzył.
 
Last edited:
A jakby usiedli psycholodzy
społeczni z UW?
ale wskazał Ci już tam wyżej @klocuniek kim są ci "psychologowie", których Ty przytoczyłeś na jakiej bazie danych tworzyli te badania. Nie wiem co jeszcze by Ci trzeba było pokazać palcem abyś dostrzegł, że te badania są zmanipulowane pod konkretną tezę służącą jasnej agendzie, z którą ci "psychologowie" wcale się nie kryją. To nie jest jakiś tajny spisek, wszystko jest "out in the open" jakby to powiedzieli Amerykanie.
Dobra, dość! Pozdro.
 
Back
Top