Pogotowie Sercowe Cohones

To pw w ogóle działa? :D Wybacz, po prostu wysłałem zdjęcie do @Scurvol, bo mówił, że jest głodny i chciałem pomścić przegrany zakład. Ale w necie znajdziesz kilka ciekawych przepisów. Podpowiem tylko, żeby dodać mleko zamiast wody ;)
Zaraz będą bany za offtop.
 
8SY367o.png

Chyba ktoś się pomylił nadając Ci tę rangę. :cry:
 
jednak nie edytowales,cos mnie sie poebalo:wink: PITceria to kojarzy mi sie z jakims miejscem rozlicznia PIT-ow :wink:
 
Ej no kurwa. To pogotowie sercowe, czy kącik smakosza? Spierdalać z offtopem! :D
@Puczi TY tutaj? zaraz się jeszcze okaże, że tindera założysz...
 
Puczi nie ;-) Ale kobiety to inne stworzenia. Często jednak my z igły widły robimy myśląc, że jak się laska uśmiechnie to już chce coś więcej, a po prostu jest miła :D
 
Ej no kurwa. To pogotowie sercowe, czy kącik smakosza? Spierdalać z offtopem! :D
@Puczi TY tutaj? zaraz się jeszcze okaże, że tindera założysz...
NIEJEDNA BY CHCIAŁA, ALE SIĘ KURWY NIE DOCZEKAJĄ :D

Puczi, dobry czlowieku ja tak troche nasmiewam sie z tej "pitcerni". Nie wiem czy tak celowo napisales czy raczej niekoniecznie. :lol:
EDIT :no widzialem,ze edytowales ale zdarzylem zacytowac :lol:
nic nie edytowałem - i tak, to było celowe

Jak to byli studenci to im nie wierz,oni wszystko zezra.Wiem z autopsji.
nie tylko studenci, ale proponuję już koniec offtopu

@Luke oczywiście, pitca musi mieć drożdże, inaczej jest jakiś gównianym podpłomykiem :D
 
Pytanie do tinderowcow :) macie jakieś fikcyjne konta na facebooku które łączycie z tinderem, czy da się jakoś zalogować do tej aplikacji bez łączenia z fejsem? :D
 
Sprzedajcie jakąś nową historię, bo w Hyde Parku tylko kibole i Jezus. :sad2:
Z okna mojego corpo mam widok na szlak po którym przechadzają się takie lachony, że jacieżkurwaniepierdole. Jak tu normalnie pracować na chwałę mojej corporacji?

EDIT: Żadna tam historia, po prostu dzielę się z wami moim wewnętrznym szczęściem z tego powodu.
 
Z okna mojego corpo mam widok na szlak po którym przechadzają się takie lachony, że jacieżkurwaniepierdole. Jak tu normalnie pracować na chwałę mojej corporacji?

EDIT: Żadna tam historia, po prostu dzielę się z wami moim wewnętrznym szczęściem z tego powodu.

Tam chyba jakas zawodówka jest, no i Fitness Platinium :)
 
Tam chyba jakas zawodówka jest, no i Fitness Platinium :)
W IBMie jest sporo HR i księgowości, a tam co druga to miss polonia. No takie suczyska, że mam skręt karku.
 
Tam chyba jakas zawodówka jest, no i Fitness Platinium :)
Na Pędzichowie jest jakiś zespół szkół, i do tego szlak i nieszczęsna tfe polibuda.

Ale ogólnie na siłowni w galerii krakowskiej również miluteńko.
 
Na Pędzichowie jest jakiś zespół szkół, i do tego szlak i nieszczęsna tfe polibuda.

Ale ogólnie na siłowni w galerii krakowskiej również miluteńko.

Ale on na Przybyszewskiego się ślini do tych maniurek. Stary cap :boystop:
 
A Ty @Orest w ibm robisz? Myslalem, ze budowlanka? Chyba, ze sasiadujesz z tym zacnym ibmowym lachonarium :D

Slowa Szejdego potwierdzam, maturzystki zawsze na propsie.
 
A Ty @Orest w ibm robisz? Myslalem, ze budowlanka? Chyba, ze sasiadujesz z tym zacnym ibmowym lachonarium :D

Slowa Szejdego potwierdzam, maturzystki zawsze na propsie.
Sąsiaduje z ibmem, a że tam 14 dup/m^2 to co chwila pod oknami się kręcą...
 
Back
Top