Podcasty

dizel77

UFC
Middleweight
Temat nie dla ludzi którzy mają żonę i dzieci, chyba że się jeździ dużo autem albo ciężarówką i ma kiedy tego słuchać. Także no life'y żyjące w śmierdzących piwnicach wrzucajcie tu wasze ulubione podcasty nie tylko o mma.
z moich ulubionych o mordobiciu w klatce to:

- Sonnen oczywiście. Główny minus to dużo gadania o WWE, zapasach klasycznych i reklamy.

http://www.podcastone.com/chaelsonnen

-Rutten & Ranello gadają tam w sumie o wszystkim ale zawsze jest coś o mma. Jest śmiesznie dużo muzyki. Nie polecam gburom, bo jest bardzo pozytywnie i energicznie aż do przesady czasem.

http://www.ruttenandranallo.com/

Nie o mma to:

-Bill Burr zajebisty komik. Wypuszcza ze dwa razy w tygodniu tak około godziny trwają także nie ma tragedii. Najbardziej uwielbiam fragmenty kiedy odpowiada ludziom na wszelkiej maści pytania. Gość po prostu gada czasem też pojawia się jego żona. Żadnych gości.

http://billburr.libsyn.com/

-Krokietkast to o grach komputerowych. Tylko dla nerdów :lol: Głównie słucham to ze względu na Maćka "Wonziu" Makułę. Chyba moja ulubiona postać w Polskim internecie.

http://krokietkast.pl/

O Roganach i Szczękach to nawet nie wspominam :lol:

1f890b12b6d0abc99d346657d38106e7.jpg

35324358.jpg

podcastinmeme-feature-jpg.jpg
 
dotarlem do tego przez JRE Segura byl gosciem wiele razy i zawsze bylo smiesznie. Podcast jego i jego malzonki to bardzo zabawna historia. Jest to 3 podcast, ktory wlasciwie nie slucham a ogladam. JRE i spolka, FATK I YMH. Najsmieszniejszy z tych 3. Warto obejrzec kilka odconkow zeby, tak jakby byc w temacie i wchlonac klimat. Tu najnowszy odcinek ale jak pisalem wczesniej trzeba skumac klimat zeby zrozumiec niektore zarty tzn po prostu warto obejrzec pare odcinkow wczesniejszych zeby byc w temacie.
 
Back
Top