Podziękowania :D

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Jeśli uważacie, że te podziękowania są niepotrzebne to usuńcie je i po sprawie ... No, wracając do tematu :D . Chciałem podziękować następującym osobom : Sethcab ( tobie głównie ) , Madman i Cactus - za to, że poświęcili swój czas na pomoc mi w wygraniu zakładu o to, czy poddam Big Noga na poziomie Expert, Frankiem Mirem w grze UFC 2010 . Otóż, udało mi się i za to wam dziękuję :PPS . Wygrałem 2 stówki :-)
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Nie mam, grałem na Xboxie i niczym nie nagrywałem . Powiem Ci tylko, że w 2 rnd przez Flying Armbar .
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Gratulacje, a ciekaw jestem czym poddałeś?Stawiam, że leglockiem lub kimura :P Da sie poddac chyba kazdego, tylko kwestia tego ile ma jeszcze wytrzymalosci...sam na Nogu wyciagnalem armbara, no ale nie na expercie...ale tak jak mowie, obijalem niemilosiernie go GnP'em glownie, kolanami po korpusie....Nie mowcie,ze w necie to te flyingi same wyprowadzacie?To juz mi sie odechcialo grac,tak mialem w gierce UFC Sudden impact zy throwdown (juz zapomnialem ktora z nazw kupilem;p) na ps2,a teraz Wy mi takie rzeczy mowicie;)
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
@Born2Kill - Napisałem wcześniej, że przez Flying Armbar .@Stasinek - Dziękuję :)
 

PawelSzymon

Shark Fights
Light Heavyweight
zastanawiam sie nad xboxem i plejakiem, co wybrac, zalezy mi głownie na gry w sporty walki?
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Jak już ktoś kiedyś pisał, pad od Xboxa jest lepszy do kręcenia gałką, bo nie może się wyślizgnąć ( pad od PS może ) . I ogólnie na Xboxie ja gram, więc Ci go polecam .
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Normalnie :) Z klinczu, tak jak mówiłeś . Chciałem switchnąć, ale widziałem, że poddanie jest już pewne ( kiedy trzymałem Armbara ) więc nie bawiłem się w to .
 

Cactus

Moderator
Cohones
Z klinczu chyba ja mówiłem :-)Gratuluję, nie wiem co mi się ubzdurało, że masz go poddać w ciągu 1 minuty :-)
 

Madman

Bellator
Welterweight
Nie sądzę żebym zasłużył na podziękowania ale cieszę się Twoim szczęściem i szczerzę gratuluję.
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Dziękuję :D . Nie mów, że nie zasłużyłeś . Słowo " powodzenia " bardzo pokrzepia ;)
 

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Gratulację Ramp4ge :)Nie chcę Ci ujmować nic z sukcesu ale według mnie Expert wcale nie dużo różni się od Beginner :P W obu wypadkach wszystko z czasem staje się strasznie przewidywalne.
 

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Luficer, masz jak najbardziej rację z tą przewidywalnością, mimo to umiejętności, zdolność uniku, czy znajomość ciosów jest at all zupełnie inna .
 
Top