Polityka

A widujesz pary homo na mieście, poza tęczowymi zlotami? Z jakiegoś powodu w Berlinie, Barcelonie, Amsterdamie, czy Lizbonie tak, a w Warszawie, Rzeszowie, czy Toruniu, ich nie ma.
Siedzą pochowani w domach i boją się ujawnić, pytanie dlaczego?
I komu to przeszkadza?
 
nie będę tu robił za rzecznika mniejszości,
Za późno. Proszę się nie wymigiwać tylko stanąć w jednym szeregu z Karateką i czekać na wpierdol. Jak tylko zwolni się jakaś bojówka, może gdzieś między biciem ydów a pedauf, to się odezwiemy :awesome: :korwinlaugh:
 
Pisanie, ze geje sa tak samo traktowani jak kazda inna grupa spoleczna jest absurdalne. Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania. Nie zbieraja sie grupy rzucajace kamieniami,nikt nie pada na ziemie po hajkiku. Natomiast takie rzeczy maja miejsce na marszach rownosci w Polsce
 
Pisanie, ze geje sa tak samo traktowani jak kazda inna grupa spoleczna jest absurdalne. Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania. Nie zbieraja sie grupy rzucajace kamieniami,nikt nie pada na ziemie po hajkiku. Natomiast takie rzeczy maja miejsce na marszach rownosci w Polsce
Co to znaczy: jak każda inna? Wszystkie są traktowane tak samo tylko ta jedna inaczej?

Już pomijam fakt, że normalni homosie to całkiem inna grupa niż ta na tych "marszach", które podałeś za przykład.

Jak jest traktowana grupa, np. katolików to pokazały ostatnio pełne klasy, uciśnione "polskie kobiety"
 
Pisanie, ze geje sa tak samo traktowani jak kazda inna grupa spoleczna jest absurdalne. Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania. Nie zbieraja sie grupy rzucajace kamieniami,nikt nie pada na ziemie po hajkiku. Natomiast takie rzeczy maja miejsce na marszach rownosci w Polsce
Bo procesja homo idzie DOKAZYWAĆ innym ludziom z hasłem, że mamy was w piździe i będziemy latali z kutasami na wierzchu i symbolem świętej cipy na transparencie. Wszystko byle Was konserwy wkurwić dokumentnie, wykpić wasze wartości, obśmiać, nasikać, namazać spreyem. Wasze 1000 letnie tradycje, sramy na nie, niech na szczycie zaświeci święta cipa.
Tak to niestety wygląda.
To nie idzie grupa kulturalnych ludzi a banda płaczących wulgarnych chamów bez krzty ogłady.

Procesja, o której wspomiałeś (podejrzewam, że Bożego Ciała) to tradycja, nikogo nie wyśmiewa, na nikogo nie pluje, nikogo nie buntuje, taka drobna różnica, nikomu spreyem ni napisze jebać pedałów czy inne hasełka odwrotne do wpisów pedałów.
 
Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania
Bo o tej procesji wiedzą tylko zainteresowani, bo nie rozwiesza się na każdym słupie ogłoszeniowym informacji o takowej, bo nie relacjonuje się jej w telewizji a wcześniej zapowiada w telewizji i na Facebooku. Może dlatego.

Gdybyś przypomniał o tym tęczowym chłopcom czy piorunującym babom to może by się pojawili radykałowie, a tak nie mają pojęcia kiedy się odbywa to się nie pojawiają. Proste:fjedzia:
 
Wasze usprawiedliwianie przemocy wobec osób LGBT jest najlepszym dowodem na to że mamy problem z przemocą wobec tej grupy społecznej
 
