PODKARPACKA GALA MMA - II EDYCJA

spartakusrzeszow

Oplot Challenge
Featherweight
PODKARPACKA GALA MMA - II EDYCJA

W dniu 10 października 2010 r. w hali ROSIR w Rzeszowie przy ul. Pułaskiego, odbędzie się Podkarpacka Gala MMA - II edycja. Gala będzie miała charakter komercyjnej imprezy masowej, której organizatorem jest Klub Sportów Walki Spartakus. W ramach imprezy przewidziano:

5 walk pokazowych w formule MMA, na których zaprezentują się młodzi i utalentowani zawodnicy reprezentujący różne sztuki walki.
Po zakończeniu walk pokazowych, pojawi się 5 kolejnych par zawodników którzy stoczą ze sobą walki w formule MMA 2 x 5 min.

Walką wieczoru będzie pojedynek, Ireneusza Cholewy zdobywcy pasa MMA Challengers w kategori 90kg, przeciwko któremu stanie wychowanek Real Fight Promotion Sokha Serhiy mistrz Ukrainy w sambo. Wszystkie walki odbywać się będą w klatce.

Gościem honorowym imprezy będzie Paweł Nastula, mistrz olimpijski i mistrz świata w Judo obecnie występujący w formule MMA.

Bilety do nabycia w Podziemnej Trasie Turystycznej - Rynek, w sklepach OLIMP w Rzeszowie i w dniu imprezy w kasach hali ROSIR. Cena biletu: przedsprzedaż 30zł, w dniu imprezy 40zł.

Zapraszamy !!!

Więcej informacji na stronie www.mmarzeszow.pl
 
Top