PLMMA - jasna strona mocy.

z tego co mi wiadomo to oprócz luźnej wymiany zdań na XCage7 to żadne konkrety nie były ustalane
Wlasnie chcialem napisac, ze wolalbym konkrety na temat wrzesniowego ME od tych dyskusji o celebrytach, kiedy znalazlem w newsach to :

FIJAŁKA VS DARPINYAN!!! @PawelMMATrn Zapierdalam na XCage i jeszcze wam bilet w zębach przyniosę :wink:

Swietne zestawienie i chyba walka ostatniej szansy dla Sztangi zeby osiagnac cos znaczacego w tym sporcie. Pewnie szczegolow zdradzac nie mozecie, ale procentowe szanse na transmisjje TV z tej gali to w tej chwili % ?
 
Wlasnie chcialem napisac, ze wolalbym konkrety na temat wrzesniowego ME od tych dyskusji o celebrytach, kiedy znalazlem w newsach to :Swietne zestawienie i chyba walka ostatniej szansy dla Sztangi zeby osiagnac cos znaczacego w tym sporcie. Pewnie szczegolow zdradzac nie mozecie, ale procentowe szanse na transmisjje TV z tej gali to w tej chwili % ?

hmm 99%? :)
 
albo zrobić osobny temat poświęcony tylko XCage
Ja juz kiedys nawet o tym myslalem, ale organizacje takie jak Xcage, TFL czy nawet FEN miewaja chyba nieco zbyt dlugie pauzy informacyjne miedzy poszczegolnymi galami. Z drugiej strony KSW ma te przewage, jesli chodzi o sile przebicia, ze informacje dotyczace ich gwiazd czy nawet wywiady udzielone innym mediom z miejsca przykuwaja uwage.
 
Plany PLMMA na 2015 rok: jeszcze cztery gale, finał w Bytomiu

Przynajmniej cztery gale planuje zorganizować jeszcze w tym roku Profesjonalna Liga MMA. Federacja Mirosława Oknińskiego ma w 2015 zawitać do Bełchatowa, Legionowa, Włocławka i Bytomia.

W tym ostatnim mieście zobaczymy zarazem finałową imprezę PLMMA w 2015 roku. Wcześniej podobne widowiska odbywały się w Warszawie (grudzień 2012), Legionowie (grudzień 2013) i Częstochowie (grudzień 2014).

Legionowo - dodajmy - w którym także, choć nie na finał, planuje zjawić się jesienią 2015 PLMMA to miasto często odwiedzane przez tę organizację. Dotychczas odbyły się tam już cztery gale firmowane przez Profesjonalną Ligę.

Plany PLMMA na druga połowę 2015 roku:

  • PLMMA 57 - 26 września 2015, Bełchatów
  • PLMMA 58 - 24 października 2015, Legionowo
  • PLMMA 59 - listopad 2015, Włocławek
  • PLMMA 60 - 5 grudnia 2015, Bytom
TUBA

Źródło: MMANIA.pl
 
PLMMA powinna organizować 10 gal rocznie po jednej na miesiąc (odpuszczając okres wakacji). Taka ilość gal pozwoliłaby robić sensowne rozpiski.

Powinni także ogarnąć sprawę pasów, jakieś sensowne obrony, drabinki rankingowe i z tego co pamiętam z ponad rok temu przyznali tymczasowy pas w wadze średniej i do tej pory nic z tym nie zrobili, nie zunifikowali go, mimo że w między czasie było chyba 3 pełnoprawnych mistrzów w tej kategorii wagowej..

duży plus za gale w grudniu, tzw. Finał danego roku. Powinni rozwijać ten projekt.

fajnie jakby związali się z jakąś sensowną telewizją np. TVN Turbo albo TV Puls
 
Pogi powraca do źródeł, czyli pierwsza gala, a już pasy rozdają:
http://www.zinfo.pl/artykuly/18572

(...) w Zgorzelcu odbędzie się pierwsza w historii gala AFC, w ramach profesjonalnej ligi MMA. Właścicielem organizacji jest Mirosław Okniński, który ma już na koncie organizacje 56 gal PLMMA w całej Polsce (założyciel Profesjonalnej Ligi MMA oraz Amatorskiej Ligi MMA). Jego czołowym zawodnikiem jest reprezentujący Poland Top Team Zgorzelec, wielce utytułowany, znany każdemu, utalentowany zawodnik Mateusz "Pogi" Pogudz, który jako pierwszy w historii zawodnik federacji miał szansę walki o mistrzowski pas PLMMA.
Wydawało się, że już się ogarnął...
 
Niewypłacalny Mirek z flagą niewypłacalnej Grecji :rofl:

11800486_911835328855581_7091478973262821796_n.jpg
 
PLMMA nie przechodzi czasem jakiegoś kryzysu? Coraz ciszej o ich galach i to nie tylko na mmarocks ale i na innych. Coraz rzadziej organizowane. Czyżby zbliżał sie rychły koniec?
 
Mrozowskiemu skończyło się jedno zródło utrzymania, pytanie co dalej?
Trzymanie flagi Grecji jest tu bardzo wymowne
 
PLMMA nie przechodzi czasem jakiegoś kryzysu? Coraz ciszej o ich galach i to nie tylko na mmarocks ale i na innych. Coraz rzadziej organizowane. Czyżby zbliżał sie rychły koniec?

Przecież jest już robiona rozpiska na PLMMA 57 we wrześniu, a w wakacje w zeszłym roku również była przerwa. Trochę nie wiem, o co Wam chodzi.
 
Jest już wstępna rozpiska na kilka dużych gal w tym roku, do tego powrót Orange. Może być przyzwoicie
 
Jest już wstępna rozpiska na kilka dużych gal w tym roku, do tego powrót Orange. Może być przyzwoicie
Powrot Orange ? Cos sie zmienilo w sytuacji tej stacji. Ostatnie co do mnie dotarlo to bylo wycofanie sie potencjalnego nabywcy.
 
Back
Top