PLMMA Facebook

Nestoor

BAMMA
Middleweight
Kto wypisuje te głupoty na facebooku? Czytam to ze strasznym zażenowaniem, i nie mówię tu o oszczerstwach ale także o poziomie "trolujacego nastolatka". To nie jest chyba sam Okniński ?

"KSW ma cykora przed PLMMA i chce wykorzystac nasz marketing . Chamstwo i brak zasad etycznych .PLMMA jest wielce grozną organizacją na rynku Polskiego MMA bo KSW tak się boi PLMMA że podkupuje naszą domenę.
Wpisz plmma.pl a pojawi sie KSW jest to jawny dowód na
działanie bez zasad i to co mówiłem zakulisowe działania. ale juz niedługo to potrwa UFC nauczy ich pokory i dobrego zachowania."
 

DaimonFrey

BAMMA
Lightweight
Logika (a konkretniej jej brak) i ogólny styl wypowiedzi jest identyczny jak w wywiadach Mirosława "Człowieka Orkiestry" Oknińskiego, więc odpowiedź nasuwa się sama...
 

JoeKickass

BAMMA
Featherweight
Złe KSW podkrada strony www.

Śmieszne już to się robi. Miras przez jakiś czas był spokojny, ale widzę ze długo nie wytrzymał. afera z Mrozowski, Rocksami i paleniem marihuaniny. Coraz gorzej. Jak nie umiał zadbać o marketing PLMMA to nie wina KSW. Zawsze tak działa konkurencja wiec o ch... mu chodzi.
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Coraz czesciej lapie sie na tym, ze zaluje iz za swietny pomysl, jakim bez watpienia jest cykl PLMMA, nie wzial sie jednak ktos nieco mniej szalony od jego tworcy. Moze jednak wowczas organizacja podzielilaby losy Profightu, MMAAttack, PROMMAC i wielu innych ? Moze wlasnie w tym szalenstwie jest metoda ?
 

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Nazywajmy słowa po imieniu. To nie szaleństwo a zwykłą ludzka niepoczytalność.
 
Top