PLMMA - jasna strona mocy.

Kolejne zestawienie gali PLMMA w Łomiankach:
http://mmania.pl/aktualnosci/nastula-cup-1-plmma-jacek-blasinski-rywalem-wojciecha-orlowskiego-12392
Ma zdjęcie z Conorem na pewno jest mega zawodnikiem :confused:
A oto co pisze o sobie:
"Mam 22 lata, ważę 85 kilogramów i mieszkam w stolicy Irlandii, Dublinie. Jestem zawodnikiem z SBG Ireland i Team Ryano, dwóch najlepszych gymów w Irlandii, z których wywodzą się takie gwiazdy UFC, jak Conor McGregor, Gunnar Nelson, Cathal Pendred, Aisling Daly, Paddy Holohan, Artem Lobov, Neil Seery czy Paul Redmond i wielu innych świetnych fighterów.
Paddy Holohan jest moim trenerem od MMA, a Neil Seery pracuje nad moim boksem. Moim spraingpartenerem od boksu jest Paul Redmond, również zawodnik UFC.
Posiadam 3 dan w karate, 1 dan w kickboksingu, 1 dan w taekwondo i 2 dan w UFR. Jestem w kickbokserskiej kadrze Polski oraz trenerem kadry Irlandii w Universal Fighting Rules.
W Polsce i w Irlandii jestem utytułowanym zawodnikiem w taekwondo, karate, kickboksingu czy tang soo do. Do moich największych sportowych sukcesów można zaliczyć zdobycie mistrzostwa świata w tang soo do w 2009 roku oraz wywalczenie mistrzostwa Europy."

Jak dla mnie to taki trochę Piszczek z niego :cool:
 
  • Like
Reactions: KoY
Do organizacji listopadowej gali PLMMA na Torwarze potrzebna jest pomoc Goloty i Najmana ? Az strach pomyslec co nam Mirek zaserwuje jesienia ;)
Też mnie to zaciekawiło, ale powiedzmy szczerze, Gołota będzie na trybunach, a Najman obije jakiegoś ogórasa. Wszystko to pewnie po to, aby zapełnic halę. Orange sport i tak nikt nie ogląda :mamed:
 
Też mnie to zaciekawiło, ale powiedzmy szczerze, Gołota będzie na trybunach, a Najman obije jakiegoś ogórasa. Wszystko to pewnie po to, aby zapełnic halę. Orange sport i tak nikt nie ogląda :mamed:
Z pewnoscia. Ja po cichu licze, ze bedzie proba wykorzystania nazwisk Nastuli i Goloty, oraz niezaleznie od tego jak groteskowo to brzmi "kontaktow" Najmana, zeby wyjsc z ta gala poza Orange. Rownoczesnie boje sie, ze przy okazji mozemy dostac cos w stylu "rewanz" Iwony Guzowskiej z Ewa Kasprzyk :lol:.
 
plamma-trybson.jpg
 
Zawieranie w kontraktach klauzuli dotyczacych rewanzy jest dosc powszechne, ale promowanie gali rewanzem za walke, ktora dopiero ma sie odbyc jest chyba pewnym novum ? Marian Ziolkowski bedzie zazarcie walczyl o pas ktory mu odebrano za porazke w innej organizacji ? Oby z rywalem potrafiacym zmotywowac go do powaznej pracy na treningach. Co do popularnego ostatnimi czasy ogrywania tematu Popka, to sygnaly wysylane w jego strone przez Miroslawa Okninskiego czy Marcina Najmana raczej na nikim nie zrobia wrazenia. Proponuje raczej naklonic kogos z "mikrusow" dzierzacych pas PLMMA do rzucenia wyzwania krolowi Albani. Do walki oczywiscie i tak nigdy nie dojdzie, ale moze chociaz czesc mediow to podchwyci. Inna sprawa, ze zapewne taki Dawid Zywica bylby spokojnie w stanie mocno skrzywdzic Popka nawet wystepujacego w duecie z kims ze swoich "wspolpracownikow" ;)
 
Calkiem interesujaca rozmowa Jacka Adamczyka z Pawlem Kowalikiem, jest sporo smaczkow i ciekawostek a wszystko okraszone walkami min. Chlewickiego,Pawlaka i Lasoty. Jesli ktos ma wolna chwile to polecam, kolejna powtorka jutro o 14.
 
