Polityka

Potężny Donald Tusk daje wywiad w tvn i nawołuje o uwolnienie swojego byłego podwładnego i cyk poniedziałek rano Sławcio uwolniony
Swoją drogą prokuratura ministra Zero jest żałosna, a areszt tymczasowy w tym kraju jest nadużywany. Potrzymać typa 9 miesięcy nie postawić żadnych zarzutów i huj niech se siedzi a my wtedy będziemy drapać się po dupie
 
Potężny Donald Tusk daje wywiad w tvn i nawołuje o uwolnienie swojego byłego podwładnego i cyk poniedziałek rano Sławcio uwolniony
Swoją drogą prokuratura ministra Zero jest żałosna, a areszt tymczasowy w tym kraju jest nadużywany. Potrzymać typa 9 miesięcy nie postawić żadnych zarzutów i huj niech se siedzi a my wtedy będziemy drapać się po dupie
Prokuratura Ziobry jest jak zbrojne ramię partii. Mnie najbardziej wkur...a, że jako obywatel nie mogę mieć zaufania do takich instytucji, każdy może odpierdzieć kilka miesięcy na podstawie czyjegoś widzimisię.
 

I to jest dobry przykład jak łatwo można zmanipulować opinię publiczną. Chyba na FB widziałem ten filmik ale z perspektywy chłopaka co wchodził po schodach na samym końcu i tak to wyglądało jakby policja się bez niczego przyjebała do idącej dziewczyny... I oczywiście wielką gówno burza w komentarzach
 
I to jest dobry przykład jak łatwo można zmanipulować opinię publiczną. Chyba na FB widziałem ten filmik ale z perspektywy chłopaka co wchodził po schodach na samym końcu i tak to wyglądało jakby policja się bez niczego przyjebała do idącej dziewczyny... I oczywiście wielką gówno burza w komentarzach
To była prawilna Karyna, a nie roszczeniowa Julka. Według głównego ścieku zapewne bioterorystka i szurka, bo miała czelność być na proteście przeciw tej głupocie covidowej. Całe działania psów w Głogowie w sumie przypominały czasy zomo. Jeszcze trochę i pewnie będą strzelać, bo tak wyniknie ze slajdów Vateusza i Niedojebskiego.
 
To była prawilna Karyna, a nie roszczeniowa Julka. Według głównego ścieku zapewne bioterorystka i szurka, bo miała czelność być na proteście przeciw tej głupocie covidowej. Całe działania psów w Głogowie w sumie przypominały czasy zomo. Jeszcze trochę i pewnie będą strzelać, bo tak wyniknie ze slajdów Vateusza i Niedojebskiego.
Wszystko dla naszego zdrowia
 
Odnośnie akcji z policją: tak są patologie, tak przyjmuje się tam ludzi, którzy nigdy nie powinni się tam znaleźć (no jak gówno płacą w porównaniu z ryzykiem, bo najwięcej policjantów wcale ginie podczas akcji AT...) i szukają tylko okazji aby dostać się za biurko a tam już można spokojnie przepracować do wcześniejszej emerytury, ale


Kibole, feministki: ile z tej instrukcji Pana Murzyna jest łamane?
Już nie porównuje tego do USA, gdzie podczas szturmu na kapitol wyciągnęli karabiny i zaczeli i fakt faktem podczas zatrzymania warto powiedzieć: jestem obcokrajowcem, nie mówie zbytnio po angielsku i inaczej traktują...

Potężny Donald Tusk daje wywiad w tvn i nawołuje o uwolnienie swojego byłego podwładnego i cyk poniedziałek rano Sławcio uwolniony
Swoją drogą prokuratura ministra Zero jest żałosna, a areszt tymczasowy w tym kraju jest nadużywany. Potrzymać typa 9 miesięcy nie postawić żadnych zarzutów i huj niech se siedzi a my wtedy będziemy drapać się po dupie
aż mi się to przypomniało:

używane ubrania markowe :pociesznymirek:
To jak go sąd potraktował za ten zegarek za kilkadziesiąt zł: no pomylił się o 40 tys. zł w oświadczeniu majątkowym. Shit happens po co drążyć temat; umorzenie, po co, komu to potrzebne.... Człowiek zajmujący się budową dróg. I to Ukraińcy zebrali na Nowaka dowody, bo śmierdział człowiekiem starego prezydenta. Taka skuteczność Ziobry.

