Pierwszy trailer KSW 16

Semper Fidelis

Brutaal
Featherweight
Ergo Arena jest mała kupujcie bilety za 50zł puki jeszcze są niczym się nie różnią od tych za 70 czy 100zł.

RaV

BAMMA
Bantamweight
Ergo Arena cechuje się dużo lepszą widocznością niż w Atlas Arenie, ale nie powiedziałbym, że jest mała. Pewnie koło 15 ludzi wejdzie.

Meru

Moderator
Cohones
No to jest mała jak 15. Jakby weszło około 100 ludzi to wtedy już można mówić, że jest duża
icon_razz.gif

Semper Fidelis

Brutaal
Featherweight
Ergo Arena cechuje się dużo lepszą widocznością

Źle to obrałem w słowa chodziło mnie o widoczność jak RaV napisał.

Galego

Oplot Challenge
Welterweight
Własnie mialem o to zapytac bo mam dylemat miedzy biletami za 50 a 100zl. Naprawde jest taka mala roznica jesli chodzi o widocznosc?

Semper Fidelis

Brutaal
Featherweight
Dostałem z pracy bilety najtańsze na siatkówkę w skrajnym miejscu.

Widoczność bardzo dobra.

Ale niech RaV jeszcze się wypowie bo też pewnie był na tej hali.

PSYCHOL

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Miesiąc do gali i tylko “sam” Pudzian i kibice na trajlerze – profesjonalizm, że hej … Ale się napaliłem, że szok.

P

Paweł Kowalik

Guest
Najprawdopodobniej będą też Mamed i Materla. Jest Pudzian, więc bilety się rozejdą stosunkowo szybko.

Garfield_70ccm

BAMMA
Welterweight
Bardziej precyzując 2 miesiące i narazie tylko Pudzian jest zaklepany. Więc pewnie kolejni fighterzy pojawią się na dniach.

RaV

BAMMA
Bantamweight
Materla, może Zikic, Mamed będzie raczej na pewno i zawalczy jednym z dwójki lindland, Leities tak myślę. Pytanie czy LIndland wyleczy kontuzję. Ja osobiście chciałbym zobaczyć Puhhake z Jewtuszko, jeśli tego drugiego uda się zakontraktować.
Właśnie kupiłem bilety za 100 zł w pierwszym rzędzie w sektorze 315. Generalnie z doświadczenia wiem, żeby kupować bilety na przeciwko ringu, wtedy rogi i reklamy nie przeszkadzają w oglądaniu, no i kamerzysta nie wypina się na publikę tak jak to było na KSW 16 – bez sensu. Tylko się wkur…… em. A czy jest różnica między biletami za 50 i za 100 ? Jeśli uda się wam kupić bilety w pierwszych 3 rzędach sektorów 303 i 315 to rózńica na pewno będzie, bo to dobre kilkanaście metrów do sektorów za 50 zł.

Marccin19

Oplot Challenge
Welterweight
Zaraz się zacznie zabawa w typowanie fightcardu. Ja na tej gali bardzo chcialbym zobaczyc walkę mamed vs LINDLAND, Chmielewski-Zikic/Dowda, Materla-jakiś czolowy europejski fighter i Macka Jewtuszke,. Jak myslicie czy na tej gali odbedzie jakis turniej, bo ja wolalbym żeby nie.

ostrybjj

Brutaal
Lightweight
PSYCHOL, przecież to nie jest trailer, tylko taka mała zapowiedź, że taka gala w ogóle się odbędzie. Ale po twoim nicku inteligencji się nie spodziewałem więc ok.

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Pewnie dla jaj. Z resztą to nie jest jakiś tam wielki trailer, zwykła zapowiedź, która była puszczona też w trakcie sobotniej gali.

Adams

Jungle Fight
Middleweight
21 maja… Nie mogli wybrac innego terminu? W tym samym czasie odbedzie sie Bamma 6 z Ninja Ruą w main evencie :/

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Pewnie mało ale mogli zrobic lepsze rozeznanie rynku zeby dwa co by nie powiedziec dosc znane eventy w swicie mma nie kolidowaly ze soba. Wiem ze to jest czepianie sie szczegolow ale znam kilka osob z zagranicy ktore z checia obejrzalyby KSW wykupujac nawet stream w ipla ale pewnie w takich okolicznosciach czesc z nich wybierze Bamma szczegolnie ze Shogun ma sie takze pojawic jako gosc.

KSW 15 zostalo stlamszone w zagranicznych mediach bo odbywalo sie w ten sam dzien co UFC, Bellator, Kliczko - Solis, United Glory wiec mimo ze nie zawsze da sie wszstko tak ustalic aby nie pokrywalo sie z innymi eventami to chyba lepiej byloby dla KSW aby wybierali dogodniejsze terminy, w tym przypadku np 4 czerwca :)

Blade

Legacy FC
Lightweight
Walki, które mi się marzą na tą galę:

1. Pudzian-Nastula
2. Khalidov-Leites
3. Chciałbym zobaczyć ponownie Sokodjou z jakimś zagranicznym fighterem albo Fijałką
4. Zikic-Materla
5. Lloret-Olivia
6. Rozalski-Najman
icon_smile.gif
)))) ewentualnie Juras-Najman
icon_smile.gif
)))
7. Aslambek Saidov – Lukasz Les
8. Puhakka – Jewtuszko (ewentualnie rewanz z Gorskim)

Wystarczy
icon_smile.gif

Adams mogę się założyć, że Pudzian vs Thompson bardziej zainteresuje ludzi zagranicą niż Watson vs Ninja. Nie sądzę, też by pojawienie się Shoguna było dla kogoś spoza Londynu atrakcją. Bądźmy poważni KSW wybierając termin gali musi robić to w porozumieniu z polsatem, by gala nie kolidowała takimi wydarzeniami jak finał ligi mistrzów czy jakiś top trendy festiwal. Gala Bamma w Londynie to żadna konkurencja dla KSW, a już na pewno nie porównywałbym tego do UFC.

aaron22

Brutaal
Heavyweight
obstawiacie, że na KSW 16 pojawi się Najman jako “zawodnik”, nie wierny kibic? A może także Świerczewski w nowej roli?
icon_smile.gif

mat

UFC
Heavyweight
kurde, chcialem kupic bilety ale dopiero po jakiejs dokladniejszej rozpisce ale widze ze za tydzien juz biletow nie bedzie..... :/

niby fajnie ze ksw sie rozwija no ale kurde, ludzie maja cos z bania

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Ja to wszystko rozumiem Venom ale wg mnie akurat przy KSW 15 termin moglbyc inny bo w tym dniu bylo znaczne przesilenie gal mma wiec w przyszlosci lepiej by bylo gdyby KSW unikalo takich sytuacji.

powaga

Jungle Fight
Heavyweight
Z całym szacunkiem dla obu panów, nie róbmy z KSW komedii i nie pokazujmy więcej ani Najmana, ani Świerczewskiego.

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Wracajac do KSW 16 to TJ na twitterze pisal ze dostal potwierdzenie ze Pudzian zawalczy z Thompsonem jednak pozniej w wywiadzie K&L nie chcieli podawac zadnych informacji. Cos wiecej wiadomo na ten temat?