Pogotowie Sercowe Cohones

andrzej kurwa, wlasnie, ze tak



taa, a skad on to niby moze wiedziec? ile ja zna? typki nie sa najlepszymi aktorkami?
 
Arlovski, to ja mam Cię uczyć, że żadnej kobiecie nie ufa się bez ograniczeń? Wstydź się. Nawet siostrom (i swoim i nie swoim) nie można ufać. Jeżeli wiesz co mam na myśli :D
 
Przyjaźń damsko-męska nie ma prawa bytu, chociażby przez tematy na jakie faceci rozmawiają. Nie potrafiłbym rozmawiać z babą-przyjacielem o takich sprawach jak z facetem-przyjacielem. Jaką dupe ogarniałem na imprezie, na ile punktów oceniam jej cycki, jak mi się chciało rzygać/rzygałem, jaki kształt miała poranna kac-kupa...
 
Nayewsky, jeżeli Tobie przyjaciele są do tego potrzebni, to nie wiem od czego masz kolegów ;)
 
Batman, chodzi mi o pełną szczerość, która jest w przyjaźni, a której z laską raczej mieć nie można.
No to z innej mańki skoro nie pasuje: "przyjaciółce" wygadasz się, ponarzekasz, poryczysz, że Cię laska rzuciła? Mocno dziwne mi się to wydaje, bo dziewczyny mają inne podejście i rozumowanie. Facet zrozumie, bo może kiedyś miał ten sam, identyczny problem. Jedyna "przyjaźń damsko-męska" to ta w związku.
 
tl'dr



a tak serio można to było zawrzeć w jednym zdaniu. "Panowie do czego to doszło żeby na serio rozważać tujaj związki pomiędzy dziećmi?"



Gaara chcesz powiedzieć, że Twoja żona kocha kogoś innego?
 
Nie kocha - jest zabujana, a to nie to samo. Przecież napisał wyraźnie.
 
Są przeróżne sytuacje, pomijając sprawy sercowe. I nie raz lepiej iść do przyjaciela, a nie raz lepiej do przyjaciółki.
 
ok już widzę, żle doczytałem. Niemniej nawet jak jest zabujana/zauroczona/zadurzona... wtf? Ciekaw jestem jak sobie z tym radzisz Gaara
 
Do przyjaciółki to najlepiej iść jak Cię chłopak rzuci. ;)


A tak na poważnie - każdy ma swoje zdanie, ale jeśli przyjaciółka nie jest ogrem, to prędzej czy później się rozjebie. Mi się rozjebało po 5 latach, na ten przykład, choć wtedy to były trochę szczenięce lata, czyli mniej problemów i żenujących tematów.
 
Dużo zależy od wieku i "przeżytych" sytuacji. Ja jestem pewnie w tym samym wieku (albo podobnym) co Wy. Jednak moje związki trochę inaczej wyglądały/wyglądają ;)
 
pany, to jest przyjazn, znamy sie od 9 lat, ja mam zone, a ona jest zabujana w moim najlepszym ziomku po uszy


Przecież tu nie chodzi o jego żone :-)



Żałuję, że wcześniej tu nie wchodziłem, chyba przejrze wszystkie posty :-)
 
Weź nie mieszaj drafa! O żonę - ewidentnie o żonę! Właśnie dlatego pytamy: jak sobie z tym radzisz Gaara?
 
hahahahahahahahahahahahahaha



radze sobie dobrze, przeciez to moj ziomek



naye, ja moge tej typce mowic co chce, zawsze jej pisze, ze sram i jakie gowno leci i chuj
 
Gaara musi miec silną psychikę fajtera, 9 lat być z żoną która jest zabujana w kims innym ....
 
Ja dzisiaj temat zakończyłem definitywnie, odpuszczam mam nadzieję, że młody zapomni. Zrobię tak jak Przemek pisał z ciężkim sercem, ale nie będę rył młodego. Zresztą jego matka nie chce, żebym z nim utrzymywał kontakt dzisiaj mi o tym powiedziała, na moje stwierdzenie, że odbije się to na nim, stwierdziła to się odbiję. Szkoda mi dzieciaka bo ma jebniętą matkę, ale na to już nic nie poradzę, baba nadaję się do psychologa. Liczy się tylko ona, a nie dziecko które powinno być najważniejsze. I dobra rada dla wszystkich, dać sobie spokój z kobietami z dzieckiem. Człowiek zawsze przywiąże się do dwóch osób i jest ciężko. Może tak nie jest do końca w porządku, ale jest łatwiej i spokojniej. I po 1,5 rocznym związku dowiedziałem się, że takie typy kobiet mogą mieć skrzywiony światopogląd.
 
Jakby nie patrzeć to dobra baza pod threesome ;)


thtreesome jest ok ale nie w takiiej konfiguracji, zdecydowanie lepsze jest 2k+1m niz gaary uklad 2m + 1 k :)
 
ok już widzę, żle doczytałem. Niemniej nawet jak jest zabujana/zauroczona/zadurzona... wtf? Ciekaw jestem jak sobie z tym radzisz Gaara
Wstrzykuje sobie tą marihuanen. Pewnie przed gaarą ostatnia prosta i wyciągnie kopyta. A jak nie to go zabije to pewnie zrobi to te "zaufanie" które czuje do swojej przyjaciółki. Szkoda gościa, młody był i mało pił.
Gaara 2014 [*]
 
kurwa Gaara trolluje i lykacie, ma jakiegos glaza za 'przyjaciolke', glaz zakochal sie w jego kumplu ktory jest rowniez malo urodziwy i to udowadnia jaka piekna przyjazn jest miedzy glazem, a naszym prywatnym szwabopolaku - end of story.



CHMURA ROZJEBAL, NICE ONE TOMASZ!!!
 
Kurwa chciałem przeczytać wątek rozterek życiowych Gaary, nie dałem rady nawet przeczytać strony 19 bo mi się nie chce.
 
andrzej, ty sie lepiej nie odzywaj, bo do grobu to cie juz datsik wjebal


tumblr_lwhtxb5d3F1r6aoq4o1_250.gif
 
Polecam stronę 19, gdzie Gaara opisuje jak opowiada przyjaciółce o tym, jakie robi gówno. Prawie jak Pałlo Kołelo.
 
Bo Seven to jest najwyraźniej wrażliwa bestia o wielkim sercu - w obecnych czasach coraz ciężej o takich ludzi. Dobrze zrobiłeś kolego, obyś miał więcej szczęścia następnym razem.
 
Back
Top