Podwieszony Podziękuj Panu Cerrone #beerforcerrone

tam to chyba wszystko jest legalne od ziola po koks


lości graniczne dla poszczególnych substancji to: heroina – do 2 g, przy stężeniu substancji czynnej powyżej 0,4 g, pervitin – 2 g, stężenie 0,9 g, cannabis – 15 g, zawartość czystego thc 1,5 g, metadon – 560 mg czystej substancji, buprenorfina – do 56 mg (7 tabletek po 8 mg), kokaina – 2 g, 1,2 g substancji czynnej.
 
Ale mają lepsze palenie.

proszę cie :) To musi być jakieś urban legend. W NL firmy od zioła mają najlepsze laboratoria, robią wyprawy w głąb kurwa największej dżungli żeby znaleźć idealne nasiona itd. Nie ma bata żeby Czechy to przebiły. Nie miałem nic od nich ale wydaje mi się to niemożliwe :)

Dodałem wczoraj od siebie

 
proszę cie :) To musi być jakieś urban legend. W NL firmy od zioła mają najlepsze laboratoria, robią wyprawy w głąb kurwa największej dżungli żeby znaleźć idealne nasiona itd. Nie ma bata żeby Czechy to przebiły. Nie miałem nic od nich ale wydaje mi się to niemożliwe :)

Dodałem wczoraj od siebie


ale czechy nie maja zabrixowanej trawy
 
ale czechy nie maja zabrixowanej trawy

Nawet nie wiedziałem że takie słabe akcje robią w NL. Co do legalności czytałem, że w NL można sprzedawać ale nie można hodować. Działa to tak że trawka po prostu "magicznie" pojawia się w cofeshopach i jeśli nikt nikomu nie przeszkadza to jest git, ale gdyby policja / władze miały z kimś problem to mogą szybko zamykać biznesy dzięki temu.
 
Nawet nie wiedziałem że takie słabe akcje robią w NL. Co do legalności czytałem, że w NL można sprzedawać ale nie można hodować. Działa to tak że trawka po prostu "magicznie" pojawia się w cofeshopach i jeśli nikt nikomu nie przeszkadza to jest git, ale gdyby policja / władze miały z kimś problem to mogą szybko zamykać biznesy dzięki temu.
i hodowla w wiekszych ilosciach i sprzedaz nie sa legalne. ale rzad i policja przymyka na to oko. nie ma kontroli nad tym co sprzedawane jest w kofikach dlatego taka chujnie odwalaja
 
Back
Top