Pogotowie Sercowe Cohones

da4f.png




Twój Pedzio kazał Ci się określić? GRUBO!
 
Czy tylko mi sie wydaje, że baadnews ma równie dobrze poprzestawiane pod kopułą jak ta jego kobita. Nie rozumiem po co takie gierki uprawiać. Trzeba prosto z mostu powiedzieć jej co i jak, a nie głaskać kotka za pomocą młotka.
 
Mahoniu, Serdeczne gratulacje z okazji sukcesu!
Teraz na nowej drodze życia, niech Wam będzie jak najlepiej, żebyście mieli zdrowe dzieci i nigdy nie brakowało Wam pieniędzy. Obyście byli ze sobą szczęśliwi na resztę Waszego wspólnego życia, aż do kresu dni doczesnych.
Z okazji Waszego ślubu, życzę Wam pomyślności, niech Wam się powodzi jak najlepiej.
Wydawałeś się taki niepozorny, ale jak przyszło co do czego okazało się, że masz cohones i jesteś prawdziwym facetem, zdolnym zaopiekować się na resztę życia swoją ukochaną.
Gratulacje jeszcze raz! Sto lat i setki dzieciaków!
 
Foka mi grozi, żebym się określił co dalej ;o


Foka do zoo albo na wolość, ogarnij się, bo jak nie to trzeba będzie odpowiednie służby wezwać, takich zwierząt w domu nie można trzymać tym bardziej ubierać w sukienki.
 
Według Logana jeszcze kilka dni i mahonek będzie pisał sam ze sobą :), w końcu kurwa.
 
Mahonek.....ty rwij te swoje foki, tylko zrób jedną przysługę sobie i społeczeństwu. Nie rozmnażaj się póki nie dorośniesz.
 
Jego wyeliminuje selekcja naturalna, trzeba tylko trochę cierpliwości, głupie osobniki eliminują się same ;)
 
glupie osobnik. Przeciez to samiec alfa. Gosc na szczycie lancucha pokarmowego wiec ja nie wiem o czym wy mowicie.
 
Cześć, to znowu ja. Przez te kilka miesięcy coś tam zmieniłem w sobie, zacząłem trochę dbać o samorozwój i staram się jakoś nie napalać na związek.



Mimo tego poznałem jedną dziewczynę. Wydawała się fajna, nawet byłem z nią na kawie. Niestety jakby straciła zapał, gdy jeden "życzliwy" uświadomił ją że jestem prawiczkiem. No cóż, mówi się trudno i żyje się dalej.
 
Niestety jakby straciła zapał, gdy jeden "życzliwy" uświadomił ją że jestem prawiczkiem.


Czy ja dobrze zrozumiałem...? Byłeś z nią na kawie, a ją na takim etapie interesowało to, czy jesteś prawiczkiem? Bez kitu... Coś słabo się starasz z doborem materiału.


No chyba, że naopowiadałeś lasce jakieś niestworzone historie o swoich podbojach miłosnych, a potem... wyszło szydło z worka. :-)
 
Mimo tego poznałem jedną dziewczynę. Wydawała się fajna, nawet byłem z nią na kawie. Niestety jakby straciła zapał, gdy jeden "życzliwy" uświadomił ją że jestem prawiczkiem.


dzieci w wieku do 12 lat nie powinny pić kawy, chyba że zbożowa
 
Czy ja dobrze zrozumiałem...? Byłeś z nią na kawie, a ją na takim etapie interesowało to, czy jesteś prawiczkiem? Bez kitu... Coś słabo się starasz z doborem materiału.



No chyba, że naopowiadałeś lasce jakieś niestworzone historie o swoich podbojach miłosnych, a potem... wyszło szydło z worka.
crazy.gif






Po prostu byłem z nią na kawie w miejscu dość chętnie odwiedzanym przez studenciaków, był tak jeden znajomy zjeb i gdy zauważył nas powiedział coś w stylu: "ohoho widzę że nasz Alvaro znalazł sobie wybrankę która go rozprawiczy". Dziewczyna ewidentnie słysząc to się zmieszała i potem rozmowa nie szła tak dobrze jak wcześniej. Sam z siebie nigdy o swoim doświadczeniu (a raczej jego braku) nie mówię, bo jest to zdecydowana czerwona kartka dla większości panien.



Niestety P., ale nie jestem Wiewiurem.
 
Po co Wewiur miałby podszywać się pod Nieudacznika, skoro sam pisał o swoim problemie? Zresztą, nie jest on typem internetowego trolla, zdecydowanie.
 
A mnie ostatnio dziołcha wporst zapytała;



mam pytanko, jesteś prawiczkiem?


Na Twoim miejscu zaproponowałbym nockę u siebie, aby nie miała żadnych wątpliwości.
 
jest to zdecydowana czerwona kartka dla większości panien


Ta jasna, a skąd to przeświadczenie?


W Twoim wieku to żadna nowość ani sensacja. Gdybyś miał 3X lat, to zapewne byłoby to problematyczne. Teraz to dość normalne, spójż na Wiewiura... :-)
 
Tak to jest jak się daje lasce, ubolewa itd. Wiem, że ciężko jest w amoku bo samemu czasami się wkurwiam no, ale nie można tak, nie można dawać się słabszej płci...
 
Ta jasna, a skąd to przeświadczenie?



W Twoim wieku to żadna nowość ani sensacja. Gdybyś miał 3X lat, to zapewne byłoby to problematyczne.


Z różnych sytuacji z którymi się spotkałem w życiu. Nie wiem, czy nie jest to problem mając prawie 23 lata. Śmiem wątpić.
 
to Ty tak na lewo i prawo opowiadasz o swoim dziewictwie, że nawet przypadkowo spotkani znajomi o tym wiedza ? rozumiem z kims bliskim pogadac, anonimowo zapytac w necie ale ze znajomymi ?



poza tym niezle trolololo
 
Back
Top