Polityka

trwa zmiana warty opozycji? Rysiek i Mati wygaszeni, w jednym tygodniu. Kto teraz nam pokaże gdzie mamy iść ?
 
Czy mi się zdaje, czy Kijowski spadł z rowerka?

Spadł, ale lekko. Z pewnością znajdzie się gdzieś ciepła, lepiej ukryta posada dla zasłużonego towarzysza.

Ogólnie ostatnio coś kiepsko się mają sprawy u "trzech tenorów" opozycji... Schetyna z tonącą PO (ostatnio chyba coś koło 12% poparcia), podkopującym go Petru i dobijającym Kijowskim. Ryszardowi za to długo będzie się jeszcze Sylwester odbijać czkawką, a Kijowski tak jak wyżej - spadł z rowerka. Oczywiście PiS pewnie i tak spierdoli okazję i w swoim stylu coś odwali, zamiast wykorzystać słabość przeciwników. Jedyny plus to chyba zyskujący Kukiz.
 
Last edited:
o co chodzi z tym ryskiem w sylwestra? i kim jest ten kijowski, bo pierwszy raz uslyszalem o nim z tych pierdolcow kodowych?
 
o co chodzi z tym ryskiem w sylwestra? i kim jest ten kijowski, bo pierwszy raz uslyszalem o nim z tych pierdolcow kodowych?
Rysiek tak zawzięcie bronił demokracji, ze w końcu po prostu fizycznie nie wytrzymał i zrobił sobie urlop na sylwestra, żeby zregenerować sily na dalsze bronienie demokracji. Kijowski to założyciel KOD-u czy jakoś tak i zawzięte karakany zazdroszczą mu, ze jest obrotny i sobie przy tej okazji parę groszy dorobił...
 
Tego wyjazdu bym sie nie czepial, ale te faktury Kijowskiego swiadcza, ze to totalny idiota. Zamiast walizeczki, to przelewy, a na przelewy jeszcze faktury :)

Edit.
A faktury jeszcze niezgodne z cenami rynkowymi! haha! made my day :)
 
Last edited:
zrobił sobie urlop na sylwestra
jak ten typ jest dla mnie lewy w chuj, to co w tym zlego? ja pierdole, juz sie nie maja za co czepiac czy co? wlaczylem dzisiaj rano polsat i jak zobaczylem to samo co ostatnio rok temu, czyli pis na po, po na pis, to jebnac hafta chcialem, ale na szczescie sie tylko zesralem
 
jak ten typ jest dla mnie lewy w chuj, to co w tym zlego? ja pierdole, juz sie nie maja za co czepiac czy co? wlaczylem dzisiaj rano polsat i jak zobaczylem to samo co ostatnio rok temu, czyli pis na po, po na pis, to jebnac hafta chcialem, ale na szczescie sie tylko zesralem

Problem z tym taki, że w tym czasie on miał rzekomo pełnić wartę w sejmie i bronić demokracji, a na Maderę udał się z dupeczką/kochanką/inną posłanką. Dość prawdopodobny romans, skoro ponoć nawet żonka wyrzuciła Ryszarda z domu.
 
Problem z tym taki, że w tym czasie on miał rzekomo pełnić wartę w sejmie i bronić demokracji, a na Maderę udał się z dupeczką/kochanką/inną posłanką. Dość prawdopodobny romans, skoro ponoć nawet żonka wyrzuciła Ryszarda z domu.
dalej nie wiem o co afera
 
dalej nie wiem o co afera
O to, że w pierwszej wersji w eter poszło, że to służbowy wyjazd za państwowe (wylot z kochanką na ruchanko na Maderkę) tak go tłumaczył ten gruby chińczyk z krzywymi girami w okularach. A później sam Rysio tłumaczył się, że to jednak z prywatnych pieniędzy, wyjazd całkiem prywatny. Co miał na Maderze załatwiać w sylwestra, no może oprócz stukania młodszej posłanki? Ot i cała historyjka.
 
