PLMMA Facebook

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Kto wypisuje te głupoty na facebooku? Czytam to ze strasznym zażenowaniem, i nie mówię tu o oszczerstwach ale także o poziomie "trolujacego nastolatka". To nie jest chyba sam Okniński ?

"KSW ma cykora przed PLMMA i chce wykorzystac nasz marketing . Chamstwo i brak zasad etycznych .PLMMA jest wielce grozną organizacją na rynku Polskiego MMA bo KSW tak się boi PLMMA że podkupuje naszą domenę.
Wpisz plmma.pl a pojawi sie KSW jest to jawny dowód na
działanie bez zasad i to co mówiłem zakulisowe działania. ale juz niedługo to potrwa UFC nauczy ich pokory i dobrego zachowania."
 
Logika (a konkretniej jej brak) i ogólny styl wypowiedzi jest identyczny jak w wywiadach Mirosława "Człowieka Orkiestry" Oknińskiego, więc odpowiedź nasuwa się sama...
 
Złe KSW podkrada strony www.

Śmieszne już to się robi. Miras przez jakiś czas był spokojny, ale widzę ze długo nie wytrzymał. afera z Mrozowski, Rocksami i paleniem marihuaniny. Coraz gorzej. Jak nie umiał zadbać o marketing PLMMA to nie wina KSW. Zawsze tak działa konkurencja wiec o ch... mu chodzi.
 
Coraz czesciej lapie sie na tym, ze zaluje iz za swietny pomysl, jakim bez watpienia jest cykl PLMMA, nie wzial sie jednak ktos nieco mniej szalony od jego tworcy. Moze jednak wowczas organizacja podzielilaby losy Profightu, MMAAttack, PROMMAC i wielu innych ? Moze wlasnie w tym szalenstwie jest metoda ?
 
Nazywajmy słowa po imieniu. To nie szaleństwo a zwykłą ludzka niepoczytalność.
 
Back
Top