Początek końca KSW!

Kokos wez kamień i pierdolnij sie nim w łeb, wróżbita maciek chyba ci tekst podrzuca, bo na trzezwo tego nie płodzisz chyba ..
 
Łomatkoboska kokos usunie walki KSW z kompa, masakra, tragedia, sodoma i gomora. Teraz K&L jak nic tylko popełnią seppuku.
 
Koniec KSW!!! Chyba zartujesz. To była tylko dodatkowa reklama. Nie takie przekręty przechodziły już w sporcie.
 
LUDZIE DO CHUJA !



Nie pierdolcie, że jesteście, aż tak głupi żeby nie widzieć tego, że kokosek TROLLUJE umyślnie. Pisze specjalnie najbardziej kontrowersyjne teksty, głupie, obrażające, mijające się z prawdą etc, a Wy jak tej JEBANE PAWIANY na to wszystko odpowiadacie i prześcigacie się w konkursie "kto zabawniej pojedzie kokosa" i "kto wrzuci śmieszniejszy jpg". Można się było nabrać na początku gdy kokos był nowym użytkownikiem i nikt go nie znał, ale teraz ? Nie chce nikogo obrażać, ale OGARNIJCIE DUPE i ignorujcie tego trolla, bo najwidoczniej admini nie mają zamiaru ukrócić tego pro-trollingu. Nie dziwie się, ruch na stronie większ = profit. (nie żebym z tego powodu atakował !)







Teraz pewno kokos (pozdrawiam chłopie) siedzi z "łiskaczem" w ręce, a służąca robi mu laskę gdy on czyta te wszystkie komentarze i ma mega ubaw jak Was wszystkich delikatnie powiedziawszy "rucha w dupe".



Pozdrawiam i przestańci się spinać. Kokos - otrzymujesz ode mnie wirtualną nagrodę "Trolla roku 2011". Możesz teraz wszystkim podziękować za to, że pomogli Ci osiągnąć to co osiągnąłeś.
 
Hang moze i czasami za ostro pisze, ale chyba mam prawo do swoich prognoz? po KSW 17 byly glosy krytyczne, ale i tez czesc bronila Pudziana. dla wiekszosci Polsatowiczow walka byla ok. teraz po KSW jada wszyscy. i branza. i zwykli kibice. KSW stracilo twarz. marke. zagrali jak aktorzy z taniej telenoweli meksykanskiej. jak KSW traci, to i inne gale u nas. twierdze, ze KSW idzie od teraz na dno. wszystko bylo ustalone. najpierw faworyzowanie polakow a pozniej sie podpalili ta krytyka, i szczelili sobie kolejnego samoboja.
 
kokos



Na litość boską! Z dużej litery rozpoczynaj zdania, "strzelili" a nie "szczelili", Polacy z dużej litery....
 
Sry Kokos, ale jak widzę Twojego nicka to omijam ten temat/post, także nie oczekuja jakichkolwiek odpowiedzi ode mnie.
 
kochm teksty kokosa chociaz ich nie czytam,ale mega radosc sprawiaja mi kometarze innych komentujacych. Kokos pisz czesciej poprawiasz mi humor.
 
28 Listopada 2011 roku - od tego dnia można już odliczać koniec KSW. Federacja Martina i Kawula podjęła niesamowicie nielogiczną i szkodzącą wizerunkowi marki decyzję. O ile sam wynik Pudziana spotkał się ze sporą krytyką środowiska, o tyle wśród typowego Polsatowicza był do przełknięcia. Mariusz mógł dostać tą naciąganą wygraną.

Wziawszy pod uwage, ze jeszcze wczoraj-przedwczoraj sie ciskal, ze 4 walki powinny byc uniewaznione, a teraz pisze tak, to jest jasne - to troll, swiadomie maci.


PS Można nie lubić twórczości Kokosa (zwłaszcza że wg mnie, jest to tzw. "prowokacja"), ale żeby zaraz banować?
Hm, no jak dla mnie, za takie prowokacje, to sie powinno wywalac.
 
Zasadniczo potrzeba zrobic aneks do regulaminu, i wtedy wszysto odbędzie sie w świetle prawa;)
 
szykuje sie do rozdania nagrod - KOKOSY 2011. beda to nagrody dla najgorszych, takze ludzi z forum. licze, ze Yoshi mi to umozliwi. a nie bedzie prowadzil gre polityczna przeciwko mojej osobie.
 
Na litość boską. Chcesz, żeby Twoje art. były na głównej, a pomimo wielokrotnego zwracania uwagi, dalej zaczynasz każde zdanie z małej litery.



Chyba sam zgłoszę się do stworzenia nowelizacji regulaminu, jeszcze raz zobaczę ten las małych liter.
 
To jest początek ekspansji, a nie końca.



"PUDZIAN THOMSON 3 W ANGLII .PUDZIAN WYGRYWA KSW MA NOWY RYNEK .
TEN WAŁ BYŁ PLANOWANY WSZYSTKO TO TEATR .KSW PISAŁO KILKA DNI TEMU O NOWYCH GALACH ."



By Mirek O.
 
Co do regulaminu to proponuję dodac następujący punkt: "Zakaz kokosowania."



Nieprzestrzeganie będzie karane taką ilością kokosów po głowie ile będzie dany "artykuł" zawierać słów.
 
Nieudolna prowokacja albo urodzony na przełomie wieków. Nie widzę w jego przypadku innych możliwości...
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/zmiana-na-karcie-sedziowskiej-w-walce-pudzianowskiego



luknijcie. chyba juz wiadomo, ze majstrowali przy kartach. najpierw pudzian wygral 2 do 1 u sedziow. a pozniej zmienili na 1-1-1.!



wszystko sie zgadza. bylo 9-10 i 10-8, dltego zaznaczyl wygrana Pudziana!
 
Nie sądzisz, że wystarczyłoby przygotować nową kartę?



Wiesz, że za wracanie do wątku, który został zamknięty możesz dostać bana?
 
nie, bo byly tam inne walki. ta 9 ewidetnie jest na 8. Pudzian to wygral u sedziow 2 do 1, a pozniej zmienili pod naporem KSW na 1-1-1. w tej aferze, jest czysty tylko ten sedzia co punktowal na DVD pozostala 2 dzialala pod KSW wedlug mnie. byle tylko prztrwal 10 min. zobaczcie zreszta po walce - Pudzian wiedzial, ze to wygral :)
 
Piotr Bagiński nie mial tutaj nic wspolnego z ustawka. pozostala 2 juz tak wedlug mnie. jak mozna dac remis Pudzianowi za 1 runde! haha
 
Venom zobacz walke Pudzian z Japoncem, Kasta sie pomylil. i powiedzial, ze nie jednoglosna, a byla jednoglosna. pewnie nawet nie zna roznicy miedzy split a majority. jak oglaszal werdykt z japoncem :) wlasnie teraz sprawdzilem, powiedzial majority :) Wszysto da sie logicznie wytlumaczyc. I tutaj sprawa jest jasna. Karta to dowod, ze byla ingerencja w wynik. A Kasta albo sie pomylil znowu, albo mowil to co mu kazali.
 
kokos



Długo myślałeś nad tym co tu jebnąć żeby nie wyjść na idiotę?



przykro mi ale znów nie dałes rady



dedykuję Ci ten utwór



 
Back
Top