Pij%any Ró-ŻAL obraża forum zacnych Czipsożerców

TYTUS

UFC
Middleweight
Żółta Kartka
Od około 35 minuty. Pan R jest ewidentnie pod wpływem %. Nie wiem czy topi frustrację czy ma inny powód ale po wielu wyzwiskach z jego strony stwierdził , że odwiedzał w domach forumowiczów (niedorajdy).
@Fresh @Gaara ???
Filmik wrzucił @MirsadBektic ale chyba pomyliły mu się działy
 
Skoro ich odwiedził i zauważył że są niedorajdami tzn że są. Po chuj drążyć temat?
 
nie czyta, nie odwiedza, ma na forum wyjebane.....a jednak wciaz o nim pierdoli. uzalezniony od forum jest pewnie i jest na etapie negacji nalogu.
 
O kim Różowy mówi . że był na forum u Mroza jako XXXXX i ciekawe jaki nick ma na Cohones ? Nie rozumiem tego pijackiego bełkotu.
 
O kim Różowy mówi . że był na forum u Mroza jako XXXXX i ciekawe jaki nick ma na Cohones ? Nie rozumiem tego pijackiego bełkotu.
Chodzi o użytkownika DX, który kiedyś komentował na mmanews.

10e382fc95ba1.png
 
Chodzi o użytkownika DX, który kiedyś komentował na mmanews.

10e382fc95ba1.png
Dzięki, Róż ma wadę wymowy + alkohol i dlatego ciężko go zrozumieć.
Czy to był jego hejter czy ten wpis to jednorazowy wybryk ? Pamięta go po 5 latach.
 
Dzięki, Róż ma wadę wymowy + alkohol i dlatego ciężko go zrozumieć.
Czy to był jego hejter czy ten wpis to jednorazowy wybryk ? Pamięta go po 5 latach.
Oj tytek tytek
Ani tam jakies hejty leco ani tam Różi najebany?
Niewiem o co ten caly temat:kis:
 
pięknie, rozal namawia człowieka, żeby prowadził po alkoholu, ciekawe co na to prokuratura?
 
Od około 35 minuty. Pan R jest ewidentnie pod wpływem %. Nie wiem czy topi frustrację czy ma inny powód ale po wielu wyzwiskach z jego strony stwierdził , że odwiedzał w domach forumowiczów (niedorajdy).
@Fresh @Gaara ???
Filmik wrzucił @MirsadBektic ale chyba pomyliły mu się działy



Nie miałem tej przyjemności jeszcze. Co do filmiku to prośba o link do konkretnego fragmentu, nie chce mi się szukać, przewijać.
 
Oj tytek tytek
Ani tam jakies hejty leco ani tam Różi najebany?
Niewiem o co ten caly temat:kis:
Jak obejrzysz więcej filmiku to pijooo wuduu z Mrozem.A hejty na niedorajdy lecą od 35 min :kis::mamed:
 
Jak obejrzysz więcej filmiku to pijooo wuduu z Mrozem.A hejty na niedorajdy lecą od 35 min :kis::mamed:
Słabo słychać ale to raczej zarzuty do właścicieli forum ... Bo niby Wojciech ok a reszta niedorajdy
 
Rozal pewnie jak Kaczy- ma pewnie kilkanaście( wiem wiem Kaczy ma kilkadziesiąt:lol:) kont tutaj na forum... oj bez Rozala polska scena MMA bylaby nudna jak chuj:bayan:
 
alez te wpisy go bola, probuje obrocic w zart ale kogo on chce oszukac? zrobil podstawowy blad, zaczal to komentowac. Jakos nigdy nie pisalem tu o nim zle bo rozumiem, troche frustracje goscia, ktory wypruwa z siebie flaki na treningach/daje sto procent a i tak zawsze znajdzie sie ktos komu cos bedzie nie pasowac, tudziez, po prostu nie taki bedzie efekt jego codziennej orki. Taki jest tzw internet i czesto aktualny nastroj piszacego ma wplyw na tresc jego komentarzy wiec nie ma co brac tak wszystkiego do serca i zachowac dystans ale na to, w przypadku Marcina chyba juz za pozno.
 
alez te wpisy go bola, probuje obrocic w zart ale kogo on chce oszukac? zrobil podstawowy blad, zaczal to komentowac. Jakos nigdy nie pisalem tu o nim zle bo rozumiem, troche frustracje goscia, ktory wypruwa z siebie flaki na treningach/daje sto procent a i tak zawsze znajdzie sie ktos komu cos bedzie nie pasowac, tudziez, po prostu nie taki bedzie efekt jego codziennej orki. Taki jest tzw internet i czesto aktualny nastroj piszacego ma wplyw na tresc jego komentarzy wiec nie ma co brac tak wszystkiego do serca i zachowac dystans ale na to, w przypadku Marcina chyba juz za pozno.
ON SIĘ POPROSTU CHCE WYBIĆ NA NASZYM FEJMIE ! :cool: :lol::wink:
 
Last edited:
Kilka razy jego komentarze zapiekły Różala (których jak wiemy nie czyta) stąd pewnie ta pamięć o nim.
Ale to było na forum Mroza i w dodatku 5 lat temu.


Marcin tu apel do Ciebie ! gdybyś nas szanował to byśmy Ci załatwili tą walkę w KSW ... i to za dobre pieniądze. Mała akcja Rózal vs Popek i miałbyś wypłatę życia. Jak 6 w Dużym Lotku. A tak albo po kolanach do K&L walczyć za frytki albo do ACB być zmielonym przez jakiegoś Mohameta XXXXXova z rekordem 0-1 ( patrz wczorajsza walka w Moskwie T.J L)
 
Back
Top