Plakat Strikeforce HW Grand Prix

G

Guest

Guest
Według mnie na tym turnieju powinny być walki Fedor vs Werdum i Arlovski vs Overeem Rogers vs Silva. Jeśli o sam plakat chodzi to spoko. Faworyci jak zwykle mają najwieksze zdjęcia i są na kolorowo. Licze że Fedor wygra i zrewanżuje się Fabricio.

szato1304

Oplot Challenge
Middleweight
masakra plakat, tak powinien wyglądać oficjalny bez dwóch zdań, szacun dla autora

marek.choszczno

Oplot Challenge
Light Heavyweight
mam pytanie – Da mi ktos namiar na Paula Najmana bo bede organizowala Gale i chcialabym zeby zrobil mi projekt plakatu . dzieki za pomoc

steel

Shark Fights
Heavyweight
mega plakat
icon_biggrin.gif
:D

pst

Brutaal
Light Heavyweight
Czemu Ubereem jest po horizontal flipie?
Zupełnie inny facet teraz :)

steyr

BAMMA
Featherweight
tylko ta rekawice bym zmienil bo w pierwszej chwili pomyslalem ze overeem ma cos wszysty w klatke piersiowa
icon_biggrin.gif

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Kuźwa masakra!! Paul Najman jeśli to czytasz to proooooszę a zarazem pytam czy nie dałoby się z tego zrobić tapetki ? Maskara (w tym pozytywnym znaczeniu oczywiście) plakat naprawdę ;D

Born2kill

UFC
Heavyweight
Niewazne jak się Overeem zrobi i tak zawsze mu pozostanie twarz dziecka
icon_smile.gif

Ci, którym pierwszy plakat nie pasował powinni być zadowoleni, że Ali na przedzie. Chciałbym by ten turniej odbył się na jednej gali, a nie miesiące domniemywań, liczenia na bezkontuzyjność…

Soundandsteel

Brutaal
Super Heavyweight
Jak się odbędzie to będzie super
icon_smile.gif
Najlepsi poster i movie makerzy to Ci co robią to dla przyjemności
icon_wink.gif

przykład- Paul Najman i NickTheFace2

dinn

Shark Fights
Welterweight
Dlaczego Werdun (nr 2 StriceForce) jest taki malutki. ‘Psychofanizm’ i faworyzowanie Fiodora…nieładnie
icon_wink.gif

Plakat super.

Born2kill

UFC
Heavyweight
To plakat turnieju, nie rankingu. Fiodor przegrał przez bardzo głupi błąd, ale bądź co bądź jest większa gwiazda niż Werdum…Większą również od Aliego, ale jednak z racji tego, że ten ostatni ma pas to jest na czele plakatu czemu się nie dziwię. Dodam, że …moim zdaniem, żeby nie wywołać zbędnej polemiki.
PS:Poczatkowo myślałem, że to oficjalny plakat Strikeforce, bo fajne wykonanie… zawsze cos świeżego i nowego zaprezentuje nam Paul Najman, brawo.

mat

UFC
Heavyweight
A juz mialem nadzieje ze SF poprawilo tamto badziewie.
Ten plakat jest na prawde genialny

dinn

Shark Fights
Welterweight
‘Psychofanizm’ i faworyzowanie Fiodora…nieładnie

… to taki żart (podpucha)…proszę nie spinać pośladków
icon_smile.gif

TTauzen

Jungle Fight
Welterweight
@pst
jak widac mało kto to zauważa ze blizna na innym poliku
btw fiedia też flipowany

pawel23

Oplot Challenge
Welterweight
Piekny plakat. Bez zadnego faworyzowania jednego zwodnika. Najwieksi i najbardiej kolorowi sa ci co sa na topie.

JasonX47

Oplot Challenge
Middleweight
no plakat wykonany swietnie ale ali jest zrobiony w odbici lustrzanym i ma blizne nie po tej stronie

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Powinni zrobić 3 wersje plakatu z Fiedią,Werdim i Alim na przodzie, żeby nikt nie mógł się przyczepić....