Polityka

No widzisz! Z Murasem mam stały kontakt na fb także idealnie się składa ;) dzięki za podpowiedź.

Ja mam sporo funta do sprzedania właśnie, ale się zastanawiam czy sprzedawać jak najszybciej bo będzie w chuj gorzej czy to chwilowy kryzys i podbije za jakiś czas do góry.

Dzięki Panowie, właśnie mniej więcej takich odpowiedzi oczekiwałem.

trzymaj, nie panikuj. Śledź jak ida negocjacje, wtedy w miarę powinno się umacniać
 
To żeś powiedział. Przecież czasami są jakieś ruchy na przykład polityczne, które praktycznie na 100% zwiastują umocnienie albo osłabienie jakiejś konkretnej waluty. To miałem na myśli.

Mam kolege, ktory zainwestowal w ruble, bo lecialy na leb na szyje, wiec pomyslal, ze za niedlugo pojda w gore, wiec zrobi swietny interes. Polecialy jeszcze nizej i sie nie podnosza. Stracil duzo kasy.
 
Mam kolege, ktory zainwestowal w ruble, bo lecialy na leb na szyje, wiec pomyslal, ze za niedlugo pojda w gore, wiec zrobi swietny interes. Polecialy jeszcze nizej i sie nie podnosza. Stracil duzo kasy.
No można się przejechać. Ale tak jak pisałem ja nie chcę na tym robić interesów. Mam po prostu trochę funtów do wymiany i jest to na tyle duża kwota, że takie 10gr na kursie robi ogromną różnicę.
 
Rubel wyskoczy w gore w momencie zniesienia sankcji. Pytanie na ile ktoś ma nerwy w zamrazaniu gotowki. Funt poleci gwałtownie w dół w momencie ustalenia oficjalnego wyjscia, jak królowa odejdzie to też padnie waluta. Wiele jest szans na spadki funta.
Trzeba też pamiętać o inflacji bo jeżeli zarobisz w np 5 lat 15% to realnie wyjdziesz na zero albo maly plus przez inflację roczną.

@nooodles ale almy to chyba nie kupiłeś ? pomimo historycznego minimum
 
21192262_1498199426907922_2864565452179705548_n.jpg


"W tym antyludzkim państwie..":siara:
 
Funt poleci gwałtownie w dół w momencie ustalenia oficjalnego wyjscia.

Skąd to wiesz, może już na tyle spadł, że więcej nie spadnie ? Rynek już "wie", że nastąpi brexit, już to odpowiednio zdyskontował, co za różnica, czy to będzie za rok, czy za dwa ?
 
Skąd to wiesz, może już na tyle spadł, że więcej nie spadnie ? Rynek już "wie", że nastąpi brexit, już to odpowiednio zdyskontował, co za różnica, czy to będzie za rok, czy za dwa ?

A na chuj miałby ktokolwiek sprzedawać teraz funta, kiedy jeszcze brexitu nie było? I'm bliżej wyjścia, tym niżej będzie notowany funt. Rynek składa się z ludzi, a ludzie lubią robić wiele rzeczy na ostatnią chwilę.
 
Skąd to wiesz, może już na tyle spadł, że więcej nie spadnie ? Rynek już "wie", że nastąpi brexit, już to odpowiednio zdyskontował, co za różnica, czy to będzie za rok, czy za dwa ?
Nie wiem, ale w ostatnich latach wiele rzeczy bylo w cenie i okazywalo się, że wielu ma to gdzieś. Brexit może być też na rękę UK, a może się nagle okazać, że Niemcy zagrają na ostro. Na szczescie to nie moj problem i nie mi płacą grubą kasę za rozwiązywanie takich problemów.
 

Gwiazdowski z teorią spiskową. W tym artykule brakowało tylko słowa Żyd by zapewnić odpowiedni poziom. Bo oczywiście to banki i kierujący nimi Żydzi są odpowiedzialni za całe zło tego świata, a przynajmniej to ekonomiczne.

Pisząc już poważnie - mam nadzieję, że JP Morgan zagości na dobre w Polsce i otworzy odział w Krakowie.
 
Rynek składa się z ludzi, a ludzie lubią robić wiele rzeczy na ostatnią chwilę.

Akurat ci ludzie, o których mówisz mają najmniejszy wpływ na kurs waluty.

http://prokapitalizm.pl/uczestnicy-rynku-forex-i-ich-wplyw-na-ksztaltowanie-kursu-walutowego.html

"Najbardziej wpływowymi graczami są banki centralne oraz rządy państw. Równie duży udział w rynku posiadają banki komercyjne, na dalszej pozycji znajdują się pozostałe instytucje finansowe, takie jak mniejsze banki, różnego rodzaju fundusze, czy instytucje finansowe."
 
Banki, rządy i instytucje finansowe to nie ludzie? Decyzję w tych instytucjach podejmują roboty?
 
PODDAJE POD DYSKUSJĘ :
"Wszystkie działania Unii Europejskiej są podporządkowane jednemu celowi: likwidacja państw narodowych i stworzenie komunistycznego, totalitarnego superpaństwa.Dokładnie to zaprojektował włoski komunista Altero Spinelli (patron UE) w swoim "Manifeście z Ventotene". Tłuszcza sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich ("uchodźcy" to przecież wypasione byczki w wieku poborowym) stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli takie Waffen SS gotowe beznajmniejszych zahamowań wymordować mieszkańców całych miast. Przykre jest to, że do wrogów cywilizacji chrześcijańskiej dołączył Kościół katolicki pod przewodem marksisty Franciszka. I nie ma co liczyć na odnowę Kościoła "od dołu". To instytucja hierarchiczna - wszyscy buntownicy skończą tak jak kardynał Gerhard Muller, księża Natanek, Kneblewski, Międlar czyli zostaną usunięci lub zmarginalizowani przy jednoczesnej zgodzie na brylowanie w ubeckich mediach takich (....) w sutannach jak Sowa, Boniecki czy Pieronek. "
 
http://www.breitbart.com/big-govern...re-privately-owned-guns-ammo-ahead-hurricane/

U.S. Virgin Islands Gov. Orders Seizure of Privately Owned Guns, Ammo Ahead of Hurricane

With hurricane Irma expected to dump heavy rains and high winds on the U.S. Virgin Islands, Gov. Kenneth E. Mapp has ordered the Virgin Islands National Guard into active service and authorized them to seize privately-owned firearms and ammunition.



"Zabieramy wam broń w momencie, kiedy najbardziej będziecie jej potrzebować. Bo tak i chuj. A że szabrownicy mają wyjebane na to rozporządzenie to już nie nasz problem".

Jak tu nie zabijać tych skurwysynów?
 
Back
Top