POKER !!! Gra ktoś?

Uwielbiam Pokera. I mam jednocześnie pytanie do wszystkich zainteresowanych i zorientowanych w tej kwestii, mianowicie: Dlaczego ludzie przekręcaja nazwy kolorów (czerowo, dzynek czy inne tego typu wiejskie określenia), skąd to się wzięło? Nie wiem jak wy ale mnie zawsze uczono wydaje mi się poprawnego nazewnictwa (Pik, Kier, Trefl, Karo). Wspomne tylko że nie chciałbym nikogo obrazic bo wiem jak wiele osób posługuje się takimi nazwami. Może to ja się myle:) Pozdro i z góry dzięki
 
Grywacie w internecie czy tylko w gronie znajomych ? :) ja gram troche w internecie obecnie na poker770 NL10
 
Za małolata jak się grało w karty to ciężko było zapamiętać te kolory, prawdziwe nazwy i ojciec albo starsi kledzy uczyli tych "łatwiejsztch" i tak zostało np. u mnie
 
W necie pokerstars i czasami robie poker night z kumplami ;-) Świetna gra ale musze zainteresować się tym brydżem bo wszyscy co znają tę gre to zachwalają
 
ogolnie fajna sprawa i na waciki tez mozna zarobic, a i wielkie platformy wspieraja zawodnikow FullTiltPoker czy poker stars
 
kiedys pokerstars na wirtualną, później epizod na normalna kaskę, a teraz głównie z kumplami przy piwku - najlepsza opcja :d
 
juz skonczyles swoj epizod Kraver ? jak Ci poszlo ? ja gram jakies 2 lata.


jak ktoś by chcial się troche pobawic i przy okazji troche zarobic moze dac znac to poinstuuje co robic i moge troche podszkolic w miare mozliwosci :)



na poczatku na skladke miesieczna na trening zawsze mozna zarobic hehe
 
no na plus ;) kieszonkowe sa hehe jak chcesz to sie odezwij na gg 2154566


w chwili obecnej zbieram na motor :)
 
zebym to ja mial komunikator :D.Ale wiem gdzie Cie szukac jakby co:D bo w pokera zakladam sobie jeszcze 3-5 miesiecy podszkolenia zanim będe gotowy włożyć w to pieniądze-tak mysle.



Na razie dobrze mi idzie w obstwawianiu walk i tego się trzymam na razie;-)



Ile grałes(trenowales) na poważnie zanim zaczałeś grać na $??
 
wszystkiego uczylem sie sam, ewentualnie wrzucalem pare rozdan na fora pokerowe do oceny. Okazało się ze studiuje z ludzmi, którzy są zajebiści w pokera i z niego żyją :) teraz czasem gram z kumplem ktory gra pare limitów wyzej i poprawia moja gre.



Sczerze mowiac pierwszy rok sie uczylem grac i popelnialem duzo bledow, pieniedzy z wlasnej kieszeni w to nie wkladalem wiec jestem tylko na + :) no i sa programy ktore zbieraja statystyki graczy, bez nich gra na wyzszych limitach nie ma sensu bo stali gracze Cie po prostu "zjedzą" :) Jak chcesz to chetnie Ci pomoge i dam Ci namiary gdzie mozna dostac 50$ za free na gre - ja tak zaczynalem i gram do tej pory.



no z ta legalnoscia pokera roznie to bywa ogolnie rozchodzi sie chyba o podatki ;) a raczej ich unikanie w kazdym razie serwery sa zagraniczne :P



a trenowanie na wirtualna kase ma sie nijak do gry na pieniadze, tam ludzie graja zupelnie inaczej - nie ryzykuja swojej kasy wiec gra jest o wiele bardziej luzniejsza.
 
Tak z ciekawości się pytam: czy od kilku miesięcy poker w necie nie jest czasem nielegalny?


Zdaje się, że tak. Kolejny przykład na poziom ustaw proponowanych przez rząd Tuska.
 
ja gram w pokera, ale niestety nie na pieniadze, chociaz niezle mi idzie. zalezy tez w jakiego pokera, chyba ze miales na mysli ogolnie wszystkie rodzaje. ciekawe gdzie rozdaja 50 dolcow za frajer :D
 
@matistzn



Mam pytanie. Od pewnego czasu gram w pokera na necie,ale póki co nie na pieniądze. Ogladałem kilka turniejów i zaczynam coraz intensywniej myśleć czy nie spróbowac na kasę. Jednak chcę sobie dać jakies pół roku żeby się znacząco podszkolić.



Czy mógłbys mi podać jakieś pozycje z literatury,które warto poczytać. Jakieś polskie forum może gdzie znajde dużo potrzebnych informacji i filmików. Która polska strona o pokerze jest najlepsza,jak MMARocks z mma. Może być na maila [email protected]







Z góry dzięki.
 
wybiera sie ktos do ostrawy?



26 lutego w kasynie kartac jest turniej



Buy in 1200 koron (ok 200zł) pula nagród 10k koron (ok 16k zł)
 
Back
Top