Jestem ciekaw czy jak w PIT się tak pomyle to też sąd tak powie...
 
Ciekawe co prokurator robił przez 9 miesięcy aresztu Nowaka? W tego typu sprawie, trzeba przesłuchać wszystkich, odsluchać nagrania, sprawdzić przepływy i wyciągnąć wnioski. Jeśli nawet czekali na jakieś dowody z Ukrainy, to temat powinni zamknąć w 3 miesięce.
Chyba, że pracowali nad Sławomirem żeby dał coś na Donalda, bo ten co posadzi Tuska dostanie pół królestwa i rękę królewny.
 
Ciekawe co prokurator robił przez 9 miesięcy aresztu Nowaka? W tego typu sprawie, trzeba przesłuchać wszystkich, odsluchać nagrania, sprawdzić przepływy i wyciągnąć wnioski. Jeśli nawet czekali na jakieś dowody z Ukrainy, to temat powinni zamknąć w 3 miesięce.
Chyba, że pracowali nad Sławomirem żeby dał coś na Donalda, bo ten co posadzi Tuska dostanie pół królestwa i rękę królewny.
Nie chodzi o to, żebym zebrał na remont dachu Kościoła bo na co później będę zbierał, tylko żebym zbierał długo kasę.
Film Kler
Podobne podejście. Dwóm stronom konfliktu się podoba, tym bardziej, że PiS ma same złapane płotki. Jakiś senator przyjmuje łapówkę: ile kilkanaście tys.? Doktor G. kiedyś z łapówką chyba podobną. Wójt gminy potrafi więcej wyciągnąć przez miesiąc po dobrze ustawionych przetargach...

Przecież hitowa wypowiedź Kaczyńskiego sprzed lat

Mogę się założyć, że na bank kiedyś mówił o wyborze prokuratora generalnego i sędziów TK 2/3 głosów. Jeszcze pare razy zmieniał zdanie...
Ten Macierewicz i Kaczyński z ludzi robią wariatów udając wariatów.
 
  • Like
Reactions: osk
Leciało akurat to:


Co to za sędzia, skąd jak go kojarzę: emocje, emocje, temperament. Nie przecież zwykły Kowalski też szybko by wyszedł. Tylko WY DZIENNIKARZE O TYM NIE MÓWICIE Hm, szybki research: klasy retoryka polityczna ,,oskarżaj innych o to co sam robisz".
Nie rozumiem dlaczego środowisko prawnicze bierze takich ludzi na frontmanów? Przecież tak łatwo znaleźć na nich brudy?


jak to leciało: ale co to za zarzut: jak ujawni materiał dowodowy to ujawni. Ja nie wiem co są ma z tym wspólnego



Mój drugi ulubieniec po Matczaku, który niestety ostatnio nie jest aktywny



















 
Przecież nawet w tym programie mówił, że nie ma w tym nic złego jak on sobie z profesorem prawa dyskutuje, ale w naciskach Ziobry już jest coś złego i dobrze wyjaśnił dlaczego
mi chodziło o ten tekst: nie przecież zwykły Kowalski też szybko by wyszedł. Tylko WY DZIENNIKARZE O TYM NIE MÓWICIE
tylko, że on nie widział nic złego w trzy letnim areszcie i sam badał sprawę


a jeśli koleś nie ściemnia, że takie coś było w aktach, a ten sędzia podczas kontroli powiedział, że spoko

Wyobrażasz sobie takie teksty do Giertycha chodzącego po mediach?