Wasze usprawiedliwianie przemocy wobec osób LGBT jest najlepszym dowodem na to że mamy problem z przemocą wobec tej grupy społecznej
Kto z wypowiadających się usprawiedliwia przemoc wobec osób lgbt?
Poważny jesteś? Nikt tego nie usprawiedliwia, co nie zmienia faktu, że taki jest ten świat i będą szły złośliwości ze strony przygłupów w kierunku osób wyróżniających się, co się tyczy także sób otyłych, kulawych, osób o wadach jak jąkanie. Mało jest żartów czy dowcipów z w/w osób?
Naprawdę ta homopanika jest rozdmuchana do jakiejś niebywałej wielkości. Do granicy absurdu. Koło mnie prowadzi solarium lesbijka chodzą z dziewczyną za rękę non stop nikt im uwagi nie zwraca i one nie jeżdżą na te durnowate marsze a mało tego są przeciwne temu, bo stawiane są w jednym szeregu z zboczeńcami co się na smyczy prowadzają i im wstyd.
 
Kto z wypowiadających się usprawiedliwia przemoc wobec osób lgbt?

Ja napisalem: Pisanie, ze geje sa tak samo traktowani jak kazda inna grupa spoleczna jest absurdalne. Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania. Nie zbieraja sie grupy rzucajace kamieniami,nikt nie pada na ziemie po hajkiku. Natomiast takie rzeczy maja miejsce na marszach rownosci w Polsce

A Ty odpisales:
Bo procesja homo idzie DOKAZYWAĆ innym ludziom z hasłem, że mamy was w piździe i (...)
 
Kiedyś jakiś łysy narodowiec rzucił cegłą w okno Rafalali i ta cegła wpadła do mieszkania i trafiła jego kota prosto w głowę i go zabiła i uciekając on krzyknął "Polska dla Polaków?"...

Tak było, nie zmyślam, jak chcecie to możecie to sobie wygooglować a Wasze usprawiedliwianie przemocy wobec osób LGBT jest najlepszym dowodem na to że mamy problem z przemocą wobec tej grupy społecznej
 
Powiedźcie mi: czy ten człowiek po prostu jest oderwany od rzeczywistości, słabym ekspertem, czy po prostu monetyzuje autorytet?
Doprowadził Leppera do władzy, teraz PiS doprowadza...
Te wypowiedzi o prywatnym szkolnictwie wyższym. Hm, czy Polskę na to stać?




Ale koleś po tym wpisie był hejtowany przez PiSowców





Udało się Kukizowi
 
Wasze usprawiedliwianie przemocy wobec osób LGBT jest najlepszym dowodem na to że mamy problem z przemocą wobec tej grupy społecznej

Trochę dałeś przykład z dupy, bo procesja religijna to nie demonstracja. Jak demonstrują prolifersi to też mają obstawę policyjną ze względów bezpieczeństwa. I też są często atakowani na takich demonstracjach.
 
Trochę dałeś przykład z dupy, bo procesja religijna to nie demonstracja. Jak demonstrują prolifersi to też mają obstawę policyjną ze względów bezpieczeństwa. I też są często atakowani na takich demonstracjach.

Procesja to "forma kultu, popularna w wielu religiach, manifestująca się jako uroczysty pochód ze śpiewami, czasami też z tańcami i z noszeniem sakralnych przedmiotów", czyli manifestacja.
 
Trochę dałeś przykład z dupy, bo procesja religijna to nie demonstracja. Jak demonstrują prolifersi to też mają obstawę policyjną ze względów bezpieczeństwa. I też są często atakowani na takich demonstracjach.
Całe te pogromy homosiów w PL są wyciągnięte z dupy. Polecam niektórym detox od tweetera i facebooka. Tak się przecież nie da żyć :śmiech:
 
Nie oglądałem bo dobrze się bawie przy jego przytakiwaniu w imponderabiliach (ten odcinek z tą zagubioną przez Kościół to jest hit, logika typu: Kościół to nie jest Iphone? Nie wychodzi co chwila aktualizacja?


