Polityka

"Dzisiejsza młodzież jest inna. Nie chcę oczywiście na nią utyskiwać, ale uważam, że jest hedonistyczna, czasami roszczeniowa. Dzisiaj przychodzi młody człowiek i pyta: „Ile zarobię na rękę? Co od was dostanę?”. Takie postawy spotyka się na co dzień" - z wywiadu z Ireną Eris. ( http://businessinsider.com.pl/finanse/rynek/dr-irena-eris-o-rynku-pracownika-w-polsce/kh99ss7 )

Rekiny biznesu i ich złote myśli. A potem się dziwić, że Zandberg rośnie w siłę.
Ja pierdole. Co za tekst.
 
Do tych popierajaćych czarny protest. Może tu mi wytłumaczycie, bo w natemat nie potrafią:
Czemu popieracie protest przeciwko czemus, o czym wiadomo od dawna, a od niedawna wrecz oficjalnie, że rząd nie ma zamiaru tego wprowadzic?
comment_VW8ujDXOlc6U28asBncK5QbYlhZE4vTN.jpg
 
to jest jakis fotomontaz @J-Son ? ;) ja rozumiem, ze na 100 ludzi zawsze jest kilku swirow (:cohon:), ale zeby az tak?

Na kwejku znalazlem :bleed:
Nie wiadomo co gorsze chciwe amerykanskie koncernty czy dozywocie za handel gumkami:ashamed:
Luz, potem juz byl lepszy argument, ale zabawne bylo dla mnie przedsatwienie wielokulturowej Kandady a za chwile "rasistowski" placz :)
 
to jest jakis fotomontaz @J-Son ? ;) ja rozumiem, ze na 100 ludzi zawsze jest kilku swirow (:cohon:), ale zeby az tak?


Luz, potem juz byl lepszy argument, ale zabawne bylo dla mnie przedsatwienie wielokulturowej Kandady a za chwile "rasistowski" placz :)
W sumie nawet nie zwrocilem na to uwagi. Malo wyczulony chyba jestem na kwestie rasizmu, ale od Caterpillara juz nic nie kupie (a widzialem fajna wywrotke dla chrzesniaka :kis:)
 
W sumie nawet nie zwrocilem na to uwagi. Malo wyczulony chyba jestem na kwestie rasizmu, ale od Caterpillara juz nic nie kupie (a widzialem fajna wywrotke dla chrzesniaka :kis:)
Nie no ja beke krece, bo uwielbiam lewakow ich wlasna bronia łaskotać, ale może coś jest nie tak z moim "żartem", bo dzisiaj dostalem na innej platformie lajka od jakiegos komunisty, mimo ze sie z niego zbijalem :)
 
Nie no ja beke krece, bo uwielbiam lewakow ich wlasna bronia łaskotać, ale może coś jest nie tak z moim "żartem", bo dzisiaj dostalem na innej platformie lajka od jakiegos komunisty, mimo ze sie z niego zbijalem :)
Probuja pokazac, ze nie sa tacy zli. Wesze podstep :wtf2:
 
Jaki rak, slucham PR3 programu o zakazie sprzedawania czegos tam w aptekach...

Ludzie to by wszystkiego zakazli, reklam, sprzedazy, istnienia czegos tam...

#SzariatEkonomiczny
 
tak, w tym temacie dzwonili sluchacze i mowili, czego by pozabraniac, co przyregulowac...
Normalne, przecież politycy już od dawna mają społeczeństwo za idiotów. Chociaż jak spojrzeć na te wszędobylskie demonstracje to się nie dziwię.

Jak to było? "Potrzebna jest Polsce druga fala kapitalizmu w której kluczową rolę musi odegrać państwo".
 
Ja sie sklaniam - coraz bardziej - ku temu, ze to nie politycy sa winni, tylko my ludzie.
W tym sensie wolny rynek/kapitalizm jest utopia, bo ludzie nie chca korzystac z wlasnej wolnej woli. Wola ograniczyc sobie mozliwosci - prawnie/ustawowo - i nie myslec. Przy okazji ograniczajac innych.

Dlatego nazywam to ekonomicznym szariatem.

No chyba, ze to dziala na zasadzie cyklicznej: chcemy socjalizmu to bedziemy mieli, bedzie socjalizm to bedziemy chcieli kapitalizmu. I tak do meteorytu.
 
W oczach lewaków i antypisowców wyszedłem na proroka. Bo przecież są w szoku, że już pół roku temu przewidziałem odrzucenie ustawy przez PIS.
 
Ja nie wiem nic o CETA, podobnie jak o TTIP. Poza tymi bzdurami, które pojawiają sie w mediach - że nam rolnictwo pogrążą. Nasze rolnictwo jest pogrążone już od dawna, głownie poprzez zbytnie rozdrobnienie. Ty wiesz coś więcej? Ja z początku podchodziłem nieufnie do tego ze względu na fakt, że rozmowy sa utajnione. Natomiast po przemyśleniu i przyrównaniu tego do "merytoryczności" dysputy nad choćby aborcją uważam własnie, że one nie mogą być nie-tajne. Zaraz by jakiś debil traktorem wjechał na tory i zaczął zboże wysypywać. Ba, nie trzeba TTIP/CETA aby takich szkodników zaktywizować - wystarczy Uber, którego być może za niedługo zakażą po naciskach "złotówek". Co do TTIP i CETA = z chęcią kupię kanadyjskie towary, jeśli będą tańsze i lepsze od unijnych.

Wrzucam tak pogladowo, bo glowny byl dupy z CETA rozchodzi sie wlasnie o to.

https://bezprawnik.pl/arbitraz-ceta/
 
Flacha, do 31.12.2017, likwidacja ?
oka, jak co to przypomnij :)

i jeszcze:

"Sejmowa Komisja odrzucił obywatelski projekt o całkowitym zakazie aborcji.
Opozycja zadowolona ogłasza sukces? Nic z tych rzeczy. Opozycja wkurzona. Wytyka teraz błędy regulaminowe. Posłanki z PO i .N chodzą wkurwione jak nigdy. Miały być antyrządowe awantury przez kolejne tygodnie, a pisowcy zagrali im na nosach.
EDIT: posłowie z PO chcieli podobno przerwy w obradach komisji do 11... stycznia. To tylko dowodzi, że liczyli na wyciąganie biednych zmanipulowanych ludzi na ulice przez kilka kolejnych miesięcy."
 
Last edited:
Back
Top