Polityka

Więcej wypranych mózgów tym więcej wiary plus nowi lewicowi wyborcy o śniadych licach.
Dla mnie to w ogóle beka. EU > rząd, i w ogóle ten poziom 4 na 10 :)

Wszyscy tacy sami, moze to dlatego?
 
Last edited:
tez tak mysle


A dla pracujących za granicą:
Cytowany przez "Gazetę Prawną" radca prawny Józef Banach tak to tłumaczy: "Jeżeli wynagrodzenie Polaka jest opodatkowane w państwie A według stawki 15 proc., a u nas uśredniona stawka podatkowa dla takiego dochodu wynosi 20 proc., to musi on dopłacić w Polsce pozostałe 5 proc. - mimo że jest to wynagrodzenie, które w całości uzyskał za pracę w państwie A".
http://londynek.net/wiadomosci/Rzad...osci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=46806
 
Last edited:
21761658_1092942134173887_6476432797438930167_n.jpg
 
W sumie pogadalem tu z takim starszym typem i w ogole nie byl zdziwiony, wychodzi na to, ze w UK tez w niektorych rejonach tak jest z tego co mowil, normalnie bym mu nie wierzyl ale skoro mowisz, ze w niemczech tak bylo??? ...yy czy ktos ma jakis logiczne wytlumaczenie na to czy co? Na prawde robienie ludzi w chuja jest az tak jawne??
 
W sumie pogadalem tu z takim starszym typem i w ogole nie byl zdziwiony, wychodzi na to, ze w UK tez w niektorych rejonach tak jest z tego co mowil, normalnie bym mu nie wierzyl ale skoro mowisz, ze w niemczech tak bylo??? ...yy czy ktos ma jakis logiczne wytlumaczenie na to czy co? Na prawde robienie ludzi w chuja jest az tak jawne??
Jest. Jak podbiles z długopisem to się sadzili ale dali zaznaczyć
 
Jest. Jak podbiles z długopisem to się sadzili ale dali zaznaczyć
Powiedzialbym ze to smutne ale w sumie sie przyzwyczailem i mam wyjebane, chuj im w cyce, na wybory zadne nie chodze (nigdy w w zyciu nie bylem), wyjebane na temat nie wiem, czemu sie tu w ogole udzielam :D ale to juz powiem, ze dla mnie wybory mialyby jakikolwiek sens jakby frekwencja byla 0%, albo bardzo niska, ale wtedy pewnie tez nawet bysmy sie niedowiedzieli ze taka niska, a nawet jesli, to nic by to nie zmienilo.... niby mam wyjebane a jednak wyjebalem posta na 50 znakow :/ , ale to przez jointa co jaram a nie ze nie mam wyjebane , he i przez to ze te wybory w tychniemczech dzisiaj,wrrrrr jak ja nie lubie tej propagandyy
 
Powiedzialbym ze to smutne ale w sumie sie przyzwyczailem i mam wyjebane, chuj im w cyce, na wybory zadne nie chodze (nigdy w w zyciu nie bylem), wyjebane na temat nie wiem, czemu sie tu w ogole udzielam :D ale to juz powiem, ze dla mnie wybory mialyby jakikolwiek sens jakby frekwencja byla 0%, albo bardzo niska, ale wtedy pewnie tez nawet bysmy sie niedowiedzieli ze taka niska, a nawet jesli, to nic by to nie zmienilo.... niby mam wyjebane a jednak wyjebalem posta na 50 znakow :/ , ale to przez jointa co jaram a nie ze nie mam wyjebane , he i przez to ze te wybory w tychniemczech dzisiaj,wrrrrr jak ja nie lubie tej propagandyy
Buch z tobą mordo
 
z tym wiekiem do 65 lat by sie przydało dla polityków, wtedy cała sitwa która siedzi tam od komuny na emeryturę
 
z tym wiekiem do 65 lat by sie przydało dla polityków, wtedy cała sitwa która siedzi tam od komuny na emeryturę
moze, lepiej dwie kadencje i won z polityki bo sie towarzystwo okopalo na posadkach, wymyslajac prawo pod siebie i sa co poniektorzy nie do ruszenia. Wybory nic nie daja jak sie, ta sama klika, co chwile laczy i dzieli w roznych wariantach. Wybor jest pozorny. Jak sie patrzy na te same parszywe mordy od 89 roku to sie noz w kieszeni otwiera. Czesc to w ogole tam siedzi od Mezozoiku.
 
@Scurvol Co racja, to racja. Gdybyś prześledził życiorysy, mógłbyś znaleźć gości, którzy nigdy, nigdzie normalnie nie pracowali. Całe życie przebąblowali na służbie krajowi.
 
Kadencje jak najbardziej popieram. Rozwali wszelkie betony i układy oraz politycy zobaczą jak się żyję w kraju jako szary obywatel.
 
Jak się skróci drastycznie kadencję to nie będą się już zajmować niczym pożytecznym, tylko tym aby się szybko nachapać, bo będzie czasu mniej na kręcenie lodów. Oni idą do koryta, im mniej świnia ma czasu do spędzenia przy korycie, tym więcej będzie chciała zeżreć i agresywniej będzie się rozpychać.
 
Back
Top