Podziękowania dla wszystkich z tego forum !

Jestem jak najbardziej za tylko że własnie w tej chwili pracuję nad innym highlightem i prawdopodobnie po nim będę miał kolejne, choć dokładnych terminów nie znam ;) Jak będę wiedział, że mam trochę wolnego, to odezwę się do Ciebie Voranek! :)
 
Kurde same zamówienia, a dostarczyć materiałów to nie ma komu ;D



Nie no spoko, jakby doba trwała 100 godzin to i bym zrobił HL Arlovskiego, Jędrzejczyk, Helda i kogo tam trzeba, ale na wszystko potrzeba czasu Panowie ;) Tego się nie robi przez 2 godziny :)
 
Eee tam, cohones to (byc moze) byla tylko iskra. Cala robota jest twoja.



Pamietam, pierwsze dni na stancji, dopiero zaczalem studia, a mieszkal obok kolo, ktory wlasnie moj kierunek skonczyl. Caly czas powtarzal: to nie sa studia dla inteligentnych, to sa studia dla wytrwalych. Dobrze to sobie wrylem, i stosuje ta zasade wszedzie. Wszystko jest w zasiegu, jesli sie uczciwie na to pracuje i jest sie wytrwalym.



To wlasnie zrobiles, gratsy.
 
Eee tam, cohones to (byc moze) byla tylko iskra. Cala robota jest twoja.



Pamietam, pierwsze dni na stancji, dopiero zaczalem studia, a mieszkal obok kolo, ktory wlasnie moj kierunek skonczyl. Caly czas powtarzal: to nie sa studia dla inteligentnych, to sa studia dla wytrwalych. Dobrze to sobie wrylem, i stosuje ta zasade wszedzie. Wszystko jest w zasiegu, jesli sie uczciwie na to pracuje i jest sie wytrwalym.



To wlasnie zrobiles, gratsy.


To fakt, ja te filmy montowałem, nikt inny. Ale nie mając gdzie ich pokazać i gdzie zaczerpnąć opinii, z pewnością straciłbym motywację prędzej czy później. ;)



Dzięki Panowie! :-)
 
Gratulacje mrfreakz! Szczerze? Mam nadzieję, że kiedyś dorównam ci w robieniu highlightów, bo mam marzenie zrobić taki zajebisty HL Dana Hendersona, który idealnie by podsumował jego karierę, tak jak ty robiłeś HL Materli.



Powodzenia na studiach!
 
A ja Ci zazdroszczę, że Ci się udało! :D Nie lubię Cię a wszystkie Twoje filmy to jedno wielkie....



Gratuluję, fajnie, że ludzie dzięki MMA odkrywają co lubią robić. :)
 
Super dobre info :) Gratulacje Arek. Czy to oznacza że w końcu doczekamy się dobrego filmu na motywach MMA :D ? :-)
 
Dzięki Tomek! :)



Wiesz, tego nie wiem, ale może kiedyś zacznę współpracę z jakimś reżyserem zainteresowanym tym tematem ;) Wtedy na pewno będę lobbował MMA ;D
 
Czy to oznacza że w końcu doczekamy się dobrego filmu na motywach MMA :D ?


Przecież jest już "Warrior" z naprawdę niezłą obsadą, przyzwoitą fabułą i grą aktorską i nawet całkiem nieźle i realistycznie ( jak na film rodem z Hollywood ) zrealizowanymi walkami. ;)
 
Mam go w biblioteczce ale przez poprzednie produkcje ze świata MMA jakoś nie mogłem się przemóc do niego. Sprawdzę,dzięki :)
 
Back
Top