Pogotowie Sercowe Cohones

Dobra, to tak tylko gwoli informacji. "Oficjalnie" jestem z tą laską, o której dosyć niedawno pisałem. Wczoraj pogadaliśmy tak szczerze, no i stwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Jest dobrze, ludziska! :cool:
 
Dobra, to tak tylko gwoli informacji. "Oficjalnie" jestem z tą laską, o której dosyć niedawno pisałem. Wczoraj pogadaliśmy tak szczerze, no i stwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Jest dobrze, ludziska! :cool:
Powodzenia na nowej 3-miesięcznej drodze życia ;)
 
Dobra, to tak tylko gwoli informacji. "Oficjalnie" jestem z tą laską, o której dosyć niedawno pisałem. Wczoraj pogadaliśmy tak szczerze, no i stwierdziliśmy, że jesteśmy parą. Jest dobrze, ludziska! :cool:
Gratuluje i powodzenia. ;)
 
Ale pamiętaj, jak zwykle chłodna głowa i bez mocnego angażowania się, bo będzie ręka w nocniku.
 
To ci zdjęć ze związków dostali HIV'a? Czy jednak ruchali niesprawdzone typiarki bądź typów ;-)
Pamiętam jak pod koniec podstawówki dziewczyna chciała ze mną chodzić, a ja ją odprawiłem, bo stwierdziłem, że to nie ma sensu, bo i tak nie przetrwa do końca życia :D A takiej jednej na całe życie szukałem. Tyle, że jak już zacząłem sam szukać, próbować i wierzyłem, że to "ta" to próbuję już któryś raz ;-)
 
@Mess Skąd taki wniosek, żeś wyciągnął? ;-D Zależy dla kogo ;-) Dla koleżanki byłem rówieśnikiem, a nie dzieckiem :D Dla nauczycieli owszem, dla rodziców nie sądzę ;-)
Niektórzy widzę polubią wszystko co krytyczne w moją stronę :D
 
drogie cohones. Juz 4 dni nie seksilem się z nikim. Dzis randka. Boje się, ze za szybko się spalę. Jak wy sobie radzicie gdy tak długo z nikim nie śpicie? Pomocy. Radźcie.
 
Ja jak mam jakąś przerwę to seks trwa dłużej :-D Trzeba odrobić zaległy czas, no i chętka po paru dniach jest większa niż na drugi dzień ;-)
 
kurwa pożałowaliście mi i nie wyszło :( a może nie należało mówić ze chce ją dusić na pierwszej randce? Sam juz nie wiem. Zeżrę Ferrero i idę spać. Ferrero od Barbary. W podziękowaniu. Lol.
 
potrzebuje naczelnego ruchacza forum P. gdzie jesteś bo chce zrobić coś bardzo złego :D i potrzebuje porady :D
 
Last edited:
Back
Top