Plakat Pro Fight 5

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Kolejny plakat Paula Najmana. Przypominam że gala już jutro we Wrocławiu na hali Orbita!

Rozpiska Pro Fight 5

Info o biletach w środku posta

Bilety są jeszcze do nabycia na eBilet.pl i w sieci sprzedaży TICKETPRO.pl oraz we wrocławskich sklepach firmy TREC i BUDO (D.H. “Fenix”) oraz w następujących miejscach:

- Wrocławskie Centrum Odżywek “BODY ZONE”
- D.H. “SOLPOL 2″, ul. Świdnicka 18-20
- Stoisko “Vitamin-Shop”, Wrocław, Bielany Wrocławskie
- C.H. “AUCHAN”, ul. Francuska 6
- Fitness Club 7 Kontynent – Wrocław, al. Karkonoska 59B

Gorąco zachęcam wszystkich fanów MMA do przyjścia na galę. Chcecie wspierać polskie MMA? To kupujcie bilety, oglądajcie ten sport na żywo i pokażcie sponsorom że warto pakować pieniądze w ten biznes!

Plakat Pro Fight 5

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Wiem że patronem gali jest Tele 5 to może puszczą to gdzieś u siebie na kanale.

KingDante

BAMMA
Middleweight
Skacząc po kanałach zobaczyłem reklamę na Tele 5. Powiem, że wyglądało to na tanią włoską telewizję regionalną- tragedia, jakby operator zajmował się na co dzień kręceniem ślubów. Fajnie że coraz więcej mma w TV ale jak ktoś nie ma wady wzroku -7 i zjebanych szkieł to reklama Pro Fight go porazi.

KingDante

BAMMA
Middleweight
Def szkoda że wyłączyłeś komentarzy pod tekstem Kity, moim zdaniem właśnie takie rzeczy powinno się komentować, na to liczy Kita -chce zrobić Bad Blood. Zresztą jak nie na MMarocks to gdzie, po to są komentarze.pozdro

King Dante to ja wyłączyłem komentarze, bo ja potem muszę czyścić te śmieci i potem na mnie niektórzy użytkownicy piszą donosy. Jak def chce może włączyć, potem na maila wyślę ci cały syf, który musiałem usuwać.

MMArcin

Oplot Challenge
Lightweight
Patrzyłem na stronie TELE 5 i niestety nic tam o gali nie ma. Jak ktoś by wiedział kiedy będzie pokazywana gala w TV, bo byłbym wdzięczny za napisanie tego w komentarzach, lub zrobienie oddzielnego newsa
icon_wink.gif

grzeniuu

Oplot Challenge
Heavyweight
napisalem do nich maila macie tu info od nich

“Emisja programu MMA jest planowana na 31 lipca 12:25″

KingDante

BAMMA
Middleweight
Jak coś jest planowane na TELE 5 to tylko nocne kino erotyczne, reszta ramówki traktowana jest w sposób luźny, więc trzeba zaopatrzyć się w biblię i okno na świat kanapowców czyli Tele Tydzień i szukać

Meru

Moderator
Cohones
O kurde Venom ja myślałem, że Ty żartujesz wcześniej z tym Tele 5 a to naprawdę będzie tam retransmisja
icon_biggrin.gif