Piotr Strus na MMA ATTACK 2

Bubi

ONE FC
Flyweight
DSC02691.JPG


Organizacja MMA Attack podpisała kontrakt z pierwszym polskim medalistą mistrzostw świata w Sanda. Jest nim Piotr Strus. W rankingu mmarocks.Pl zajmuje 9 miejsce w kategorii 84 kg. Jego wejście w zawodowe MMA zostało odnotowane przez portal Sherdog.com, w zestawieniu młodych europejskich talentów.
Tim Leidecker scharakteryzował Piotra następująco: - • Oryginalnie kickbokser, dwudziestodwulatek z Warszawy uczy się teraz parteru pod okiem jednego z najzdolniejszych zawodników w tej płaszczyźnie w Polsce • mistrza olimpijskiego w Judo z 1996 Pawła Nastuli. Po krótkiej karierze amatorskiej, z której mógłby czerpać ringowe doświadczenie, ten student informatyki zapracował na niepokonany zawodowy rekord w MMA w ciągu ostatnich 14 miesięcy. Do największych atutów regularnego sparing partnera Janka Błachowicza należą: techniczna stójka, ringowy spokój i solidna obrona przed poddaniami. •
Piotr jest mistrzem Polski w Muay Thai i kickboxingu, startuje też w amatorskim i zawodowym Sanda. Podczas warszawskiej Gali Kings of Sanda (2011) pokonał przez TKO w 3. rundzie Białorusina Maxim Jarmolovicha. Piotr ma już za sobą pierwszy występ w Walce Wieczoru. 18 listopada 2011, na gali Fight Cup • Battle of Warsaw • pokonał (decyzja) Pawła Zalewskiego.

Piotr Strus
Klub: NASTULA TEAM, Warszawa
Data urodzenia: 1988-09-03
Wzrost: 186 cm; masa ciała: 84 kg
Rekord MMA: 7-0-0
(T)KO - 3
Decyzja - 4
Stoczone walki MMA (wszystkie wygrane)
Paweł Zalewski - decyzja - 2011;
Stanislav Molodcov - TKO - 2011;
Mateusz Gluch - decyzja - 2011;
Adam Stepnik - TKO - 2010;
Damian Herczyk - TKO - 2010;
Dawid Drobina - decyzja - 2010;
Adrian Kochanek - decyzja - 2010.
 
http://www.mmarocks.pl/piotr-strus/piotr-strus-na-mma-attack-2/
 
Ale się zryłem :-) MMAA się zbroi. Ciekawe kogo dostanie- może udałoby się jednak zrobić z Krzyśkiem Jotko w -84
 
Back
Top