Polityka

Taa i nie musieli by ganiać nikogo po ulicach, żeby go zajebać.
Powyżej jest cytat z prokuratora, w którym wyjaśnia, że dźganko miało miejsce nie na ulicy, a dopiero kiedy kebsy wróciły do lokalu. Wtedy Seba wrzucił do kebsowni petardę i zaczęła się szamotanina.
Btw. Wydaje mi się, że za zabicie nieuzbrojonego, niezamaskowanego człowieka w Arizonie w publicznym lokalu i tak będziesz miał wyrok skazujący, chyba że udowodnisz w sądzie, że ostrzegałeś przed strzałem.
Jak dla mnie to po wrzuceniu czegoś wybuchającego do lokalu w Arizonie sprzedawca mógłby spod lady wyjechać nawet czołgiem.

Po co te filozofie znowu. Jeżeli 21 latek to był wredny patol co lubił robić rozróby mogły mu Marokany sprzedać 5 kalapsów i kopa w dupe na dowidzenia. Albo chwycić za szmaty sprzedać 2 liście i zadzwonić po psy. Dostałby minimum mandat i w morde od psiarza. To nie jest powód by wbijac komuś nóż w serce x3
Ale przecież nie wiadomo jak przebiegała walka. Może dostawali łomot? A walka na ulicy, to chyba nie muszę tłumaczyć, że obok nie ma Herba Deana i skończyć się może różnie. Trudno ocenić jak sytuację ocenili kebsiarze: leją cię dwaj łysi troglodycji, chuj wie jak będzie - może popierdoleni i zabiją? Nóż pod ręką, bez myślenia, raz, dwa. Nie żebym bardzo bronił, bo być może te kebsiarze to też jakieś porypańce, ale jestem sobie w stanie taką sytuację wyobrazić.
 
Znaczy ja mam tu opinię taką, że gdyby sprawa była np. w Arizonie i gdyby tam kebabiarze przy napaści wypalili spod lady z dubeltówki, to nikt postronny nie miałby o to pretensji. I tak powinno być. ...
Gdyby kebabiarz był białym policjantem w Californii,i zastrzeliłby afroamerykańskiego młodzieńca, byłby lament jak w Ełku.
 
Stałem na bramce kilkanaście lat w prawie 40 klubach a nawet na wiejskich imprezach. Gdybym rozumował jak Marokaniec lub Jakub Bijan dziś odsiadywałbym dożywocie lub gryzł piach.
Zachwanie w tej sytuacji Marokanów czy tam innych arabusów jest typowe dla nich.
 
Gdyby kebabiarz był białym policjantem w Californii,i zastrzeliłby afroamerykańskiego młodzieńca, byłby lament jak w Ełku.
Tak. Myślałem nawet, żeby dodać * i przypis uwzględniający tę sytuację :D
 
Na dyskotece w Niemczech tańczy Rosjanin w koszulce z napisem: "Turcy mają 3 problemy".
Po chwili podchodzi do niego wielki jak niedźwiedź Turek i pyta:

- A w mordę to byś chciał?
- I to jest wasz pierwszy problem, bezpodstawna agresja - rzekł Rusek

Dyskoteka się skończyła, Rusek wychodzi a na zewnątrz czeka na niego 15 Turków, którzy szykują się do ataku na niego.
- I to jest wasz drugi problem - mówi rusek - zamiast załatwić sprawę po męsku, jeden na jednego, zwołujecie wszystkich swoich ziomków.

Turcy konkretnie podku...wieni wyciągają noże, maczety, scyzoryki z zamiarem ataku.
- I to jest wasz trzeci, najważniejszy problem - mówi rusek wyciągając Kałacha - na strzelaninę zawsze przychodzicie z nożami ...

·
 
Stałem na bramce kilkanaście lat w prawie 40 klubach a nawet na wiejskich imprezach. Gdybym rozumował jak Marokaniec lub Jakub Bijan dziś odsiadywałbym dożywocie lub gryzł piach.
Przecież wiem, że Ty jesteś kozak a nie byle przebieraniec. No ale niestety nie każdy napierdala się co tydzień i jest do takich sytuacji przeszkolony/przyzwyczajony, więc wyobrażam sobie sytuację, że można zwyczajnie spanikować.
 
Przecież wiem, że Ty jesteś kozak a nie byle przebieraniec. No ale niestety nie każdy napierdala się co tydzień i jest do takich sytuacji przeszkolony/przyzwyczajony, więc wyobrażam sobie sytuację, że można zwyczajnie spanikować.
Nie jestestem kozak. Każdy się boi mając nawet przewagę. Przeciwnik może być nieobliczalny a prawdopodobieństwo przypadkowej porażki jest jeszcze większe niż w MMA. W takich sytuacjach nie ma sędziów ani zasad. Czasami lepiej odpuścić lub podeprzeć się prawem niż zrobić coś takiego.
 
