Plus Rewards, czyli punkty wymieniane na gadżety, pendrivy itd.

midern

KSW
Heavyweight
Z pewnością większość z Was kojarzy UFC Rewards, gdzie zdobywamy punkty i wymieniamy na nagrody. Dzisiaj natknąłem się na nieco inną, polską wersję - Play. Do wygrania są różne gadżety, kable, stojaki, powerbanki, pendrivy, selfi-stiki, a dla najlepszych nawet laptop, konsola czy telefon.

Zasada jest prosta. Wchodzimy i rejestrujemy się na:

http://player.play.pl

Nagrody można zobaczyć tutaj:
http://player.play.pl/nagrody

"Zadania" podzielone są na 3 kategorie:
1. Gry - grasz w gry (4k pkt), odpowiadasz na pytania (6,5k pkt), wybierasz słowa w audiobooku (1k lub 10k pkt)
2. Wypróbuj - ściągasz i instalujesz aplikacje na smartfona
3. Zamów - kupujesz coś, doładowujesz coś
4. Polecaj - polecaj znajomym z sieci Play aplikacje, gdy oni będa korzystać i zamawiać, Ty dostajesz pkt.

Z tego co wyczytałem na innym forum, za same darmowe rzeczy (bez ściagania, kupowania itd.) czyli gry i inne, można dostać 30500pkt. Ja na samych grach dobiłem 20 000 pkt. I już zamówiłem sobie selfie stick + pilocik do selfie. Ma dojść do 30 dni roboczych, z tego c czytałem ludzie dostawali.

Omówienie gier:
1. Zabijnie wirusów - jak zdobędziesz 3000 pkt, dstajesz 3k pkt na konto. Dodatkowo łatwe pytanie za 1k na końcu.
2. Test - odpowiadasz na pytania. Spokojnie, czas nie leci, szukaj odpowiedzi w internecie (jeżeli będziesz miał powyżej 90% odpowiedzi, otrzymujesz punkty: 1500 + 2000 + 3000).
3. Audiobooki - wybierz pierwszy audiobook ("Jedwabnik") i dobieraj słowa (dobre słowa podałem poniżej). Otrzymasz 10000 pkt po zakończeniu nagrania. UWAGA - nie bierz kolejnych audiobooków, bo i tak nie dostaniesz za nie pkt. Odpowidzi dla audiobooka pierwszego:

1 snem
2 domu
3 bar
4 górki
5 tuszami
6 kryjówka
7 przyjemność
8 angielskie
9 budynek
10 wzrostem
11 rękawiczki
12 kolego
13 kartki
14 podekscytowany
15 mnie
16 kręcą
17 knykcie
18 baru
19 chciwość
20 piękny
21 metra

Aby dostać kolejne punkty, mozna połączyć się też z kontami na Facebooku, Twitterze oraz Google +. Niekoniecznie musza one być prawdziwe.

Pamiętajcie, zeby w swoim profilu podać prawdziwe dane (imie, nazwisko, adres), bo gdy potem zamówicie nagrody, nie będzie osobnego wpisywania danych.

Najważniejsze pytanie - czy musze być w Play, zeby wziać udział?
Nie. Po prostu nie dawaj swojego numeru telefonu. Wszystko inne rób normalnie. Znajomi, któym chcesz coś polecić muszą być w play.

Zamówiłem dzisiaj dwie nagrody, zobaczymy czy i kiedy przyjdą.
Może ktoś z Was skorzysta, trudno nie jest. Pozdro
 
Back
Top