1:23:40 jest pytanie o podatki



drugi GOnciarz. A już tekst: że nie widział jak pół internetu się z niego śmiało :korwinlaugh:
Kocham tego typa: tylko jeśli on wierzy w to co mówi, to możliwe, że jest na etapie przerośniętego utopizmu. Tyle ludzi przez to przechodziło, ale nie wrzucało tego do internetu, a internet nigdy nie zapomina :juanlaugh:
 
A widujesz pary homo na mieście, poza tęczowymi zlotami? Z jakiegoś powodu w Berlinie, Barcelonie, Amsterdamie, czy Lizbonie tak, a w Warszawie, Rzeszowie, czy Toruniu, ich nie ma.
Bzdury piszesz.
Wielu pedałów widziałem w Warszawie co się za rączki prowadzili - czyli jednak się widuje.
Od razu zaznaczę, że nie chadzam na tęczowe marsze, więc nie piszę o zlotach dewiantów a normalnych sytuacjach. Widać ich w lokalach, restauracjach czy nawet na dyskotekach.
Czemu jest ich mniej jak w Amsterdamie czy Berlinie? Może dlatego, że polskie społeczeństwo jest bardziej konserwatywne i jeszcze homo-lobby nie wyprało wszystkim mózgów, a nie dlatego, że są "prześladowani"? Jeśli będą uczyć w szkołach źle rozumianej tolerancji i tłumaczyć, że jak się kocha dwóch chłopców czy dwie dziewczynki to jest to normalne, to też będzie ich więcej. Problem jest taki, że to normalne nie jest. To jest dewiacja i nie powinno się tego promować. Ludzi dotkniętych faktycznie taką przypadłością może być np. 1%, a jak dzieci od małego będą miały wbijane do głowy, że tak nie jest, to będzie tego więcej, bo niektórym będzie się wydawało, że homo jest normalne.
Co więcej, jak już poruszyłeś temat Warszawy, to jest tu pełno lokali przeznaczonych specjalnie dla homo, jak im się nie widzi siedzieć wśród hetero. Czy w nietolerancyjnym kraju byłoby w ogóle to możliwe? Znajdź takie lokale w krajach islamskich.
Osobiście nie byłem za to nigdy świadkiem, żeby jakiś homoś wyłapał w zęby z powodu tego, że jest gejem. Byłem za to świadkiem wielu bójek z różnych innych powodów.
 
Ja napisalem: Pisanie, ze geje sa tak samo traktowani jak kazda inna grupa spoleczna jest absurdalne. Idzie sobie procesja i nie trzeba kordonu policji, ktory ja ochrania. Nie zbieraja sie grupy rzucajace kamieniami,nikt nie pada na ziemie po hajkiku. Natomiast takie rzeczy maja miejsce na marszach rownosci w Polsce

A Ty odpisales:
Bo procesja homo idzie DOKAZYWAĆ innym ludziom z hasłem, że mamy was w piździe i (...)

A to nie zrozumiałem kontekstu, ale ja nie bronię nigdzie marszów równości, porównałem do procesji kościelnej.
A co do procesji homo, tam zbiera się grupa plująca na innych i dokazująca to fakt i tu mi nie zaprzeczysz.
Może nie udaje im się powalać ludzi hajkikami, bo to cioty,
:muttley:
ale za to malują swoje głupoty sprayem po budynkach i latają z kutasami na smyczy robiąc obsceniczne rzeczy.
I o dziwo zawsze mają ochronę policji.
:beczka:
P.S. Jebać Rafalalę, nie dosłownie :D
 
Last edited:
Powiedźcie mi: czy ten człowiek po prostu jest oderwany od rzeczywistości, słabym ekspertem, czy po prostu monetyzuje autorytet?
Doprowadził Leppera do władzy, teraz PiS doprowadza...
Te wypowiedzi o prywatnym szkolnictwie wyższym. Hm, czy Polskę na to stać?



Balcerowicz to sprzedajny debil po prostu.
 