Powyżej jest cytat z prokuratora, w którym wyjaśnia, że dźganko miało miejsce nie na ulicy, a dopiero kiedy kebsy wróciły do lokalu. Wtedy Seba wrzucił do kebsowni petardę i zaczęła się szamotanina.

Wyjaśnia to co prawdopodobnie się wydarzyło według śledczych, ale większość zdarzenia nadal jest niejasna, co sam zaznaczył. Prokurator nie powiedział nic na temat tego gdzie został zasztyletowany Polak. Powiedział, że wrócili do lokalu po czym jeden z nich wrzucił petardę(czekali w środku na wybuch??), po czym rozpoczęła się szarpanina w efekcie której NIE ten który wrzucił petardę został zabity...

A dopuszczasz do myśli możliwość, że media i policja starają się ukazać imigrantów w lepszym świetle(jakoby użyli noża w obronie własnej) żeby nie prowokować społeczeństwa do linczu(tak jak to robili na przykład przy okazji poprzedniego sylwestra w niemczech i ogólnie pojętego kryzysu imigracyjnego?)

Gdyby kebabiarz był białym policjantem w Californii,i zastrzeliłby afroamerykańskiego młodzieńca, byłby lament jak w Ełku.

Nawet jakby był czarnym policjantem to byłby większy lament niż w Ełku i więcej miasta rozjebane...
 
Podejrzewam ,że ten 21 latek zrobił coś złego ,coś za co nleżała mu sie kara i nauczka i nie bronie go. Ale Marokany muszą wiedzieć że to nie jest ich Marakesz gdzie panuje prawo Szariatu a za występek ucina się głowe albo ręke lub kamienuje wedle uznania ich hadisów albo jakiegoś imama
 
Przecież wiem, że Ty jesteś kozak a nie byle przebieraniec. No ale niestety nie każdy napierdala się co tydzień i jest do takich sytuacji przeszkolony/przyzwyczajony, więc wyobrażam sobie sytuację, że można zwyczajnie spanikować.

Wyobrażasz sobie. Chyba szanowny kolega nie był zbyt częstym uczestnikiem street fightów, hm? :D
 
Jakieś konkretne fakty na uwiarygodnienie tej wiedzy?

Mignął mi artykuł/post o tym, jak będę się nudził to poszukam. Bliska koleżanka z Ełku też mi mówiła o tym jakiś czas temu, więc to raczej nie jest news wyssany z palca na gorąco, aby podkręcić atmosferę.
 
Wyobrażasz sobie. Chyba szanowny kolega nie był zbyt częstym uczestnikiem street fightów, hm? :D
Gdy byłem jeszcze kawalerem, to co wieczór chodziłem po najciemniejszych zakamarkach Okinawy i tam sprawdzałem swoje umiejętności aikido na ulicznych mętach.
No dobra, to Steven Seagal, a nie ja. Ale równie dobrze to mógłbym być ja.
 
To nie chodzi o to kto z kim i ile razy się bił. Są jakieś zasady pisane i nie pisane. Nawet zwyrodniały recydywista często jakoś kalkuluje. Nie można robić w Polsce tolerować zasad jakiś dziksów. Nożownik zachował sie nie adekwatnie do sytuacji i tyle. W Maroko czy Syrii byłoby to normalne u nas nie jest tak samo jak kamienowanie kobiet czy ucinanie ręki za kradzież.
 
@TYTUS Ch..j jeden wie jak tam naprawdę było, czy zarżnął ofiarę, na zimno jak kozę, czy dźgnął go w panice? Może śledztwo to wyjaśni? Śmieszne jest przypisywanie Turkowi, czy innemu Tunezyjczykowi jakiś konkretnych cech, na podstawie narodowości, gdyby Polak zabił Polaka, nikt by się specjalnie nad tym newsem nie zastanawiał.

Ludzie mają teraz taką papkę w głowach, że zabójstwo Seby w Ełku można rozdmuchać do skali zamachu na Arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie.
 
@TYTUS Ch..j jeden wie jak tam naprawdę było, czy zarżnął ofiarę, na zimno jak kozę, czy dźgnął go w panice? Może śledztwo to wyjaśni? Śmieszne jest przypisywanie Turkowi, czy innemu Tunezyjczykowi jakiś konkretnych cech, na podstawie narodowości, gdyby Polak zabił Polaka, nikt by się specjalnie nad tym newsem nie zastanawiał.

Ludzie mają teraz taką papkę w głowach, że zabójstwo Seby w Ełku można rozdmuchać do skali zamachu na Arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie.
Ja się w ogóle tym nie podniecam . Zdziwiłem się, że taka dyskusja jest na Cohones ,tym bardziej w Polityce. Marokan czy Tunezyjczyk zrobił to co było by w jego kraju norma. Szkoda prądu na dalszą dyskusje. Pozdrawiam.
 
