Pogotowie Sercowe Cohones

Ej, każdy z nas powinien być feministą i... dążyć do zrównania praw kobiet i mężczyzn. Na pierwszy ogień:

1. Zrównanie praw emerytalnych
2. Zrównanie praw rodzicielskich w razie rozwodu i przestrzeganie ich przez sądy
3. Zrównanie praw przy poborze
4. Zrównanie średniej wynagrodzeń - zwiększenie ilości kobiet pracujących w zawodach ciężkich fizycznie, w trudnych warunkach czy takich, które wykonuje się na dworze a przez co lepiej płatnych
no i średnia długość życia, państwo powinno dedykować gigantyczne środki na jego zrównanie! Równość! Pa-ry-te-ty!

Dodatkowo, skoro kobieta może mieć dziecko, państwo powinno refundować surykatki! Równość! Pa-ry-te-ty!

O, i karnety NFZ na prostytucję, w końcu fizjologią męskiego ciała i jego skomplikowanym oceanem hormonów też trzeba się zająć! Równość! Pa-ry-te-ty!
 
no i średnia długość życia, państwo powinno dedykować gigantyczne środki na jego zrównanie! Równość! Pa-ry-te-ty!

Dodatkowo, skoro kobieta może mieć dziecko, państwo powinno refundować surykatki! Równość! Pa-ry-te-ty!

O, i karnety NFZ na prostytucję, w końcu fizjologią męskiego ciała i jego skomplikowanym oceanem hormonów też trzeba się zająć! Równość! Pa-ry-te-ty!
Mark aka Sherlock Hulmes on X: @MicaBurton You have my sword.  https://t.co/7EsoG7fGsO / X
 
no i średnia długość życia, państwo powinno dedykować gigantyczne środki na jego zrównanie! Równość! Pa-ry-te-ty!

Dodatkowo, skoro kobieta może mieć dziecko, państwo powinno refundować surykatki! Równość! Pa-ry-te-ty!

O, i karnety NFZ na prostytucję, w końcu fizjologią męskiego ciała i jego skomplikowanym oceanem hormonów też trzeba się zająć! Równość! Pa-ry-te-ty!
Zapomniałem!

Żadamy tej samej płacy za tą samą pracę: tych samych standardów dla policji, wojska, ratowników, strażaków ale i handlu/logistyki! Równość! Pa-ry-te-ty!

Żądamy obowiązkowego, opłacanego przez państwo testu na ojcostwo! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Jako mężczyźni też chcemy prawa do aborcji! Oczywiście TYLKO prawnej, ale za to do 18-roku życia! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Koniec z przymuszaniem do pełnienia starodawnej, przedawnionej formy ojcostwa - zapewniania środków do życia, nie tylko swoim ale przede wszystkim NIE SWOIM dzieciom (za pomocą transferów socjalnych)! Uwolnić płatników netto do systemu! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

PS.
Not my song, but if you want to dance, then lets go.

EDIT:
A, no i w ramach reparacji za ostatnie setlecia a może i tysiąclecia finansowej opresji, niech baby płacą na pierwszej randce! Równość! Pa-ry-te-ty!
 
Last edited:
Zapomniałem!

Żadamy tej samej płacy za tą samą pracę: tych samych standardów dla policji, wojska, ratowników, strażaków ale i handlu/logistyki! Równość! Pa-ry-te-ty!

Żądamy obowiązkowego, opłacanego przez państwo testu na ojcostwo! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Jako mężczyźni też chcemy prawa do aborcji! Oczywiście TYLKO prawnej, ale za to do 18-roku życia! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Koniec z przymuszaniem do pełnienia starodawnej, przedawnionej formy ojcostwa - zapewniania środków do życia, nie tylko swoim ale przede wszystkim NIE SWOIM dzieciom (za pomocą transferów socjalnych)! Uwolnić płatników netto do systemu! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

PS.
Not my song, but if you want to dance, then lets go.

EDIT:
A, no i w ramach reparacji za ostatnie setlecia a może i tysiąclecia finansowej opresji, niech baby płacą na pierwszej randce! Równość! Pa-ry-te-ty!
 
Zapomniałem!

Żadamy tej samej płacy za tą samą pracę: tych samych standardów dla policji, wojska, ratowników, strażaków ale i handlu/logistyki! Równość! Pa-ry-te-ty!

Żądamy obowiązkowego, opłacanego przez państwo testu na ojcostwo! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Jako mężczyźni też chcemy prawa do aborcji! Oczywiście TYLKO prawnej, ale za to do 18-roku życia! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

Koniec z przymuszaniem do pełnienia starodawnej, przedawnionej formy ojcostwa - zapewniania środków do życia, nie tylko swoim ale przede wszystkim NIE SWOIM dzieciom (za pomocą transferów socjalnych)! Uwolnić płatników netto do systemu! Równość! Pa-ry-te-ty! Prawa reprodukcyjne!

PS.
Not my song, but if you want to dance, then lets go.

EDIT:
A, no i w ramach reparacji za ostatnie setlecia a może i tysiąclecia finansowej opresji, niech baby płacą na pierwszej randce! Równość! Pa-ry-te-ty!
Czy aby nie za brutalnie?
Lewicowi chłopcy mogą popuścić w tampony.
Kimono na bank już z tyłu czekoladka z przodu słoneczko czytając.
 
Dokładnie, tez tak myślę. Chłopy przyklaskują sobie jak to kobiety sa złe. Oczywiscie single z wyboru, tyle ze nie ze swojego wyboru :lesnarhappy: alfa jak chuj.
Od 15 roku życia byłem sam może z tydzien i też twierdzę że baby to inny gatunek. Niższy oczywiście, po za nielicznymi wyjątkami w takim samym procencie popierdolony. Z grupy moja żona i jej przyjaciółki to ja trafiłem najlepiej jedna jest jeszcze spoko ale brzydka a pozostałe trzy to wyższy lvl spierdolenia. Zakładam że fakt studiowania na zlewaczałym UAM to tylko przypadek. Owe trzy w nagrodę są starymi pannami bez perspektyw. Nawet jeśli nawinie się normalny facet to ucieka kiedy tylko się połapie ocb.
 
Ten to jest debil i fajnych doradców musi mieć, skoro 4razy się żeniąc ani razu nie zapisał intercyzy ale dzban
rozbudowa.JPG

i taka prosta Dorotka o pierdolniętych włosach,
dwa razy go oskubała.
Dorotka płakała narzekała, ale 10mln eurasków wyszarpała.
 
Back
Top