Pogotowie Sercowe Cohones

Ja się cieszę. Kiedyś dziecko na pewno - mam nadzieję, że z tą kobietą z którą jestem teraz, na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale jeszcze nie teraz. Barman na weselu i wszelaki drinki do oporu za free to zło. Wszelkie bariery się ludziom po tym wyłączają.

Nie chcę Cię straszyć, ale wiesz, że okres mogą laski mieć nawet do chyba 3 miesiąca ciąży? Rzadkie przypadki, ale się zdarzają ;)
 
Zdradzę wam sekret jak w krótkim czasie poddać w wątpliwość swoje uczucia do drugiej osoby. Iść na wymaz z cewki moczowej. Jak któremuś z was wsadzą metalowy pręt w chuja, to gwarantuję błyskawiczny spadek pozytywnych emocji.
 
Zdradzę wam sekret jak w krótkim czasie poddać w wątpliwość swoje uczucia do drugiej osoby. Iść na wymaz z cewki moczowej. Jak któremuś z was wsadzą metalowy pręt w chuja, to gwarantuję błyskawiczny spadek pozytywnych emocji.

A dlaczego pręt metalowy?
Mi pobierali takim wacikiem do ucha.
Ale pręt??
@Gienek
 
Zdradzę wam sekret jak w krótkim czasie poddać w wątpliwość swoje uczucia do drugiej osoby. Iść na wymaz z cewki moczowej. Jak któremuś z was wsadzą metalowy pręt w chuja, to gwarantuję błyskawiczny spadek pozytywnych emocji.
Ja pierdole.Ale po co?!
 
Ja pierdole.Ale po co?!
Badanie na Chlamydie np. :)

Kurwa no ten wacik jest umieszczony na metalowym jakimś czymś. Kurewsko bolesnym :)

Ja to kiedyś miałem dawno robione podczas pobytu w szpitalu i szeregu przeróżnych badań. Najgorsze, że 2 razy. Bo pierwszy - nie wyszedł .
Tzn. podczas badania, muszą pobrać wymaz. Jako że na oddziale fajne pielęgniary latały, to na bieżąco organizm produkował preejakulat. Jak widać , zbyt duży poślizg , nie jest wskazany, choć przyznaję , że pierwsze badanie, było dzięki temu przyjemniejsze. Za drugim razem i ja i piguła postarały się , by badanie wyszło ;)

Btw. Poniżej wrzutka z takiego wymazu:

ef8b04a01f80.jpg
 
Czemu Wam cos przez cefke pobierali? Mnie raz po znieczuleniu krzyzowym straszyla ze jak sie nie zeszczam to wjebie mi cewke. Od razu ze strachu poszlo
 
Chlamydię robi się z krwi.
Też.

Ale:
Zalecana diagnostyka zakażeń dróg moczowo-płciowych u mężczyzn obejmuje:

- posiew nasienia

- posiew wymazu z cewki moczowej/spod napletka

- posiew ilościowy moczu

- posiew w kierunku Mycoplasma i Ureaplasma *

- wymaz z cewki moczowej w kierunku Chlamydia*

- posiew wymazu z cewki moczowej/spod napletka w kierunku drożdżaków

*Należy pamiętać, że pobieranie materiału na te badania wymaga specjalnych zestawów.
 
Serio kurwa wsadzają jakieś waciki na patyku w chuja? Ja kiedyś miałem mieć badania na posiew i wymaz ale na szczęście obyło się bez.
 
Back
Top