Podludzie

Kiedyś w ramach młodzieńczego buntu człowiek golił łeb i zostawał skinheadem ew zapuszczał pióra i zostawał metalem.
Tera subkulturami są tranzystory i inne LBgTy.
Tylko, że nam po etapie buntu zastaną sznyty i ew. jakieś debilne tatuaże a tym dzieciakom ucięte pitoki, wyhodowana na hormonach ginekomastia i choroby psychiczne.
Nowy wspaniały świat
:korwinlaugh:

pedałom dadzą dzieci do zabawy a normalnemu ojcu (bo tak można domniemywać z braku negatywnych opisów) zabierają dzieciaka

:ashamed:
20240622_204942.jpg

Kurwa, to jest bardzo prawdopodobne, pijany nie był ani nic, bo na pewno go badali i gdyby coś wyszło, byłoby to główną częścią artykułu. Mnie akurat dzisiaj przybiła koljna akcja, o której przypadkowo się dowiedziałem w związku z moją tragegiczną sytuacją z synkiem.... kurwa napisałem bardzo dużo, ale kasuję, to zbut osobiste na forum
W każdym razie część bab to naprawdę bezwględne, pazerne, bezczelne złe, złe istoty zdolne do wszystkiego. I że też z taką kurwą zrobiłem Synka, najabrdziej cierpi w tym wszystkim on

Kurwa, to jest bardzo prawdopodobne, pijany nie był ani nic, bo na pewno go badali i gdyby coś wyszło, byłoby to główną częścią artykułu. Mnie akurat dzisiaj przybiła koljna akcja, o której przypadkowo się dowiedziałem w związku z moją tragegiczną sytuacją z synkiem.... kurwa napisałem bardzo dużo, ale kasuję, to zbut osobiste na forum
W każdym razie część bab to naprawdę bezwględne, pazerne, bezczelne złe, złe istoty zdolne do wszystkiego. I że też z taką kurwą zrobiłem Synka, najabrdziej cierpi w tym wszystkim on
Trzym się mordo. Oby wszystko znalazło pozytywny koniec :conorsalute:

Trzymam kciuki by się poukładało

W temacie kobiet podludzi. Dziś dzwonił mój kolega. Wrócił właśnie z wojaży zagranicznych. W międzyczasie jego była (nie żona) sfabrykowała jakieś dokumenty na wynajem samochodu że niby ona jemu. Chłop nie stawił się w sądzie bo nic o tym nie wiedział siedząc za granicą. Rozprawa, wyrok, komornik i zdążyła zajebac z jego konta 20k złotówek. Komornik jej wypłacił w ciągu 4 dni. Reszta kont po blokowanych - jak coś wejdzie to strata od razu. Typ nie może firmy prowadzić bo ciężko obracać pieniędzmi w tej sytuacji. Już złożył pozew przeciw tej pani ale teraz to on musi udowodnić że nie jest wielbłądem i wygrać drugą sprawę. Niewiarygodne.
:brainoverload:

W temacie kobiet podludzi. Dziś dzwonił mój kolega. Wrócił właśnie z wojaży zagranicznych. W międzyczasie jego była (nie żona) sfabrykowała jakieś dokumenty na wynajem samochodu że niby ona jemu. Chłop nie stawił się w sądzie bo nic o tym nie wiedział siedząc za granicą. Rozprawa, wyrok, komornik i zdążyła zajebac z jego konta 20k złotówek. Komornik jej wypłacił w ciągu 4 dni. Reszta kont po blokowanych - jak coś wejdzie to strata od razu. Typ nie może firmy prowadzić bo ciężko obracać pieniędzmi w tej sytuacji. Już złożył pozew przeciw tej pani ale teraz to on musi udowodnić że nie jest wielbłądem i wygrać drugą sprawę. Niewiarygodne.
:brainoverload:
Chory kurwa kraj

Drugi typ. Wyprawa off road. Po wszystkim sponsor poleciał w huja. Zrobił sobie darmową reklamę i na koniec nie pokrył umówionych kosztów modyfikacji pojazdu, paliwa i przewozu kontenera z autem z powrotem z USA. Wyprawa była na Alaskę i mój znajomy został zaproszony z prywatnym autem jako support dla motocykli bo to prawie 6 litrowa terenówka/pickup który nadaje się idealnie do jazdy w śniegu i jednocześnie przewozu ładunku. Koszt przystosowania pojazdu miał ponieść sponsor jak i transportu i paliwa. Nie zapłacił za paliwo i drogę powrotną. Wyjebali go koncertowo. Teraz przewoźnik odmawia mu wydania auta bez uiszczenia opłaty. Sponsor się zmył bez regulacji zobowiązań. To był jego kolega.
Wszędzie jebani złodzieje.

TVN właśnie przebił swoje dwa szlagiery, Ibrahima pływającego zimą, który w 6 dni osiągnął Gdańsk i pryncypałki w kształcie swastyki na torcie dla Adolfa w lesie.

Na szczęście to nie inżynier tylko lekarz.

TVN właśnie przebił swoje dwa szlagiery, Ibrahima pływającego zimą, który w 6 dni osiągnął Gdańsk i pryncypałki w kształcie swastyki na torcie dla Adolfa w lesie.

Jaka to jest kurwa beka to ja pierdole. Oczywiście doktor, chuj wie dlaczego niby zginął w jakimś Podlaskim lesie, oraz jego przybyły brachol, który na pogrzeb przybył chuj wie skąd. Chuj wie skąd mają trumnę. I jeszcze ten immam, który napierdala po arabsku do allacha. Kurwa, kto to łyka :travolta:

Tak właściwie to jest podkładka pod sprawę karną, nie można sobie grzebać ludzi (i brudasów) gdzie popadnie.
Wychodzi na to, że brudasów można wszędzie zakopać i w każdej opcji. Skoro była trumna a nie całun dla muzułmanina, równie dobrze mógł być dół z wapnem. No chyba, że ekipa TVN nie odrobiła lekcji i zakopali pustą skrzynie. Po pływaku Ibrahimie, który trzymał telefon komórkowy nad taflą wody kiedy pływał, żeby następnie w nocy użyć go do pisania smsów do tej co dostała nagrodę za ten wzruszający materiał, można spodziewać się wszystkiego.

Back