Rozpiska PLMMA 72 w Łomiankach:
120 kg: Kevin Szaflarski vs. TBA *walka amatorska
57 kg: Adrian Biniecki (0-3) vs. Igor Wojtas (5-4)
61 kg: Piotr Kaminski (1-1) vs. Sulkhan Sakaszwili (1-2)
70 kg: Damian Matwiejczuk (3-3) vs. Piotr Niedzielko (3-6-1)
77 kg: Michał Tarabańka (2-5) vs. Patryk Rogóż (9-4)
84 kg: Wojciech Orłowski (6-8, 1 NC) vs. TBA
84 kg: Karol Linowski (3-1) vs. Mihail Bureshkin (5-3)
93 kg: Szymon Kołecki (0-0) vs. Dariusz Kazimierczuk (0-5)
57 kg pas: Mikołaj Kałuda (0-1-2) vs. TBA
84 kg: Mateusz Piskorz (10-3) vs. Leandro Bispo (5-2)
66 kg pas: Damian Frankiewicz (3-1) vs. Łukasz Ziółkowski (3-5)
84 kg: Paweł Bolanowski (0-4) vs. Paweł Trybała (2-1)
93 kg pas: Kevin Wiwatowski (4-3) vs. Przemysław Nyga (2-2)
93 kg: Jason Miller (28-10(1)) vs. Wojciech Balejko (4-6)


Miras dowalił na tę galę najtańsze bilety po 100 zł i to tylko do końca grudnia bo od stycznia najtańsze będą po 150 zł na ten moment z około 1000 wejściówek sprzedał mniej niż 50, chyba koniecznie chcę w końcu zarobić na organizowanej przez siebie gali ale jakiegokolwiek pojęcia o rynku MMA to on nie ma skoro za taką rozpiskę żąda sobie taką cenę. Osobiście nie wiem czy zapłaciłbym 30 zł za taką rozpiskę gdzie nie ma żadnego zawodnika z Polskiego TOP 10 jakiejkolwiek kategorii i nie sądzę, że ktokolwiek z osób znających się na MMA by zapłacił za tą rozpiskę 100 zł. Nie sądzę również żeby jakichś "Januszy" do zakupu wejściówki w takiej cenie przekonały walki takie jak Kołecki (który niby jest dosyć znaną postacią w Polsce ale nie na tyle aby zainteresować swoim występem masy ludzi a ponadto jego kariera w MMA raczej nie zapowiada się na długą i owocną w sukcesy) z 43 letnim "zawodnikiem" który ma bilans 0-5. Walka Trybsona, którego "sława" dosyć szybko przeminęła z ogórkiem z rekordem 0-4. A także walka Millera, który dla Januszy jest nie znany a osoby znające się choć trochę na MMA wiedzą że jego obecna forma jest na poziomie amatorskim z mającym ujemny rekord Balejko również tłumów na trybuny nie ściągnie. Także podsumowując obawiam się, że Miras może przeżyć dość duży zawód a ta gala może być niewypałem.
 
sljyev.jpg

Nie wiem kto jest śmieszniejszy w tym wszystkim Kułak, który chce się dostać do UFC przez PLMMA czy Miras twierdzący że "mistrz ksw marzy o pasie PLMMA który jest przepustką do UFC" i twierdzący, że TV Puls jest lepszy niż Polsat. Kawul jednak miał rację jak mówił, że Miras jest niespełna rozumu
 
PLMMA 75 - transmisja na żywo: http://fightime.pl/pl/video/live-gala-plmma-75/

Rozpiska PLMMA 75 - Warszawa Torwar - 1 grudnia 2017 (wyniki ważenia)

Walka o pas 70 kg
Tymoteusz Świątek 70,200 - Marian Ziółkowski 70,300

Walka o pas 120 kg
Kewin Wiwatowski 98,300 - Łukasz Warchoł 114

84 kg Mateusz Śniadała 83.400 -Paweł Trybson 83,700

k-1 65 kg Zdunkievich Aleksjej 64,300kg -EliaszJankowski 64,500

77 kg Fryderyk Dąbal 76.000 - Dariusz Kazmierczuk 76,000

k-1 81 kg Nikitin Vlad 80,100 - Paweł Gieżyński 80,800
 
Mirosław Okniński w wywiadzie po gali PLMMA 75 ogłosił, że:

PLMMA 76 odbędzie się 14 kwietnia 2018 (sobota) w Wilanowie.
 
Back
Top