Podwieszony Podziękuj Panu Cerrone #beerforcerrone

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Elo elo elo. Wjeżdżamy z czymś fajnym i wartym zainteresowania. Zapraszam do lektury i działania. Pozdr

Pomysłodawcą akcji jest dobrze nam znany użytkownik na banicji @MuraS Idea tej akcji powstała wczoraj, a dzisiaj przechodzimy do działania i przystępujemy do twitterowych podziękowań Donaldowi Cerrone za możliwość obejrzenia jego walki w naszym kraju.

Jak sam autor akcji przyznał, nawet jego cyniczne serce wzruszyło się po wywiadzie, w którym to Cerrone przyznał, że sam chciał walczyć na gali w Gdańsku, co spowodowało własnie zrodzenie się tej inicjatywy. Staramy się poprzez kontakt z managmentem Kowboja o zorganizowanie spotkania z fanami. Czy się uda czas pokażę. Możesz pomóc, a wszystko co powinieneś zrobić to:


- zamieścić twitt o treści

@cowboycerrone @ufceurope #beerforcerrone #UFCGdansk #thankyou #cheers

- dodać własne zdjęcie z obojętnie jakim piwem



Dla przykładu:














Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się
 
Last edited:
Wrzuce jutro bo dzis nie mam żadnego piwa poza Żubrem ojca, a takie piwo pić to wstyd.
 
Elo elo elo. Wjeżdżamy z czymś fajnym i wartym zainteresowania. Zapraszam do lektury i działania. Pozdr

Pomysłodawcą akcji jest dobrze nam znany użytkownik na banicji @MuraS Idea tej akcji powstała wczoraj, a dzisiaj przechodzimy do działania i przystępujemy do twitterowych podziękowań Donaldowi Cerrone za możliwość obejrzenia jego walki w naszym kraju.

Jak sam autor akcji przyznał, nawet jego cyniczne serce wzruszyło się po wywiadzie, w którym to Cerrone przyznał, że sam chciał walczyć na gali w Gdańsku, co spowodowało własnie zrodzenie się tej inicjatywy. Staramy się poprzez kontakt z managmentem Kowboja o zorganizowanie spotkania z fanami. Czy się uda czas pokażę. Możesz pomóc, a wszystko po powinieneś zrobić to:


- zamieścić twitt o treści

@cowboycerrone @ufceurope #beerforcerrone #UFCGdansk #thankyou #cheers

- dodać własne zdjęcie z obojętnie jakim piwem



Dla przykładu:














Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się

Zacna inicjatywa, będzie pite jutro
i tak by było :fjedzia:
 
Last edited:
Połowa tych trunków ze zdjęć to nawet obok piwa nie leżała, ale inicjatywa zacna. :lol:
 
Kasuj śmiało. Nie mam nic pod ręką, a jutro czeka mnie cały dzień w rozjazdach, więc też odpada. Ten post też skasuj. :wink:

Chciałem Cie zmusić do przyłączenia się ale jak widać wpadłeś tutaj tylko by się dojebać. Miłej pracy, my pijemy dalej.
 
Kolejna dobra akcja @MuraS. Leci wirtualne piwo dla Ciebie i Cerrone:beer: A wywiad Ariela z Donaldem również zaskoczył pozytywnie z tą informacją, że sam Cerrone zapytał o walkę w Polsce.

Niby nie piwo w opiniach, ale takiego po prostu chciałem się napić. Ja nie Kopyra:fjedzia:

 
Chciałem Cie zmusić do przyłączenia się ale jak widać wpadłeś tutaj tylko by się dojebać. Miłej pracy, my pijemy dalej.

Po pierwsze; po co ta agresja?
Po drugie; serio skasuj, nie wiedziałem, że to temat tylko do tweetów, inaczej bym się nie wypowiadał.
Po trzecie; mnie do niczego zmusić nie można. :wink:
Wreszcie po czwarte; dziękuję i życzę również udanego weekendu. :smile:
 
Super pomysl :applause:Mialbym twittera to tez bym wrzucil...
srhsjhjpg_qharnrr.jpg
 
Back
Top