Zresztą on teraz prowadzi sprawę ;)

A odszkodowanie chyba też było na zasadzie: kolegom z Polski nie dowalimy, a jak dostanie mało kasy to kolejni się przestaną zgłaszać, bo szkoda czasu


Jaki Ziobro jest każdy widzi. Niezły hipokryta, słaby bajerant. Nawet PiS go zaczął krytykować. PiSowskie konta:






Ale ten tekst Tuska też był zły i dziwie się tego tłumaczenia, a bo on nie jest u władzy. Władze się zmieniają, więcej niż 3 kadencje w Polsce nikt nie będzie rządził chyba że w Polsce będzie tyle ropy na obywatela co w ZEA, a jak patrze na twitter TUska i Giertycha to marzy im się rewanżyzm. Chociaż nic nie zrobią tak samo jak PiS nie zrobił nie licząc płotek i Nowaka dzięki Ukraińcom, a PO tyle mówiło złego o Ziobrze i Sikorski głosował przeciwko Trybunałowi Stanu. Zresztą to, że za więzienia CIA nie było TS to jest szczyt...
 
Po drugie nie rozumiem jak na męczeników można brać sędziego Tuleje i Jurszczyszyna. Przecież to uosobienie tego co wkurza społeczeństwo:
pierwszy zasłynął wyrokiem w zawiasach dla doktora G. i skazaniem Kamińskiego na maksymalny wymiar kary.
Drugi: reportaż gospodarstwo sprzedane za wartość wadium zrobiony przez TTV, a nie TVP. Przykład patologii komorniczej, która przechodzi w sądach. Później usunięte. Ciekawe dlaczego.
Trochę też się naczytałem tych tekstów sędziów: jak partia mająca tylko plus minus 35 procent poparcia w społeczeństwie może mówić, że reprezentuje większość Polaków? Ale te stowarzyszenia sędziowskiego nie mają tylu członków. Chyba 30% sędziów ma Iustitia, ale my reprezentujemy wszystkich sędziów.
30 zł jest składki miesięcznej. Gdzie ta solidarność? COś mało osób chce to opłacać: to wygląda na zwykłych związkowców trochę różniących się od górników. Ale związki zawodowe górników naprawdę ich reprezentują, bo górnicy należą czesto nawet do kilka związków zawodowych naraz
 








W punkt


Ukrainie wolno, a Polsce?


Lol


A jednak




#love


Nasze media tez takie bezstronne...


O, a tu newsweek takie cos?










Pany, zerkam na cohones na szybkości po różnych wątkach mimo że czasu brak, serio, dobre tematy są. Dziękuję! Muszę na spokojnie i lajkami posypać :)
 
Oko.press krytykuje Trzaskowskiego: nie doszły przelewy? A może ktoś żyje ciągle z umowy zlecenie, pracował aby Trzaskowski wygrał i zobaczył rachunki za smieci? Oj jak boli, oj jak boli jak to mówił Drozda.


Jeszcze kwota wolna od podatku na poziomie 40 tys. zł i dobiliby poparcie Trzaskowskiego

Jeszcze mały zapis o mowie nienawiści: facebook usunął Zandbergowi post za ,,rasizm". Zobaczyć Zandberga skazanego za rasizm: coś jakby zobaczyć jak kucharz specjalnie dodaje jakiegoś świństwa do potraw, a później zmusić go, żeby to zjadł ;)









zawsze trzeba wysłuchać obu stron, ale gdyby senatorowie PiSu wyszli po tych słowach: nie krytykowałbym ich.


Aborcja jest bezbieczna. To jak wyrwanie zęba. Serio: trzaskajcie ile wlezie...


oj trochę nie wyszło pytanie Berkowiczowi chociaż intencje rozumiem


Ale co się dzieje, że PiS atakuje Kanie Michnika PiSu?


Wyborcza


 
Odsłuchałem stream Hołowni: oj chłopak obniżył loty w porównaniu z kampanią prezydencką, gdzie umiał bajerować. Porównania się kończą, krzykliwe efekciarskie ale zapadające w pamięć hasełka też, coraz mniej sztuczek retorycznych, tak jakby już był zmęczony tym projektem, albo brak pomysłów.
 