Pod batutą Magdaleny Świder i imć Winiawskiego :juanlaugh:


 
Psychologowie społeczny z UW na równi z Rafalala. Po co się uczyć i robić badania... Jaki argument bądź jakie badania przekonałyby Cię, że się mylisz?
Dlaczego mam się mylić? To Ty się myślisz. Próbujesz mnie przekonać do kłamstwa, w które sam uwierzyłeś ale ja nie mam zamiaru. Udowodniasz, że w Twoim kraju, Twoi rodacy urządzają pogromy homoseksualistów bo naczytałeś się o tym w internecie (m.in. w tych "badaniach", które podałeś) a w rzeczywistości nic takiego się nie dzieje, to że jakiś homoś był wkyrwiający i dostał w zęby nie świadczy o jakiejś przemocy w tym kraju, to nie jest żadne masowe zjawisko, każdy kto będzie wkurwiający dostanie w zęby, dlaczego jedna grupa ma mieć na to immunitet? Więcej w tym kraju jest pobić hetero, dlaczego nie grzmisz, że w Polsce masowi bije się heteroseksualistów?

Dobrze Ci radzę Kolego, zacznij żyć i patrzeć na świat przez pryzmat realu a nie internetu.

Co do psychologów. To jak ktoś ma tytuł to już razu jest jakąś wyrocznią? Tytuły nawet ja mam a jakbym się uparł to mógłbym mieć i wyższe ale realnej wartości to nie ma żadnej. Dzisiaj zrobić tytuł a potem nagryzmolić jakiś paszkwil to nie jest żaden wyczyn i nie wiem dlaczego dla Ciebie są aż tak wartościowe? Masz jakiś kompleks, który zmusza Cię do szukania opinii innych, jakichś autorytetów, bo sam nie wierzysz, że możesz coś wiedzieć?

Ile trzeba Ci tłumaczyć, że jeśli coś się ukazuje w internecie to jest napisane przez drugiego człowieka (może nawet przeze mnie) i wcale nie znaczy, że jest jakąś prawdą objawioną.
Traktujesz te rzeczy jak jakies dogmaty wiary, w które się wierzy bez dyskusji i trzeba do nich przekonać innych bo na pewno się mylą...
 
@Karateka@
Jeszcze tylko dodam, bo zapomniałem, że te badania są robione na podstawie właśnie takich opowieści z mchu i paproci jak ta Rafalali, bo z czego innego? Z gwiazd tu wyczytują? Już pomijam fakt kto to robi i po co, ale nie trzeba skończyć Harvarda żeby widzieć że to jeden wielki, liryczny bullshit
 
Sytuacja w Kanadzie:



Rybacy protestują przy budowie (ekologicznie, masowo acz nieprzemysłowo mordującej ptaki) farmy wiatrowej:









Apple i prywatność... Jak się okazuje - nie do końca dobrana para...



LOL, po raz pierwszy wstawiam tu MMARocks.



Juz go rozrzedzili



Wasze usprawiedliwianie przemocy
wtf? nie pomylił ci się temat, może Gromdę chciałeś skomentować?
Jeśli to nie pomyłka to serio czas odpocząć od Internetu.
Dodatkowo retoryka jak w CRT (a' la diAngelo), spojrz na swoja całą wypowiedz: albo musimy sie z toba zgodzic ze geje faktycznie są mordowani (a dodatkowo ktoś tu na forum usprawiedliwia tą przemoc), a jak się nie zgodzimy to tylko jeszcze bardziej udowadniamy to czemu zaprzeczyliśmy. LOL. Jak już się pośmialiśmy to powiem coś na poważnie: wygrzeb się z tej ciemnej przepaści, szkoda życia.

Choć w Sanoku rzeczywiście przemoc...



"(...) w oparach lepszych fajek, w oparach wódki (...)"









Władza premiuje tęgie umysły w NGOsach



Lol, a moze takie powinno byc formalne wymaganie? :) Im dłużej o tym myślę tym bardziej mi się podoba... :)



Magia CPI









Konserwatyzm atakuje nauki medyczne...



...i Złote Globy



Ciekawostka



 
Last edited:
Ty nie możesz tego pisać na serio, to tak jak byś się powołał na badania profesorki M. Środy w jakiejkolwiek sprawie, te badania są pewnie prowadzone na zlewaczałych członkach fundacji sorosa jak f. batorego i ich poplecznikach (celowo wszystko z małej litery).
 
Back
Top