Ja się w ogóle tym nie podniecam . Zdziwiłem się, że taka dyskusja jest na Cohones ,tym bardziej w Polityce. Marokan czy Tunezyjczyk zrobił to co było by w jego kraju norma. Szkoda prądu na dalszą dyskusje. Pozdrawiam.
No bo przecież zaczęlo się od tego:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1612#post-1603941

że Winniczek i reszta politycznej patoli zaczęła rozgrywać tę sprawę jako walkę cywilizacji, a była to najwyżej walka Sebków z kebsami. Od tego cała inba wyszła, słusznie wyszła, zresztą. Szkalować takich to mało!
 
I teraz wszystkie ruchy narodowe itp podaja wiadomości w takim tonie jakby w Polsce muslimy były na tyle poważnym problemem że, trzeba podjąć tak radykalne środki jak demolka kebabu aby zapobiec islamizacji. Tak muzlumanie sa problemem w Europie ale na pewno nie w Polsce.
 
  • Like
Reactions: cRe
I teraz wszystkie ruchy narodowe itp podaja wiadomości w takim tonie jakby w Polsce muslimy były na tyle poważnym problemem że, trzeba podjąć tak radykalne środki jak demolka kebabu aby zapobiec islamizacji. Tak muzlumanie sa problemem w Europie ale na pewno nie w Polsce.
Demolować kebsa bez powodu to nie wypada. Podstawową zasadą polityki od zawsze była dobra prowokacja. :boystop::chuck:
 
No bo przecież zaczęlo się od tego:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1612#post-1603941

że Winniczek i reszta politycznej patoli zaczęła rozgrywać tę sprawę jako walkę cywilizacji, a była to najwyżej walka Sebków z kebsami. Od tego cała inba wyszła, słusznie wyszła, zresztą. Szkalować takich to mało!
No tak bo jest nagonka na te narodowości. To paliwo dla PiSu , który jednocześnie tłoczy do nas Ukraińców i zachowuje się identycznie jak Merkel wobec "uchodzców"
Wczoraj w nocy Ukraincy chcieli się włamać do przedszkola do którego uczęszcza mój syn. Po wybiciu szyby spłoszył ich alarm. Pies Policyjny doprowadził w okolice miejsca gdzie zakwaterowanych jest ich klkudziesięciu.
 
Znaczy ja mam tu opinię taką, że gdyby sprawa była np. w Arizonie i gdyby tam kebabiarze przy napaści wypalili spod lady z dubeltówki, to nikt postronny nie miałby o to pretensji. I tak powinno być.

Niemniej faktycznie, jesteśmy w PL i tu więcej komplikacji.

Jeśli w Arizonie ktoś ukradnie cole z McDonalds'a to pracownik McDonalds może wyjść przed McDonalds z dubeltowka i odstrzelić złodzieja napoju wartego 1 dolara i 20 centow?
 
I teraz wszystkie ruchy narodowe itp podaja wiadomości w takim tonie jakby w Polsce muslimy były na tyle poważnym problemem że, trzeba podjąć tak radykalne środki jak demolka kebabu aby zapobiec islamizacji. Tak muzlumanie sa problemem w Europie ale na pewno nie w Polsce.

Polska jest częścią Europy. Mamy otwarte granice i wspólny aparat administracyjny... Muzłumanie jeszcze 2 lata temu też nie byli problemem w reszcie Europy, a teraz nagle nie da się nic zrobić z tym "problemem".
 
Jeśli w Arizonie ktoś ukradnie cole z McDonalds'a to pracownik McDonalds może wyjść przed McDonalds z dubeltowka i odstrzelić złodzieja napoju wartego 1 dolara i 20 centow?
Tak zapewne nie, natomiast może go na miejscu w trakcie napadu odstrzelić. I to jest dobre.
 
To nie chodzi o to kto z kim i ile razy się bił. Są jakieś zasady pisane i nie pisane. Nawet zwyrodniały recydywista często jakoś kalkuluje. Nie można robić w Polsce tolerować zasad jakiś dziksów. Nożownik zachował sie nie adekwatnie do sytuacji i tyle. W Maroko czy Syrii byłoby to normalne u nas nie jest tak samo jak kamienowanie kobiet czy ucinanie ręki za kradzież.
O to to to, dokładnie to wszystkich wkurwia. Ale nic to poczekajmy na oficjalne stanowisko prokuratury.
 
Last edited:
Tak zapewne nie, natomiast może go na miejscu w trakcie napadu odstrzelić. I to jest dobre.

Siega po cole przy ladzie i wtedy dostaje strzal w glowe z dubeltowki? Nie robmy sobie jaj :-) Tu musialaby byc bron w rece zlodzieja np. noz. I właśnie należy ustalic czy ten atak ze strony Polakow nastapil i nawet jesli to czy mielismy do czynienia z odwetem czy samoobrona.
 
Back
Top