Niech ktos otworzy okno, żeby się przewietrzyło na tym pisowsko-konfederacyjnym bogojczyźnianym forum.
Ziobro powinien się podać do dymisji po tym co odwalono z Nowakiem. Następny akt pt. ręka rękę myje w wydaniu PO-PIS. Albo PIS już robi się zachowawczy, bo myślą, że przegrają następne wybory.
Odsłuchałem stream Hołowni: oj chłopak obniżył loty w porównaniu z kampanią prezydencką, gdzie umiał bajerować. Porównania się kończą, krzykliwe efekciarskie ale zapadające w pamięć hasełka też, coraz mniej sztuczek retorycznych, tak jakby już był zmęczony tym projektem, albo brak pomysłów.
Hołownia to demagog, zawsze nim był. Działał jedynie efekt nowości, tak jest z wieloma politykami w Polsce, którzy gdzies giną po drodze, jeśli miękko nie wylądują (taka Szydło np): Palikot, Petru, itd.
Co do Bodnara to on nie jest w tym momencie RPO, tylko p.o. RPO, więc kuźwa nie rozumiem wyroku TK o tym, że kadencja mu się skończyła, lol, ale siedzą tam takie ameby, że w sumie ich logiki nie pojmiesz. Państwo z dykty. TK do zaorania, już powinna być pisana nowa konstytucja, bo ta nie spełnia swojej roli z tyloma lukami i splugawiona przez codzienne jej deptanie, najbardziej w ostatnim roku.
 
Niech ktos otworzy okno, żeby się przewietrzyło na tym pisowsko-konfederacyjnym bogojczyźnianym forum.
Ziobro powinien się podać do dymisji po tym co odwalono z Nowakiem. Następny akt pt. ręka rękę myje w wydaniu PO-PIS. Albo PIS już robi się zachowawczy, bo myślą, że przegrają następne wybory.

Hołownia to demagog, zawsze nim był. Działał jedynie efekt nowości, tak jest z wieloma politykami w Polsce, którzy gdzies giną po drodze, jeśli miękko nie wylądują (taka Szydło np): Palikot, Petru, itd.
Co do Bodnara to on nie jest w tym momencie RPO, tylko p.o. RPO, więc kuźwa nie rozumiem wyroku TK o tym, że kadencja mu się skończyła, lol, ale siedzą tam takie ameby, że w sumie ich logiki nie pojmiesz. Państwo z dykty. TK do zaorania, już powinna być pisana nowa konstytucja, bo ta nie spełnia swojej roli z tyloma lukami i splugawiona przez codzienne jej deptanie, najbardziej w ostatnim roku.
Hołownia to taki Fajnopolak: do tańca, do różańca, ekologiczny chociaż czasami niekoniecznie wie dlaczego, europejski ale nie wiem jakie są standardy europejskie, ale...
... polscy politycy pod względem retoryki to jest dno. Kraśko u Wojewódzkiego powiedział, że to co go irytuje w politykach, że nawet nie chce im się przygotować do wywiadu. To jak Komorowski przerżnął z Dudą przez ten swój styl wypowiadania się, to jak Trzaskowski irytuje...


Hołownia jest mega mocny retorycznie:
a) argumenty autorytetu, ciągłe cytowanie chociaż jak to mówił Piłsudski ,,nie wierzcie we wszystko co napisali o mnie w internecie"
b) argument doświadczenia mimo, że przecież kto to kuźwa sprawdzi? Można ściemniać.
c) porównania
d) statystki mimo, że jest kłamstwo, większe kłamstwo i statystyka, którą można manipulować, ale od razu nie sprawdzisz przecież w debacie TV
i wiele innych.
Byłem w szoku jak nadsłuchiwałem jego audiobooka Bóg, kasa i rock'n'roll. Tym bardziej, że teraz udaje kogoś innego niż parę lat temu. Wygrałby wybory jeśli trafiłby do drugiej tury i miał debatę z Dudą.

Lepper był kiedyś takim kozakiem retorycznym chociaż zdarzyły mu się wpadki, kiedy przestawał udawać, ale chłop z wiochy bez wykształcenia, ogarnął masę informacji i w konfrontacji 1 vs 1 ciężko było go przegadać.
 
Śmieszna narracja silnychrazem:







a później przecież Seremeta wybrał KAczyński. Tak dostał dwóch kandydatów do wyboru przez skompromitowane środowisko sędziowskie i prokuratorskie. Wybór pomiędzy dżumą i ebolą...

Przecież to jest stare TUskowe ,,ja wam wójta nie wybierałem", albo rosyjskie ,,car dobry ale bojarzy źli".



prawda etapu:

















Gozdyra w formie:



Lis:
 
Back
Top