O to, że Rysio ma kochankę. I o to, że oszukuje w tak perfidny i głupi sposób, że nawet jego najzacieklejsi obrońcy mają problem z tym jak go wybronić.
O to, że w pierwszej wersji w eter poszło, że to służbowy wyjazd za państwowe (wylot z kochanką na ruchanko na Maderkę). A później tłumaczył się, że to jednak z prywatnych pieniędzy, wyjazd całkiem prywatny. Co miał na Maderze załatwiać w sylwestra, no może oprócz stukania młodszej posłanki? Ot i cała historyjka.
ja rozumiem panowie. tylko dla mnie to nic takiego w tym calym syfie naszym politycznym, a afera jakby kurwa ukradl milion dolarow. niech se rucha kogo chce, to akurat jego sprawa
 
jak ten typ jest dla mnie lewy w chuj, to co w tym zlego? ja pierdole, juz sie nie maja za co czepiac czy co? wlaczylem dzisiaj rano polsat i jak zobaczylem to samo co ostatnio rok temu, czyli pis na po, po na pis, to jebnac hafta chcialem, ale na szczescie sie tylko zesralem
Beka z tego powodu, ze kilka dni wcześniej coś tam gadał, ze sytuacja jest na tyle poważna, ze ludzie powinni porezygnować z urlopów.
 
Rysiek poruchal ladna laske. Na pierwszy rzut oka jest to czym warty pochwaly i uznania. Jednak biorac pod uwagę fakt, ze poslanka jak i Rysiek utrzymują się z publicznych pieniędzy, a ruchana lasencja jest w zarządzie partii to należy sobie zadac pytanie czy nie mamy tutaj czegos na wzor nepotyzmu? Zatrudniasz syna - zle, zatrudniasz kochanke - ocena moralna powinna być taka sama? Gdzie jest blad w takim rozumowaniu i czy w ogole jest tutaj jakiś blad?
 
Mignął mi artykuł/post o tym, jak będę się nudził to poszukam. Bliska koleżanka z Ełku też mi mówiła o tym jakiś czas temu, więc to raczej nie jest news wyssany z palca na gorąco, aby podkręcić atmosferę.
No tak, skoro koleżanka powiedziała to nie może być wyssane z palca.

Miej sumienie, takie judzenie źle się kończy.
 
Tak skrótowo.

W wyjeździe Petru nie chodzi o sam wyjazd czy nawet o to z kim pojechał, tylko w tym czasie zapowiadał, że będzie "okupował" sejm do końca i kazał ludziom koczować przed sejmem.

U Kijewskiego:
Typ wielokrotnie deklarował, że z KOD nie bierze ani złotówki a utrzymuje się ze wsparcia rodziny. Jak się okazuje co miesiąc wypłacał sobie 15k stałego ryczałtu a dodatkowo jeszcze inne faktury. Współzałożyciel KOD powiedział, że stronę postawił jego znajomy za free (w końcu stoi na darmowym szablonie), tymczasem Kijewski wystawił na to fakturę ze swojej firmy na 7k.
Firma jest zarejestrowana na jego nową żonę. Pewnie nikt by nie miał pretensji gdyby wypłacał to sobie na podstawie umowy albo coś, ale zrobił to przez spółkę żony, żeby komornik nie dobrał się do pieniędzy, które wisi za alimenty dzieciom z pierwszego małżeństwa (z tego co wiem - kilka msc. temu było 80 koła).


O ile z Kijewskiego kawał skurwysyna - nie wyobrażam sobie jak można zrobić taką machloję żeby tylko na alimenty nie płacić - typ dostał nagrodę "Kobiety Roku" - o tyle Petru mi trochę nawet żal. Widać, że typ totalnie nie ogarnia polityki, a każda najmniejsza rzecz jest wyciągana i człowieka będą rezać jak się tylko da.
 
No tak, skoro koleżanka powiedziała to nie może być wyssane z palca.

Miej sumienie, takie judzenie źle się kończy.

Czy ja napisałem, że nie może być wyssane z palca? Może być, ale mówiła to jakiś czas temu, że to się działo, a nie mówiła tego po tych rozróbach w Ełku. A znając jej otwartość na świat śmiem twierdzić, że nie wymyśliła tego, bo jest rasistką i nie mam zbyt wielu powodów aby twierdzić że kłamała. Szczególnie, że jakieś tam potwierdzenie na stronach w internecie znalazłem o tym zdarzeniu.
Wierz lub nie, mnie to nie obchodzi. Jednak jestem niemalże pewien, że takie zdarzenie miało miejsce.
 
Back
Top