Pogotowie Sercowe Cohones

guteck

Brutaal
Heavyweight
Rzuciła Ciebie dziewczyna? Straciłeś dom przez dziewczynę? Znowu "zfriendzonowany"? Kobiety wolą tępych Januszy i maczo dresów od porządnych chłopaków jak Ty? To jest temat dla Ciebie! Tutaj możecie się wyżalić i ponarzekać na upadek kobiet. WSTĘP DLA KOBIET ZABRONIONY! ( Zakaz tyczy się również sióstr).
 
Kolejny kandydat do tematu roku, chyba już setny, a dopiero na półmetku jesteśmy. :-)



Podbijam Puczsona:



#BabyToChuje
 
W taki temat wstyd się wpisać, lepszy byłby BabyToChuje.
@edit: ale moje babsko jest w porządku, ładne, miękkie, pogotuje, pogada, obejrzy wolverina/władcę/bravehearta... nie mam z czego się żalić :|
 
Oj tam. Wyrzucicie z siebie i się Wam lepiej zrobi. :-)



BTW: Za ile minut policja forumowa "aresztuje" temat i nałoży kłódkę? A moze zostawi? Jestem ciekaw.
 
Ktoś w HP napisał o tym, że miał okazję do układu ale zrezygnował bo "poważniejsza" dziewczyna była na oku - NIE REZYGNUJCIE! Już parę razy olałem taką niezobowiązującą opcję bo chciałem być "wierny" lasce z którą nie byłem a o której jedynie wydawało mi się, że coś będzie i teraz żałuję :-) Lepsze cycki w garści niż friendzone na dachu.
 
Lepsze cycki w garści niż friendzone na dachu.




łaaaaaahahaha, so true



ale ogolnie to sobie czasem tlumacze, ze jakbym tak po katach skakal to nie spotkalbym mojej dupaki ktora dobrze opisuje to zdanie:




ładne, miękkie, pogotuje, pogada, obejrzy wolverina/władcę/bravehearta... nie mam z czego się żalić :|


timing is everything, to jest moja opinia, najwazniejsze jest idealnie wjebac sie w czas i myslec do przodu troszeczke. nie wpierdalac sie w grube akcje. + IMO nie ma czegos takiego jak przyjazn miedzy kobieta, a mezczyzna - zawsze ktoras ze stron (ZAWSZE KURWAAAAAAAAAAAA) jest zakochane w drugim, a drugie pali gita i jest zajebista 'siostra' czy 'przyjaciolka'. #idzpanwchuj



szczerze, to z moja dziewczyna dogaduje sie jak z nikim innym, zawsze tak bylo w sumie, ale nie mam innej takiej osoby ktora ogarnia mnie, moj charakter lepiej niz ona. dlatego jaram sie, ze nie napierdalalem dzikimi akcjami z jakimis 7/10, a troche wyczekalem idealny moment na atak idealnej dupki. na niektore po prostu szkoda czasu. (i pieniedzy, pozdro suszi!!!)
 
Gdy zobaczyłem chwytliwą nazwę tematu, to nie mogłem się oprzeć żeby kliknąć i zobaczyć co tu się za przeproszeniem odpierdala. Post Keylocka sprawił, że warto było:-)
 
z P. w pewnym momencie dobra rozmowa na czacie byla, kto przegapil ten gamon. :v
 
Taka trochę puszysta.


trzeba było powiedzieć niech sobie znajdzie dwa patyki i nord walking uprawia, a nie dupę zawraca :) grube dla rolników (tych takich w chuj wieśniackich co to na wino mówią śniadanie), bo są i rolnicy na poziomie ;)
 
Czemu hejtujecie grubaski? W USA z tym walczą i nawet utworzyli ruch :-): https://en.wikipedia.org/wiki/Fat_acceptance_movement
 
Że też Arlovski jeszcze tu nie zajrzał. Co do nazwy tematu to przypomniało mi się RadioKoksu jak przed walką z Najmanem oglądałem i Robert miał tam zawsze na koniec Pogotowie Sercowe, weźcie do niego piszcie z problemami chłopaki.
 
A kiedy powstanie uglies acceptance movement? W zasadzie lepiej sie urodzić niepełnosprawnym, gejem, zahorować na raka niż urodzić się brzydkim.
 
Czemu przyzywacie innych, jakbyście sami problemów nie mieli.
Midern, jeżeli ma naturalnie dobrze rozwiniętą miednicę to nawet zaleta jest (dobrze dzieci będzie rodzić). Ale jak zwisają z niej fałdki tłuszczyku, to już kwestia przełamania się.
Inna sprawa jak jest umięśniona, wtedy źle mówić, że gruba, wtedy jest piękna. Może skrajność Jessici Andrade nie spodoba się części użytkowników, ale sądzę, że ona jest piękną kobietą, ze względu na swoje mięśnie i z chęcią poszedłbym z nią na kawę, nauczył się brazylijskiego, itd.
Z drugiej strony szczudłate, które mają nogi chudsze od mojego nadgarstka nie są zbyt apetyczne. Najlepsza kobieta to taka co jednak trochę ciała=mięśni ma.
 
@Wybraniec



W miarę postępów rewolucji walka klasowa zaostrza się. Kilkadziesiąt lat i się doczekasz.
 
@gojilla - tak



@Wiewiur - Andrade nie jest brzydka, ale w łóżku z nią czułbym się jakbym obsciskiwał Chada Mendesa (co nie jest zaletą BTW).



@paranoid - mysle, ze za 100 lat to nie bedzie mialo znaczenia, bo w bogatych panstwach, gdzie ludziom sie tak przewraca w tylku ze odrzucają pewne biologią uwarunkowane automatyczne reakcje, geny bedzie mozna komponowac juz tak, ze brzydali wielu sie rodzic nie bedzie, wiec problem jakby zmaleje. Takie tam faturgly-fiction
 
@TheChosen1



ale kurde, o własne body można zadbać, tak? nie rozumiem jak można się zaniedbać i opływać zwałami tłuszczu... bardzo często grube to są te kobiety z którymi można pogadać, itp., ale kurwa, to nie przez "grube kości"... co do "szerokich miednic" to się zgodzę.
 
Chada Mendesa? Dziwne masz odczucia. Niektórzy mawiają, że Jessica ma nogi jak bułgarska sztangistka, innym się twarz, niesłusznie bluźniercy jedne, nie podoba, jednak ja z chęcią bym sobie z nią np. pospacerował, kawę wypił. No może obaleń z nią bym nie ćwiczył, choć jakby mocno chciała, to raz na tydzień w szpitalu można się ewentualnie przebadać.
Czułbym się, jakby mnie miała połamać, ale i tak byłoby przyjemnie.
 
z P. w pewnym momencie dobra rozmowa na czacie byla, kto przegapil ten gamon. :v




Potwierzam, śmieszna rozmowa była :D




Midern, jeżeli ma naturalnie dobrze rozwiniętą miednicę to nawet zaleta jest (dobrze dzieci będzie rodzić). Ale jak zwisają z niej fałdki tłuszczyku, to już kwestia przełamania się.


Kiedyś była chuda. To nie kwestia szerokich bider, tylko się po prostu roztyła. Poza tym, mówiła, ze dziewictwo straciła siłą w wieku 13/14 chyba lat. Tej pani już podziękowałem.
 
Back
Top